Mumio - přírodní biostimulátor

Léčivých vlastností mumia si poprvé všimli lovci, když zraněná zvěř vyhledávala a olizovala přírodní sedimenty mumia v horách a velice rychle se uzdravovala. Záhy si mumio získalo pověst zázračného balzámu a elixíru zdraví. Psal o něm velice kladně Aristoteles a autor slavné Encyklopedie lékařství Avicenna (980–1037) prohlásil, že je nejdokonaleji složeným lékem a sestavil bohatý seznam mumiem léčitelných nemocí a dávkování.

Nejnovější teorie předpokládá, že mumio jsou organické pozůstatky fauny a flóry, které se vzájemně v průběhu přirozeného procesu trvajícího tisíce let promísily a spojily s anorganickými skalními minerály.

Očištěné Mumio od příměsí má tmavě hnědou až černou barvu, na povrchu je lesklé. Konzistencí se podobná asfaltu. V ústech se téměř okamžitě rozpouští tělesným teplem. Má výrazně hořkou a nezaměnitelnou chuť a charakteristickou zvláštní vůni. Velice snadno se rozpouští ve vodě.

Z chemického hlediska je mumio přírodní směsí organických i anorganických látek. Skládá se z 26 stopových prvků, 10 oxidů kovů, mnoha aminokyselin, steroidů, fosfolipidů, řady vitamínů, éterických olejů a dalších biologicky aktivních látek. Mumio je biogenní balzám přírodní směsi organických a anorganických látek, které se tvoří ve vysokohorských skalních dutinách na jižních svazích středoasijských pohoří Pamíru, Altaje a Ťaň–Šaňu, většinou v nadmořské výšce 3000 - 4000 m. Mimo této oblasti, která je proslulá nalezišti nejkvalitnějšího mumia, se tento produkt také nachází v Himálajích a dalších asijských horách.

Vyskytuje na stěnách a stropech jeskyň nebo v průrvách v podobě krápníků nebo malých stalaktitů, které svým tvarem připomínají slzy. Například stáří posbíraných výměšků mumia z altajských jeskyní bylo naměřeno v rozmezí 100 až 1000 let.

Ideální je, že všechny cenné látky v mumiu se nacházejí v biologicky rozpustné formě, a přitom ve vyváženém složení, optimálním pro maximální fyziologický účinek na organismus, protože látky v mumiu jsou ve shodném procentním poměru jako jsou obsaženy v lidském těle. Navíc v mumiu nebyly zjištěny žádné jedovaté látky. Ani při dávkování převyšujícím předepsané v doporučené receptuře nemá karcinogenní účinky ani negativní účinky na budoucí reprodukci. Účinnost mumia stoupá při současném užívání bylinných čajů, výtažků z kořenů léčivých bylin a homeopatických léků.

Efekt léčení s mumiem spočívá v tom, že nepotlačuje symptom nemoci, nýbrž reguluje elektrolytickou rovnováhu organismu a tím léčí nejen symptom, ale také příčinu nemoci. Zlepšuje aktivitu imunitního systému a upravuje metabolické procesy.

Vedlejší účinky mohou nastat výjmečně pouze při individuálním předávkování a to při dávkách několikanásobně převyšujících dávky doporučené. Po následné aplikaci sníženého dávkování nežádoucí projevy vymizí.

Využití:

 • zpevňující vliv na svalovou hmotu a tělesnou stavbu (sportovci, silové a vytrvalostní disciplíny)
 • zlomeniny – zkracuje čas srůstání zlomených kostí (2–2,5 krát), posiluje křehké kosti
 • v případě vykloubenin, obraženin, natažení vazů urychluje hojení těchto poranění
 • obnova kostní dřeně
 • osteoporóza
 • kožní choroby, popáleniny
 • nemoci obvodového nervstva, především záněty nervů
 • nemoci oběhového ústrojí – posiluje oběhové ústrojí a srdce, obnovuje procesy krvetvorby
 • choroby trávicího ústrojí – pomáhá při nechutenství, obnovuje mikroflóru v trávicím systému
 • onemocnění horních cest dýchacích (chronické nemoci, rýma, kašel, angína) a tuberkulóza, jejichž léčbu zkracuje až třikrát
 • zvyšuje tělesný a duševní výkon, dodává energii, zvyšuje potenci
 • posílení tělesné a duševní odolnosti a necitlivosti vůči stresu
 • odstraňuje poruchy propustnosti cév
 • antioxidační účinky - zpomalení procesu stárnutí, razantní zvýšení mentálních schopností
 • předoperační a pooperační - celkové posílení organizmu
 • chrání organismus před reakcemi na náhlé výkyvy tlaku
 • podporuje vylučování škodlivých chemických sloučenin a těžkých kovů z těla
 • odstraňuje negativní následky užívání léků, ozáření a chemoterapie

