Standardní verze

Detoxikační náplasti

Náplasti Biomagick

jsou v EU certifikované náplasti. Je to výrobek vycházející z tradiční čínské medicíny, ale na rozdíl od mnoha jiných prošel certifikací CE. CE označení znamená Conformité Européenne – přeložené z francouzštiny „evropské shody“. Certifikát CE znamená to, že jeho výrobce, který dodává nebo uvádí výrobek na trh, potvrzuje, že tento výrobek splňuje veškeré náležitosti přísných požadavků všech EU Direktiv (nařízení vlády), které se na daný výrobek vztahují. Biomagick jsou registrované Ministerstvem zdravotnictví ČR, přičemž prošly českou farmaceutickou kontrolou.

Aplikace náplastí je jednoduchá

Ty před spánkem přilepíte na měkké plosky nohou a necháte působit. Speciální složení balíčku vytáhne z těla usazené toxiny. Proběhne totiž osmóza – velmi jednoduše řečeno – fyzikální proces, při kterém dochází ke shromažďování látek tam, kde je jich koncentrováno více - tedy v sáčku s náplastí. Ráno, když se probudíte, uvidíte výsledek. Sáček je navíc „chytrý“ v tom, že obsahuje polopropustnou membránu – látky tedy mohou dovnitř sáčku, ale ne ven. Prášek v sáčku přes noc většinou zhnědne, přestože před aplikací byl světlý. Tak poznáte, kolik škodlivin se z vašeho těla vyplavilo. Biomagick fungují jako rychlá čistička organismu pomocí principu, který je ve výsledku vlastně jednoduše logický.

Složení působících látek

u náplasti Biomagick vychází z principů tradiční čínské medicíny a je stoprocentním přírodním produktem. Obsahují mix zdraví prospěšných originálních látek, které mnohdy svedou víc, než uměle vyráběné léky.

Složení:

 • bambusový ocet – je vzácný výtažek z bambusu, který má už dlouhá staletí v čínské medicíně pověst zabijáka škodlivin v těle. Má výrazné absorpční a sterilizační účinky
 • dřevěný ocet – pomáhá usnadňovat průchod toxinů tělem, a dostat je tak tedy ven pomocí chodidel
 • turmalín – posiluje imunitní systém a napomáhá k psychické rovnováze, jelikož příznivě působí na nervový systém. Posiluje a pročišťuje tělo
 • chitosan – tento známý název polysacharidu jistě evidujete ve své slovní zásobě. Chitosan je látka, která je částečně obsažena ve vnější kostře korýšů. Jeho výhodou je schopnost navázat na sebe těžké kovy a absorbovat škodliviny
 • dextrin – nejedovatá látka, která v tomto složení opět přispívá odbourávání toxinů z těla. V potravinářství se používá jako zahušťovadlo (je například obsažen v pivu) a zde má funkci naprosto stejnou. Udržuje pohromadě účinné látky, které by se jinak mohly rozplynout
 • vitamín C – stará se především o celkovou rovnováhu organismu, působí jako výborný antioxidant
 • výtažky z bylinek – působí jako čističe organismu a přispívají k pevnému zdraví

Vhodnost použití náplastí Biomagick

Detoxikační náplasti Biomagick - detoxikace silně zaneseného těla Kromě celkové očisty těla náplasti Biomagick také ulevují od bolestí a otoků končetin, uvolňují svalstvo na nohách, odstraňují zápach nohou, zlepšují kvalitu spánku, snižují únavu a naopak zvyšují energii, ulevují od astmatu. Svým komplexním působením také zlepšují celkový zdravotní stav a pomáhají od vleklejších nemocí. Hlavně ženy pak uvítají, že náplasti také výrazně pomáhají hubnout. Mnoho pečlivých maminek si oblíbilo tento detoxikační prostředek jako profylaxi a pomoc přetíženým školákům. Ve vyučovacím období rostoucí dětský organismus denně překonává vysokou psychickou zátěž v kombinaci s nedostatkem pohybu a je velmi vhodné jednou za tři měsíce pomoci svému dítěti díky detoxikačním náplastem jak po psychické, tak po fyzické stránce.