Mumio Gold

je přírodním biostimulátorem, který posiluje celkovou svěžest a energetický potenciál těla. Jedná se o směs organických i anorganických látek. Anorganická část obsahuje více než 50 životně důležitých prvků, mezi nimi je 10 různých oxidů kovů. Organickou část tvoří kolem 30 makro i mikrokomponentů, 6 aminokyselin, řada vitamínů, éterické oleje a další biologicky aktivní látky.

Recenze

S výrobkem Dragon Power jsem naprosto spokojena. Už jsem ho používala v minulosti, vždy po sportovních úrazech. Zároveň mám pocit, že jsou lepší i vlasy (méně se mastí) a cítím se tak nějak ve větší pohodě.

Mumio jsem zakoupila, protože jsem slyšela doporučení, že je vhodný ke zmírnění potíží při syndromu karpálního tunelu. Potíže se hodně zmírnily, téměř vymizely. Jiné účinky zatím nepozoruji.

O produktu Dragon Power Mumio jsme již slyšeli dříve a byla na něj velmi dobrá recenze od známých. V současné době jsme mumio použili u matky, která v 85 letech utrpěla zlomeninu stehenní kosti. Po jednom měsíci od operace ošetřující lékař konstatoval, že se zlomenina nehojí. Po aplikaci, resp. po nasazení Mumia 2x denně byla matka opět na kontrole (po 4 měsících od operace) s konstatováním, že zlomenina je kompletně vyléčena a může chodit i bez berlí! Zdá se, že to skutečně funguje tak, jak se uvádí a jak nás informoval známý, který tento přípravek též používal po různých zlomeninách a dle lékařů měl cca poloviční dobu rekonvalescence než je standardní.

Mám s Mumiem Gold zkušenosti od r. 2004. Nasadil mi jej jistý léčitel po mononukleóze. Po 14 dnech užívání ráno a večer cítí vyždímaný organismus příval energie - nemyslím, že by to byl placebo efekt. Jím to tak 2x ročně, vždy měsíc. Jíst to častěji či nepřetržitě je zbytečné, spíše dokonce škodlivé (po psychické stránce).

Se všemi výrobky - Decolen pro ženy 100 tbl. , Šťáva z aloe, Hořčík, Kustovnice čínská, Ocutein Forte Lutein, Mumio Gold - jsem spokojená.

Dobrý den, s produkty jsem spokojena, ale zatím je používám krátce. Bio čaj Ibišek je velmi chutný a Flavocel je navíc osvěžující. Oba přípravky mi pomohly stabilizovat vyšší krevní tlak po nástupu chladného počasí. Na tlak mám předepsaný Tritace 2,5 mg, ale tlak se mi příchodem podzimu rozkolísal, což bylo nepříjemné – ale dle lékařky normální a měla jsem vyčkat. Vzpomněla jsem si na ibiškový čaj, který mi už v minulosti pomohl a objednala Vaše produkty – problém je vyřešen. Ibiškový čaj bych uvítala i v sypané formě. Mumio a Kočičí dráp jsem objednala poprvé a asi fungují, cítím se celkově lépe a méně unavená, i chronické problémy s klouby se zdají být lepší. Kočičí dráp jsem objednala znovu a Mumio ve formě Gold chci vyzkoušet, abych věděla, kterému přípravku mám dát přednost.

Ano, koupila jsem si mumio na Sibiři, kde jsem se s ním seznámila a byla jsem ráda, že se dá koupit i tady. Posiluje imunitu, čistí organismus a cítím se s ním dobře.

Hezký den, každý rok mám problém s alergií (květen, červen). Při použití Mumia Gold, jsem po pěti letech neměl žádný problém a navíc jsem měl plno energie. Takže super, všem doporučuji.

Dobrý den, s produkty Mumio a Mumio Gold jsem spokojený a také se je snažím všem svým známým doporučit.

S produktem Dragon Power - Mumio jsem moc spokojena, 3 týdny po zlomenině radiálu v lokti jsem v Austrálii řídila auta. Nyní jsem 7 týdnů po úrazu a ruka má plný rozsah pohybu.

Dobrý den, s přípravkem Chlorophyll jsem velmi spokojená. Trpěla jsem neustálým mravenčením jak v pravé, tak i v levé části dutiny nosní. Toto mravenčení přecházelo až v bolest, která mi způsobovala silné bolesti v oblasti čela a postupně hlavy. Zlepšení jsem pocítila velmi brzy asi po 14 dnech. Tento přípravek jsem si objednala na doporučení p. Dr. M. Kučery po dotazu v e-poradně. Užívám rovněž přípravek Mumio (Gold Power), který mi velmi pomáhá k celkové regeneraci při léčení viróz.

Dobrý den, Mumio znám od dětství. Vždycky každému členu rodiny pomohlo, ať mu bylo, co mu bylo. Používáme ho celá rodina. Manžel si pochvaluje, děti nejsou tak často nemocné. Dávám ho i našim kočkám. Jen bych si přála, abyste prodávali i mumio jako mast.

Dobrý den, s Kokosovým Bio olejem jsem naprosto spokojená. Má všestranné využití, což je dost důležité. Je úžasný jako balzám po holení, aby se netvořili ošklivé červené pupínky, dále bělí zuby, nádherně voní a má skvělé hydratační účinky :) Dragon Power - Mumio beru v nepravidelných intervalech už několik let. Je to pro mě všelék a opravdu funguje na 90 % vrtochů těla. Je skvělý pro imunitní systém a beru ho v kúrách, vždy několik týdnů jednu tabletku denně (zhruba 0,1 - 0,2 mg). Je skvělý v době, kdy jste hodně ve stresu nebo třeba v práci nebo podnikání pod tlakem. Ze začátku kúry se vyskytnou trochu potíže s dýcháním ale jen první 2 dny po dobu asi 30 minut, a to je dáno tím, že Mumio má taky tu vlastnost doplňovat kyslík do plic, když je třeba. Dále je skvělý v době chřipek, zejména když máte mírnou podváhu jako já a napadne vás každý bacil a vir, zde Mumio opravdu posiluje imunitní systém a i v době chřipek a nachlazení mi nic není, ale musí se brát opravdu pravidelně, dodržovat kúra a nevynechat ani den. Jak říkám, s Mumiem jsem naprosto spokojená již několik let.

Mumio Pharma Activ

je přípravek přírodního původu, který normalizuje imunitní mechanismy v organismu. Sportovci ho nazývají "elixírem rekordů", protože organismu pomáhá překonávat velkou fyzickou a psychickou zátěž a současně regeneruje kostní hmotu.

Recenze z Prozdravi.cz

Mumio jsem koupila pro mou dceru, která má dvě zaměstnání, byla na tom duševně i zdravotně velice špatně. Byla vyčerpána, nemohla spát a ráno se probudila více unavená, než když šla spát. Stěžovala si stále, že ji bolí celé tělo. Po 10 dnech užívání Mumia si všimla, že spí dobře a tvrdě, ráno vstane bez problémů a tělo ji nebolí. Za sebe mohu říct, že jsem si všimla velkého zlepšení její nálady, najednou se i usmívala. Přestala mi chodit po bytě zamračená dcera. Mé dceři je 46 let a její vitalita je nyní úžasná. Také všem, kteří se ptají, co se stalo, že se dcera tak mění, doporučuji Mumio.

Ano, jsem s produkty - Šťáva z Aloe a Mumio spokojena.

Produkt Mumio jsem koupila pro manžela a až po delší době užívání je spokojený.

Mumio je kvalitní samo o sobě. Balení je v tobolkách, což je pro polykání lepší, protože mumio nemá dobrou chuť a v těchto tobolkách to člověk neucítí.

S přípravkem Mumio jsem velice spokojena. Předčilo má očekávání.

Citrovital kapky jsou vynikající přírodní antibiotika. Mumio nemá chybu hlavně na jaře pro posílení imunity. Bio Propolis nesmí chybět v mé lékárně, již 10 let neužíváme s manželem žádné chemické léky (Paraleny, Brufeny a jiné). Noni vita je výborná na imunitu, deprese, cholesterol. Na játra, klouby a srdce je výborný Cordyceps. S těmito výrobky jsem moc spokojena.