Každé balení obsahuje 14 kusů, tedy kúru na jeden týden. Ideální je opakovat kúru dvakrát po sobě. Detoxikace tedy proběhne během čtrnácti dnů, respektive nocí, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího. Knihy o tradiční čínské medicíně uvádějí minimální dobu detoxikace sedm dní. Biomagick jsou skvělou volbou nejen pro vás jako prevence, ale také například pro starší rodiče nebo prarodiče, kteří jejich účinky zpozorují okamžitě.

 

Registrace Ministerstvem zdravotnictví ČR, přičemž tyto náplasti prošly českou farmaceutickou kontrolou

 

Detoxikační náplasti Biomagick

jsou bezpečná, neinvazivní a účinná cesta očisty těla. Podporují absorpci toxických a zdraví nebezpečných látek z těla skrze pokožku. Tento detoxikační proces je nejen revitalizační a čistící, ale také zároveň posiluje imunitní systém. Následkem může být mimo jiné zlepšení cirkulace krve a lepší funkce metabolismu. Díky mírnému zahřátí v místě aplikace podporuje také dobrý a kvalitní spánek a uvolňuje svalstvo.

Podle čínské medicíny má naše tělo více než 360 akupunkturních bodů, přičemž více než 60 bodů se nachází na chodidlech nohou. Jsou to reflexní zóny našich vnitřních orgánů. Je úzký vztah mezi příslušnými reflexními zónami na chodidlech a umístěním náplastí, které takto lehce absorbují toxické látky z těla. Detoxikační náplasti přímo působí na reflexní body na chodidlech nohou. Tak, jako cílem reflexních masáží je stimulace vnitřních orgánů, podobné detoxikační náplasti stimulují jednotlivé orgány v lidském těle, podporují celkovou rovnováhu organismu a působí léčebně. Mají fantastický vliv na interní zdraví člověka.

Pro koho jsou určené detoxikační náplasti:

 • pro osoby, které se lehce unaví,
 • pro osoby, které se o sebe starají a chtějí očistit své tělo,
 • pro osoby, které pociťují bolesti v kloubech, krku a zádech,
 • pro osoby, které těžce manuálně pracují,
 • pro osoby, které dbají o své zdraví,
 • pro osoby, které trpí špatným spánkem,
 • pro ženy, které jsou po porodu,
 • pro starší a slabší osoby,
 • pro studenty a aktivní sportovce, atd.

Kdy Detoxikační náplasti BioMagick pomáhají:

 • odstraňují škodlivé látky z těla během spánku,
 • zlepšují cirkulace krve,
 • urychlují metabolismu,
 • zlepšují spánek,
 • mají příznivý vliv na chronické dýchací problémy nebo astma,
 • posilují imunitní systém,
 • uvolňují svalstvo a tedy i snižují tělesnou bolest,
 • podstatně snižují tělesnou únavu,
 • znatelně zvyšují fyzickou energii,
 • zmírňují otoky na těle,
 • detoxikují organismus,
 • odstraňují nepříjemný zápach z nohou,
 • stimulují různé zdravotní problémy, které dříve nebo později nastávají s přibývajícím stářím každého lidského organismu.

Jak používat

 • Před použitím umyjte chodidla. Pro lepší účinnost používejte během spánku.
 • Otevřete ochranou folii, vyjměte detoxikační polštářek a jednu samolepící náplast.
 • Odstraňte ochrannou vrstvu z lepící náplasti a přiložte na ni do středu detoxikační polštářek, psaným textem na lepicí náplast, druhá perforovaná strana přilne k tělu.
 • Prášek v polštářku před nalepením rovnoměrně rozmístěte po celé jeho ploše.
 • Pro ochranu můžete použít ponožky, které zabrání případnému sesunutí náplasti během spánku, nebo znečištění prádla.
 • Náplasti musí přilnout k tělu celou svojí plochou, jinak jsou méně účinné.
 • Doba aplikace 8-10 hodin.

Již po 1. použití lze odhadovat, jaký je stupeň toxicity našeho organismu podle zabarvení a nebo zápachu použitých náplastí (zabarvení od světle šedé až k tmavě hnědé). Při používání dochází k redukci zabarvení a zápachu použitých náplastí, a tím k detoxikaci organismu.