Aladino vonný olej jsem zakoupila pro vnuka. Na podzim byl dost nemocný, začal chodit do školky a byl stále zahleněný, měl pořád rýmu. Olej mu opravdu vyhovoval, vždycky se večer těšil na to, když mu maminka nakapala na polštář. Dobře se mu dýchalo a dobře usínal. Takže určitě doporučuji. Vironal jsem měla také pro vnuka ze stejných důvodů. Dcera ho dávala vnukovi každý den dle návodu pro děti a myslím, že mu po pár týdnech opravdu pomohl, protože vnuk se už víc jak měsíc drží a chodí do školky. Takže si myslím, že je produkt dobrý a pomáhá. Mumio jsem objednala pro manžela, hodně pracuje, fyzicky v práci a pak ještě u syna na stavbě. Byl dost unavený, tak jsem chtěla něco na energii. Myslím, že mu opravdu pomáhá. Necítí se už tak unavený. Vaše produkty kupuji opakovaně, pokaždé zkusím něco jiného a jsem velmi spokojená.

Je mi 24let. Mumio jsem si koupila, protože jsem trpěla celoroční rýmou a stačilo mi pár teplotních skoků k tomu, abych byla pěkně nastydlá. Během půl roku se díky Mumiu můj zdravotní stav zlepšil, snížily se mi problémy s močovým měchýřem (trpěla sem často na záněty) a společně s B-komplexem jsem se dostala do psychické pohody (a to jsem pěkný cholerik). Doporočuji ho všem!!!!

Mumio mi velmi pomohlo při úporných bolestech paty, zkusila jsem a opravdu nelituji, doporučuji.

Mumio jsem koupila nemocné babičce. Po užívání tablet se jí zlepšil stav a krevní testy byly výrazně lepší.

Hledala jsem lék na problém s nadměrným otokem nohy po operaci kolene (i po 2 měsících). Našla jsem doporučení na produkt Mumio na internetu. Buď mi produkt pomůže nebo ne. Noha splaskla, přípravek se dobře užívá, doporučuji.

Koloidní minerály užíváme, pokud se objeví virové nebo bakteriální příznaky. Stačí užívat tři dny a problém mizí. Samozřejmě doplňujeme v takovém případě dalšími vitamíny, minerály. Mumio - jsem si objednala na cévní záležitost. Po užívání je stav lepší, daleko menší otoky nohou a sraženiny se pomaličku rozpouštějí, někdy odpadávají.

Mumio výborně pomáhá při hojení drobných poranění, jako naražené prsty a odřeniny. Mně, jako spastikovi, snižuje četnost křečí dlouhých svalů, zvyšuje účinek léku Geratam, zvýšilo mi pohyblivost. Tohle jsou mé osobní zkušenosti s Mumiem.

Mumio užívá přítel a nedá na něj dopustit, protože je hlavně fyzicky i psychicky vytížený. Dodává mu energii a psychickou pohodu. Možná jen drobná nevýhoda, že má větší chuť na jídlo.

Domnívám se, že mi Mumio pomáhá v tom, že jsem méňe unavená a myslím, že opravdu posiluje imunitní systém a nemarodím s chřipkami, jak bývalo u mne obvyklé.

Znám produkt Mumio z dřívějška a vždy mi pomohl. A v tomto případě je i za rozumnou cenu.

Dobrý den, Mumio jsem začala používat, když mi ženská lékařka našla prekarcinom děložního čípku. V únoru jsem byla na kontrole a prozatím je to v pořádku a "špatné" buňky zmizely. Momentálně užívám druhou krabičku Mumia. Na další kontrolu k lékařce jdu v červenci, tak se ukáže, zda Mumio opravdu zabírá nebo to byla jen náhoda. Takže pro tuto chvíli se zdá, že Mumio účinkuje...

Dobrý den, s produkty jsem spokojena, ale zatím je používám krátce. Bio čaj Ibišek je velmi chutný a Flavocel je navíc osvěžující. Oba přípravky mi pomohly stabilizovat vyšší krevní tlak po nástupu chladného počasí. Na tlak mám předepsaný Tritace 2,5 mg, ale tlak se mi příchodem podzimu rozkolísal, což bylo nepříjemné – ale dle lékařky normální a měla jsem vyčkat. Vzpomněla jsem si na ibiškový čaj, který mi už v minulosti pomohl a objednala Vaše produkty – problém je vyřešen. Ibiškový čaj bych uvítala i v sypané formě. Mumio a Kočičí dráp jsem objednala poprvé a asi fungují, cítím se celkově lépe a méně unavená, i chronické problémy s klouby se zdají být lepší. Kočičí dráp jsem objednala znovu a Mumio ve formě Gold chci vyzkoušet, abych věděla, kterému přípravku mám dát přednost.