Balení

14 ks polštářků s aktivní látkou a 14 ks speciálních náplastí. Určeno pro 7 denní kúru očisty těla (dle učení Tradiční čínské medicíny je 7-denní kúra optimální dobou k očistě těla od škodlivých toxinů). Detoxikační náplasti můžete používat po dobu 1-2 měsíců, poté následuje 2-4 týdny přestávka.

Zkušenosti a recenze z Prozdraví.cz

Detoxikační náplasti BioMagick 14 ks je našimi zákazníky prověřený a vyzkoušený produkt. Seznamte se před nákupem s jejich názory a dojmy. Recenze a zkušenosti těch, kteří jej vyzkoušeli před vámi, vám pomohou při nákupu.

Detoxikační náplasti Biomagick u mě fungují na 100 %.

S detoxikačními náplastmi BioMagick je manželka velmi spokojená.

S detoxikačními náplastmi jsem byla velice spokojená, dávala jsem si je každý večer. Byla jsem popíchaná od komárů a zdálo se mi, že hnisavé bobule rychleji zaschly.

Ve vašem internetovém obchodě jsem zakoupila Detoxikační náplasti BioMagick a s výsledkem jejich použití jsem velmi spokojena. Měla jsem bolesti v klenbě pravého chodidla a po použití náplastí bolest ustoupila. Děkuji za dobré doporučení. Nezklamalo mě.

Detoxikační náplasti BioMagick jsem užívala spolu s manželem 14 dní ( každý dvě balení ) , mohu vřele doporučit, neboť u manžela jsem viděla po cca 2 dnech užívání značnou změnu, nebyl tak unavený a celkově se cítil dobře. Na podzim určitě zopakujeme. Co se týká Goji Kustovnice také velká spokojenost, dělám z ní čaje a jsem velmi spokojená, celkově lepší pleť a vitalita.

Detoxikační náplasti BioMagick fungují skvěle, doporučuji. Myslím si však, že týdenní kúra je málo.
Šťáva z Aloe je opravdu bomba. Dnes jsem měla poslední dávku. Pro váš dotaz jsem ověřila pH organismu a po kúře se hodnota kyselosti snížila o dva stupně. Děkuji vám, přeji hodně úspěchů a krásné jaro.

Oba přípravky jsou výborné. Užívám Kudzu a úplně jsem přestala pít alkohol a hodně omezila kouření. Detoxikační náplasti BioMagick mi zlepšily spánek a necítím se tolik unavená. Děkuji a určitě u vás ještě nakoupím.

Náplasti BioMagick jsem použil ve dvou asi pětidenních kúrách. Cítil jsem uvolnění nohou, především chodidel, jako po masáži.

Detoxikační náplasti BioMagick přinesly úlevu od otoku nohou a snížily bolestivost kolen.

Detoxikační náplasti BioMagick doporučuji ostatním.

Funguje to... Myslím, že detoxikační náplasti jsou výborné.

Detoxikační náplasti BioMagick jsem již používala a byla jsem velmi spokojená.

Detoxikační náplasti BioMagick kupuji u vás pravidelně. Jsem s nimi velice spokojená a cítím se lépe po jejich používání. Člověk má dělat něco pro své tělo a tohle je způsob očištění organismu, bez pojídání tabletek. Doporučuji, kdo to vyzkouší, pochopí sám, že to funguje. Váš stálý a spokojený zákazník z Vyškova, který si u vás našel vždy cestu pomoci sama sobě. Dodací lhůty super, komunikace s vámi skvělá a kupuji u vás nejen doplňky stravy ale i čaje...no však máte přehled z PC. Moc mi pomohl preparát Joint Mobility díky němu chodím, mému synovci preparáty na paměť po vážné operaci mozku, měl ztrátu paměti krátkodobé a nyní nosí ze školy vyznamenání. Taky preparát na oči Eye Star mi pomohl. Mívala jsem stavy, kdy jsem viděla mlhu, což se díky preparátu úplně odstranilo. Jak říkám, jste moje jistota v mých problémech a v problémech mé rodiny a mého okolí.

Detoxikační náplasti BioMagick - vyzkoušela jsem a doporučuji. Člověk se cítí líp, že pro své tělo něco dělá. Co nám tělo říká aneb po stopách nemocí - kniha je inspirací, aby jsme věděli, jak se svým tělem pracovat. Jakou zvolit cestu.

Produkty Detoxikační náplasti BioMagick, Hlíva ústřičná a Beta karoten si objednávám opakovaně, což svědčí o příznivém vlivu na mé i manželovo zdraví. Doporučuji, ať si každý zkusí, co mu „sedne“ a uvidí. Jsem vaší stálou zákaznicí a odebírám si již osvědčené zboží. Balení mi vyhovuje, určitě z něj nedělám žádné „ležáky“.

S produkty Detoxikační náplasti BioMagick a PM Chlamydil Extra jsem velice spokojena. PM Chlamydil jsem ještě přiobjednávala. Zdá se, že je opravdu účinný. Děkuji, jste super obchod.

Náplasti BioMagick uleví velice nohám a je až s podivem, co má člověk v sobě toxických látek, které náplasti tzv. vytáhnou.

Detoxikační náplasti jsem si objednala po zkušenostech z loňského roku. Byla jsem s nimi velmi spokojená. Protože mám více problémů (klouby, imunita, špatný spánek - ať už z prac. přetížení nebo  zdravot. důvodů) a spíš preferuji přírodní prostředky, zkusila jsem náplasti již vloni. I když jsem tomu zpočátku nevěřila, musím potvrdit, že náplasti opravdu přispěly k lepšímu spánku, nohy jsem měla příjemně prohřáté (trpím na chadné nohy) a měla jsem pocit, že i klouby mě tolik nebolely. Dokonce jsem si říkala, jestli bych je neměla používat častěji, nejen na jaře ...:-).

 Detoxikační náplasti jsem vyzkoušela ve dvou cyklech, ale už při prvním použití dvou párů se mi zlepšil spánek, nebudila jsem se v průběhu noci a ráno byla odpočatější. Proto jsem s oběma produkty spokojená.

Detoxikační náplasti - přesvědčila jsem i své kamarádky a nestačíme se divit, co je v polštářcích po použití. Po 2 týdnech jsme si daly pauzu, protože chodidla byla taková hubenější (asi neoteklá) a kůže vyžaduje nějaké promazání. Funguje to.

Dobrý den, detoxikační náplasti BioMagick jsem již vyzkoušela poněkolikáté a mohu je jen doporučit. Ideální jako podpůrná kúra při detoxikaci organismu. Dobrá volba i po léčbě antibiotiky, tělo se rychleji zregeneruje a naběhne do správného režimu.

Dobrý večer, používám náplasti cca 14 dní, pořád jsou na nich známky znečištění. Ovšem přestalo mi "cukat" v nohách, cévy a spol. se zřejmě pomalu ale jistě pročišťují, spánek je lepší. Před dvěma lety jsem měla náplasti od jiné značky, stějně dobré, ovšem dražší, složení je podobné. Objednávám další balení, v kúře je třeba pokračovat. Doporučuji výrobek. Pomůže a je i za únosnou cenu!

Po použití detoxikačních náplastí ustoupily bolesti hlavy.

Dobrý den, s detoxikačními náplastmi od Vás jsem byla spokojená. Ovšem zakoupila jsem si je i ve slevomatu a hrůza. Náplasti se trhaly a neměly vůbec takovou strukturu jako od Vás, takže raději už nikdy ne na slevomatu.

Dobrý den. Detoxikační náplasti jsem kupoval pro svou matku, která mi poté sdělila, že se jí zmírnila bolest v bederní oblasti.

Dobrý den, náplasti BioMagick používám krátkodobě, jsou dobré určitě na psychiku.

Dobrý den, s náplastmi BioMagick jsem byla velmi spokojená. Během toho týdne užívání jsem se cítila méně unavená a dokonce mám pocit, že se mi zrychlil metabolismus a trochu jsem zhubla. A chystám se tak za čtvrt roku objednat znova.

Dobrý den, s oběma výrobky jsem zcela spokojená. Detoxikační náplasti mě velice překvapily, jak se do rána konzistence a barva změnila, což mě evokovalo k dalším čistícím kúrám organismu.

Zdravím, s produktem jsem velmi spokojená, náplasti BioMagick opravdu fungují, jak bylo uvedeno.