Dobrý den vážení, nejdřív Vás moc pozdravuji a chtěla bych Vám moc poděkovat za rychlé vyhovění požadavku. Objednala jsem si u Vás již podruhé mumio. Od té doby co ho užívám, se cítím velmi dobře a to po všech stránkách. Cítím, že nejsem tak unavená, zvládám práci v zaměstnání, pak domácnost a pak dobře usínám. Mám prostě pořád dobrou náladu a ostatní mne tak neštve.

Dobrý den, s produktem Mumio jsem spokojena. Koupila jsem ho pro staršího pána v Manchestru (87 let) po operaci kolena - výměna kloubu. Špatně se to hojilo. Bere Mumio dle návodu. Po 10 dnech začal chodit a po měsíci už ujede na kole 10 km, což před tím bylo nemožné. Doktoři se diví. Mumio je výborná věc. Také jsem koupila pro sebe tablety a užívám je jako doplněk stravy. Celkový stav se zlepšil, cítím se o hodně líp. Zmizelo krvácení dásní a hemeroidy. Všem doporučuji.

Dobrý den, oba produkty, které jsem si objednala, znám již dlouho. Mumio mi vozil manžel z Kazachstánu, v surovém stavu nevoní ani nechutná moc dobře, proto jsem chtěla vyzkoušet příjemnější formu. Je výborné na posílení imunity, ovšem jedno balení asi nestačí. Aloe vera si doma pěstuju, ale bohužel nestačí dorůstat, tak jsem opět sáhla po vašem produktu. Její použití je všestranné. Zamícháním do obyčejného nejlevnějšího krému získám superkrém, který dokonale zvlhčuje, ale nedráždí ani nejcitlivější pokožku. Protože mám lupénku, zamíchám do obyčejné promasťovací masti šťávu z Aloe, po jejím používání se výsev lupénky zmírnil o 50 %. V dnešních vedrech jsem si vymyslela osvěžení, do rosprašovače na kolínskou smíchám šťávu z Aloe a vodu, půl na půl a kdykoliv se osvěžím, tak zároveň zvlhčím pokožku. Je mi 61 let, ale moje pokožka je daleko mladší a to díky Aloe vera. Takhle bych mohla pokračovat v jejím používání, nechám si to napříště

Dobrý den, s produkty Mumio a Mumio Gold jsem spokojený a také se je snažím všem svým známým doporučit.

Dobrý den, Mumio jsem koupila svému synovi, protože si zlomil ruku. Vím, že se to rychleji hojí, je to vyborné na šlachy a zlomeniny. Sama pracuji v Rusku, odkud mumio pochazí, pravidelně jsem ho znamým vozila, ale když jsem ho sama potřebovala, tak jsem si ho musela objednat u vaší firmy. Syn Mumio ještě užívá, takže doufám, že výsledky budou dobré.

Dobrý den, při užívání Mumia se cítím po 30 tbl. zdravější.

Dobrý den, chci vám předně popřát vše nejlepší v Novém roce a v neposlední řadě hodně úspěchů v práci, podnikání a mnoho spokojených zákazníků. Já osobně mám s mumiem velmi dobré zkušenosti, i když jsem ho v minulosti užíval v jiné podobě. Vzhledem k tomu, že mám s ním velmi dobré zkušenosti (vyléčení žaludečních vředů, hemoroidů, zahojení otevřených ran po úraze a popáleninách), tak jsem ho doporučil i svým blízkým a známým. Proto jsem váš produkt použil jako dárek k Vánocům. Předtím jsem ale doporučil užívání své mamince, která dovršila 91 let a způsobila si úraz při pádu ze schodů - zmoždění kyčle a zlomeninu ruky. A teď považte, maminka, která byla závislá chodit jen o holích a zlomená ruka se hojila jen pomalu, tak po měsíci a pár dnech odložila hole a ruka se radikálně zahojila.

Dobrýden, dnes jsem vzal první tabletu z druhé láhvičky Mumia. Jsem spokojený, i když jsem postižen oslabením organismu z nachlazení, průběh je velmi mírný. Uvažuji o další dávce.