Dobrý den, až nyní jsem použila detoxikační náplasti a myslím, že na mne opravdu zapůsobily, cítím se mnohem lépe. HerbalMed pastilky proti kašli jsou také dobrým doplňkem při nachlazení, myslím, že je někdy opět vyzkouším.

Detoxikační náplasti mi vyhovovaly, ale pro lepší učinky by chtělo je používat delší dobu, uvažuji o koupi dalších balíčku.

Náplasti BioMagick jsme si lepili s manželkou každý večer. Do rána byly opravdu zčernalé, mokré. Chci věřit, že přes pokožku plosek nohou vytahují toxiny a očišťují organismus. Přípravek Eregma používám jako prevenci a opravdu funguje. Každou noc je toho důkazem stále přítomná erekce, a to si nevymýšlím. Oba přípravky doporučuji.

Dobrý den, s detoxikačními náplastmi jsem velmi spokojená. Pomáhají mi a doporučuji je druhým. Nedám na ně dopustit. Když na ně budete mít akci, tak si je zase koupím. Děkuji moc.

Dobrý den, s detoxikačními náplastmi jsem velmi spokojená. Pomáhají mi a doporučuji je druhým. Nedám na ně dopustit. Když na ně budete mít akci, tak si je zase koupím. Děkuji moc.

Dobrý den, odpovídám na váš dotaz. Detoxikační náplasti fungují opravdu tak, jak je v popisu uvedeno. Moje kolegyně pocítila změnu zdravotního stavu nohou k lepšímu a lepší spánek.

Hezký den, náplasti BioMagick jsou super, opravdu čistí tělo a je vidět, jak je kdo zanešený. Používala je celá rodina. První týdny je nečistot s těla až moc, pak to pomalu slábne až jsou polštářky čisté. Bohužel kúra na týden nestačí, je to měsíc a více. Jsou příjemné, uklidní a máte klidný spánek a čisté tělo. Test cholesterol nemá chybu, nemusím někde čekat na krevní test, víte ho hned.

Dobrý den, s náplastmi BioMagick jsem velmi spokojená. Doporučila jsem je dále. Pomáhá mi to řešit spánek a myslím, že i další neduhy. Je to dobrý produkt.

Dobrý den, ráda bych popsala svoji zkušenost s detoxikační náplastí BioMagick. Již první použití pro mne bylo velmi překvapující, náplasti byly po 8 hodinách nočního klidu velmi znečistěny, říkala jsem si, jestli uvidím nějaký rozdíl na konci týdenní detoxikační kúry. Projasnila se mi pleť, zlepšila se mi i nálada. Doporučuji všem, kteří chtějí něco málo udělat pro jarní či podzimní očistu těla. Podpořila jsem účinky procesu vydatnějším pitným režimem zahrnujícím především antioxidační zelený čaj.

Dobrý den, objednávala jsem detoxikační náplast BioMagick několikrát pro známé. I já jsem si to vyzkoušela. Byla jsem spokojená a už mi neotékají kotníky. Myslí si to všichni, kterým jsem to doporučila. I jejich problémy zmizely.

Dobrý den, náplasti BioMagick používám už několik let. Předtím jsem měla náplasti od Calivity, ale byly mnohem dražší a při srovnání obou značek je účinek stejně kvalitní. Detoxikační náplasti používám i při nachlazeních nebo chřipkách současně s přípravky čínské medicíny. Manžel si náplastmi vyléčil i tenisový loket (diagnóza byla před tím potvrzená chirurgem), náplasti na loket přikládal cca 15 dnů na noc. Začal s tím hned po stanovení diagnózy, nemám tedy zkušenost s akutními problémy, které už přetrvávají delší dobu. Také mu pomohly na bolesti v kolenou. Zatím se ani po roce bolesti nevrátily ani do loktu ani do kolen. Při léčbě tenisového lokte náplastmi nebral žádné prášky ani alternativní medicínu, skutečně pomohly náplasti samotné a na konci léčby byly čisté. Při preventivní desetidenní detoxikaci náplastmi maminku přestaly bolet záda - náplasti použila opravdu preventivně, bez očekávání, že by jí vůbec mohly na časté bolesti v bederní oblasti pomoci. Také lépe spala. Tu samou informaci mám ještě od jedné více než sedmdesátileté paní, ale ta dávala náplasti delší dobu, jelikož řešila problém s ekzémem - také lépe spala a vymizely bolesti zad.