Přípravek Betavital mi velmi pomohl. Zakoupila jsem si ho, protože jsem byla po chemoterapii silně anemická. Lékaři mi sice pomohli transfuzí krve, ale jen v takovém množství, které byla ochotná hradit pojišťovna. Doporučili mi jíst červenou řepu. A to dokonce bylo v době, kdy čerstvá červená řepa ještě nebyla na trhu. Vyhledala jsem Váš web a našla jsem přípravek vhodný k léčbě anemie. Betavital jsem již využívala a cítím se velmi dobře. Rozmíchaný v mírně slazeném čaji chutná opravdu dobře. Už během užívání jsem cítila den ode dne stále více sil. Velmi děkuji. Musím pochválit také Váš jiný produkt - Mumio. Před půldruhým rokem jsem měla úraz kolena (narušené vazy ). Při užívání Mumia i přes svůj věk ( 57 let ) jsem se mi koleno brzy zahojilo. Doporučuji všem! A ještě jednou. Když jsem onemočněla rakovinou, můj syn, mi u Vás objednával Ovosan. Jako nezkušený onkologický pacient jsem se tehdy ptala paní doktorky, mohu-li Ovosan užívat při chemoterapii. Dostala jsem přísný zákaz, ale já jsem ho ignorovala a užívala jsem tento přípravek na posílení imunity. Paní doktorka se při kontrolách divila, jak rychle klesají mé nádorové markry. Ovosan je výborný potravinový doplněk a zjistila jsem, že pomohl již mnoha onkologickým pacientům.

Dobrý den, Mumio - používám pravidelně pro regeneraci po zátěži a při akutních stavech (záněty, zhmožděniny...). Mám pocit, že tento přípravek slouží jako prevence a urychluje hojení.

Dobrý den, přípravek Mumio jsem koupil ve vašem internetovém obchodě, protože jsem s ním měl velmi dobré zkušenosti. Před nějakou dobou jsem dostal originální mumio z Afganistánu v přirozené podobě. Přestože jsem nevěřil v jeho účinnost, několikrát jsem ho použil a byl jsem překvapený jeho působením. Bral jsem ho kolem operace - vše se velmi rychle léčilo. Velmi silně působí na imunitu a proti únavě. Protože tento zdroj již nefunguje, obrátil jsem se s nadějí na internet. Bohužel tablety koupené ve vašem obchodě neměly tak silný účinek. Musel jsem znásobit doporučenou dávku, abych na sobě pociťoval očekávaný efekt. Tablety jsem používal také u zlomeniny nohy u psa s dobrým výsledkem. Takže Mumio můžu vřele doporučit. Ale v zakoupených tabletách je asi velmi ředěné. Přesto si ho asi zase koupím, protože originál je jinak těžce dostupný. Přeji hezký den.

Dobrý den, Mumio jsem užívala již před několika lety. Cítím se s ním velmi dobře. Chce ho brát delší dobu. Děkuji za Váš zájem a přeji obchodní úspěchy.

Dobrý den, váš přípravek Mumio 60 kapslí jsem si zakoupil z důvodu urychlení srůstu po zlomenině. Měl jsem zlomenou nohu (v sádře) a chtěl jsem docílit rychlejšího zhojení, což se mi (věřím) povedlo. Z tohoto důvodu si myslím a mohu klidně odpovědět, že jsem byl s Mumio kapslemi spokojený.

Mumio jsem si koupila jako doplňkovou léčbu při mnohočetné zlomenině zápěstí ruky - jsem levák a pravou toho moc neumím - přímo na doporučení lékaře v nemocnici. Předpokládaná doba léčby byla původně 3-4 měsíce. Díky přípravku Mumio jsem dobu srůstání kostí podstatně zkrátila. Doporučuji všem starším ročníkům.

Mumio je bezva měl jsem bolesti v kloubech a po pár dnech pociťuji úlevu. Je to mnohem lepší, stojí to za to.

Mumio používáme už delší dobu a jsme spokojení, budeme kupovat další balení.

Dobrý den, s Mumiem jsem velmi spokojená, měla jsem zlomeninu zápěstí a ta se velmi rychle zhojila a pomohl mi i při návalech horka.

Dobrý den, skutečně jsem si u Vás objednala mumio, používám ho i s manželem už asi půl roku a jem s ním velice spokojena, ale hlavně můj manžel. Bolely ho paty tak silně, že nemohl skoro chodit a když jsem se svěřila moji známé, tak mi doporučila mumio. Manžel nechce chodit k lékaři a tak vždy vyzkouší mou medicínu a tou bylo právě mumio. Během toho prvního měsíce mu bolesti odezněly. Měsíc vynechal s tím, že ho už nic nebolí a nebude nic užívat. Po dalším měsíci se mu bolesti vrátily a tak užívá teď i preventivně. Já užívám mumio preventivně a je mi skvěle.

Dobrý den, Mumio jsem objednával pro partnerku, která v létě utrpěla dosti komplikovanou zlomeninu bérce - holenní i lýtkové kosti. Po měsící užívání byla na kontrole u lékaře, který se doslova rozplýval nad průběhem hojení. Můžeme říci, že subjektivně je spokojenost velmi dobrá, a zdá se, že objektivně taktéž.

S výrobkem jsem spokojen, dodává mi velmi energie. Mám s ním zkušenosti již z minulých let a doopravdy funguje.

Přípravek Mumio užívá můj manžel, který má po úrazu otevřenou zlomeninu dolní končetiny. Rána se zpočátku nehojila, po začátku užívání se situace změnila. Rána se začala zatahovat a výsledek je tedy celkově pozitivní.

Přípravek mumio mě vcelku potěšil, jeho cena je pro mě docela přijatelná a účinky byly také znát. Mumio jsem si objednal, protože mi kdosi poradil, že je dobré i na zranění kostí a kloubů - já jsem měl podvrtnutý kloub. V příručce bylo napsáno, že se mumio má užívat např. po dobu 10 dnů, pak 5 dnů pauza a pak tento cyklus opakovat dokud zranění zcela nezmizí. Z vlastní zkušenosti jsem zjistil, že tento cyklus mi úplně nevyhovuje. Asi tak první tři tablety měly nečekaně silný účinek (došlo k prudkému zlepšení), ale pak už nebyl účinek žádný. Až zase po tý pětidenní pauze došlo ke zlepšení asi po dvou nebo třech tabletách, ale těch dalších sedm jako bych ani nebral. Takže mě napadlo, že by možná bylo lepší trochu upravit dobu užívání a neužívání. Ale tyto cykly budou možná individuální. Kdybych měl opět někdy nějaké problémy, rád bych si zase pořídil mumio.

Mumio je skvělé, používáme ho převážně vně v roztoku na léčení popálenin,hnisavých ranek a pod. a v současnosti i na dětský atopický ekzém a jak se zdá zřejmě i s úspěchem.

Je to velmi dobré. Zatím musím konstatovat jen samé pozitiva. Některé obtíže, které mě trápily ustoupily a cítím se dobře.

Hezký den, už jsem několikrát koupil přípravek MUMIO. Mám problémy s alergií (dva měsíce v roce) a po použití tohoto léku, mi alergie zmizela. Na podzim jsem měl chřipku, ale za tři dny bylo po ní. Tento přípravek mi zatím pomohl, ale jsou to zkušenosti za jeden rok.

Dobrý den. S přípravkem mumio jsem velmi spokojená. Od doby, kdy mě byl odoperován žlučník jsem trpěla zažívacími potížemi, zácpou a lehkou formou lupenky. Po měsíci užívání přípravku mumio se mé zažívání velmi zlepšilo a co mě nejvíce těší je, že kůži nemám tak výrazně suchou a šupinatou. je mi 45let a oběvovali se mi i nepravidelnosti v menzes. Nemám 100% jistotu, ale myslím, že i zde sehrálo mumio svoje. Ještě se vrátím k lupence, tam kombinuji užívání mumia s kosmetikou mumio. Velmi děkuji za Váš dotaz, ráda jsem na něj odpověděla. Přeji hezký den a hodně spokojených zákazníků.

Dobrý den, podle mého názoru mi přípravek Mumio pomohl, mám chronický zánět dutin, astma a sníženou imunitu,úlevu jsem zaznamenala hlavně u dutin, došlo k uvolnění hlenu. Při viróze, kterými v podzimním období často trpím, trvala nemoc podstatně kratší dobu a měla lehčí průběh.

Dobrý den, měl jsem zlomeninu zápěstí. Podle lékařů se tato zlomenina člunkové kosti v zápěstí špatně hojí a v mém případě nevyloučili možnost operace s vložením spojovacího šroubu. Proto jsem začal hledat něco, co by pomohlo hojení zlomeniny. Objednal jsem si u Vás Mumio a užíval podle přiložené brožury. S napětím jsem čekal na výsledek rentgenu. Když jsem ale výsledky dostal, oddychl jsem si. Zlomenina byla zcela zhojená. Věřím, že na tom má velkou zásluhu Mumio, které má i řadu dalších léčebných využití. S tímto přírodním produktem bez vedleších účinků mám jen dobré zkušenosti.

Dobrý den, jsou to 4 roky co mi hrozilo po zánětu vytržení 2 zubů, objednala jsem si mumio a po měsíci užívání bylo vše v pořádku, letos mi bolí zub moudrosti a křečové žíly, mám pocit, že se mi ulevilo od bolesti mumio je super, jen se nesmí léčba uspěchat, zabírá až po měsíci užívání, vřele ho doporučuji.

Dobrý den Od poloviny listopadu mě trápily horní cesty dýchací, celkově jsem se cítila oslabená, unavená a s ohledem na roční období i stres v práci jsem se z toho nemohla dostat. Trpím alergií na antibiotika, protože v dětském věku jsem stále a stále prodělávala průduškové problémy v té době lečeny především penicilinem. Chtěla jsem se z toho proto dostat sama. Rozhodla jsem o radikální posílení obranyschopnosti a o MUMIU jsem již dříve četla, proto jsem ho objednala. Nasadila jsem kůru 1 tableta ráno - 1 večer a během týdne jsem přestala kašlat. To byla první známka ustupující rýmy. Druhý týden léčby se mi pohnulo zahlenění tvářových a čelních dutin a rýma odezněla. Pro jistotu chci kůru zopakovat, ale určitě se cítím o 100% lépe.

 

 

 

KOMPLEXNĚ O PREVENCI

PROTI VŠEM PATOGENŮM,

i COVID-19

ZDE

REISHI

extrakt

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!

 

REISHI

spór

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

REISHI

triterpen max

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

 

CORDYCEPS

extrakt

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

AŠVAGANDA

extrakt

Nejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

 

  

 

ETICKÝ KODEX

 České lékařské komory,  

který především zdůrazňuje etické principy lékařského povolání vůči pacientovi

 

Každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření. Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty

Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v roce 2014

 

Nevěřte něčemu jen proto, že to řekl nějaký mudrc

Buddha

 
 

Představa je příčinou mnoha nemocí, ale víra je možnost léčení nemocí všech

Paracelsus

 
 

Nechte své léky ležet v chemické misce, jestliže dokážete léčit svého pacienta prostřednictvím stravy

Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci

Hippocrates 460 - 377 př.n.l. - Hippokratova přísaha

 
 

Jsme tak živí a zdraví, jako je živá a zdravá strava, kterou se živíme a uzdravujeme

Dr.Vladimír Domen

 

 

Zdraví se nedá získat pasivně u lékaře, nebo v drogérii na rohu. Zdraví lze získat jen ukázněným způsobem života

Dr.René Dubos

 

 

Sami jsme tím nejlepším lékem

To, co den co den děláte, určuje, jakým způsobem a jak dlouho budete žít

Prof.dr.Kurt Tepperwein

základy odkyselení organismu

 

 

Nemoc není nic jiného, než pokus těla zbavit se morbidních látek

Thomas Sydenham, nesoucí předzdívku "anglický Hippocrates"

 

 

Nemoc je vyléčena jen pomocí Přírody, neutralizací a vyloučením smrtonosných látek

Prof.Dr.Hermann Boerhaave

 

JAREK NOHAVICA

v 02 Aréně

Pánbůh ztratil vliv...

 

S připojením je to někdy těžké

NENAČITA

 

Trojúhelník rozřežeme na kusy, které přeskládáme. Kampak nám ale zmizel jeden čtvereček?

Cílem medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

EXTRAKT           SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!
 

153+ zkušeností

s červenou REISHI ZDE

ZDE ROSTE ČERVENÁ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY

 

 

 

KOLOIDNÍ

        STŘÍBRO            ZLATO

KVALITA PHARMA ACTIV

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

117+ ZKUŠENOSTÍ

ZDE

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

 

ČAGA

extrakt

100% Sibiřská ČagaDuanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

k

 

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

 

KOMPLEXNĚ O PREVENCI

PROTI VŠEM PATOGENŮM,

i COVID-19

ZDE