Dobrý den, ráda odpovím na Váš dotaz. Detoxikační náplasti působily tak, že mně přestaly bolet nohy. Měla jsem těžké, unavené nohy a to pominulo, cítím se líp. Zvažuji další nákup.

Vážení přátelé. Detoxikační náplasti používám asi 2 roky. První byly značky DetoxFoot Pads, zřejmě z Číny. Nyní používám ty od Vás. Účinek je zhruba stejný. Pomáhají mi hlavně na bolest kyčlí a celkově se cítím lépe. Takže jsou opravdu dobré.

 

NEŽ NAVŠTÍVÍTE LÉČITELE

ZAČNĚTE NEJDŘÍVE U SEBE

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypijte minimáně 3 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky sody bicarbony), v případě únavy a pro posílení imunity můžete použít extrakt z Cordycepsu a nejdříve po 15 minutách

kefír z tibetské houby + lněné semínkomletá skořice

 0,3-0,5 litru + 1-3 lžíce čerstvě rozemletých semínek + 1 lžička-max.4 g za den!

+ 25 dkg kysaného zelí denně, které si sami jednoduše vyrobíte - Zelí jako superlék

 

Náplasti proti chrápání 10 ks

Chrápání vzniká při současném dýchání ústy a nosem, doprovázeným vibracemi měkkého patra. Náplasti proti chrápání jemně rozevírají nosní cesty a tím umožňují lepší dýchání, zlepšují průchodnost nosu a omezují chrápání. Náplasti jsou vhodné i pro sportovce pro lepší dýchání.

Jak používat

Před použitím důkladně umyjte a odmastěte nos nejlépe mýdlem. Zajistíte tak přilnavost pásky. Poté na suchý nos aplikujte pásku před spánkem. Pásku na nose nenechávejte déle jak 10 hod. Poté jemně odstraňte.

DETOXIKACE TĚLA

Detoxin kapky

Detoxin

Přírodní bioinformační bylinné kapky Detoxin pro celkovou regeneraci a detoxikaci organismu. Hořká chuť bylin obsažených v Detoxinu je balzámem pro játra a žlučník, jimž napomáhá k normální funkci.

Zkušenosti s produktem z Prozdravi.cz

S detoxikací s přípravkem Detoxin jsem velmi spokojená, upravilo se mi celkové trávení a to působí i na psychiku.

Detoxin na mě působil dobře. Též mám upravený jídelníček, který mi moje problémy též řeší. Dávám mu kladné hodnocení.

S produkty Intocel kapky, Detoxin kapky, Androzin kapky a Černý zázrak beta-extrakt jsem plně spokojen.

S produktem Detoxin kapky jsem spokojen a jsem přesvědčen o jeho blahodárných účincích. Mně určitě pomáhá a stačí mi 15 kapek každé ráno.

Kombinaci kapek Intocel, Detoxin a Sagradin nám doporučila naše lékařka. Díky nim (v kombinaci s homeopatiky) nám dala do pořádku syna, kterému je nyní 4,5 roku. Od dvou let trpí potravinovou alergií na mléko, vejce, sóju, arašídy... Ani lékaři nebyli schopni mu pomoci. Měl více jak rok průjem, po ručičkách až krvavý ekzém a míval křeče v břiše. Kortikoidy jsme odmítli. Díky těmto přípravkům si krásně vyčistil tělo, dodržujeme dietu a je v pořádku. Dokonce už po roce na krevních testech nebyly zjištěny téměř žádné protilátky, jako původně. Nyní máme dávat takovouto "očistnou kúru" 1-2x do roka - tím zajistit, že mu pohodový stav vydrží. Mohu rozhodně doporučit - opravdu fungují, jen zpočátku mají opravdu čistící účinky, takže se dočasně příznaky zhorší, ale to bereme jako důkaz toho, že zabírají.

Produkt Detoxin kapky nebyl určen pro mne, ale podle informací je uživatek s kapkami spokojen.

Dobrý den, s přípravkem Detoxin jsem spokojena. Splnil moje očekávání.

Dobrý večer, s výrobkem Detoxin kapky jsem velice spokojen. Dle mých zkušeností má velice pozitivní a příznivý vliv na funkci střevního traktu. Přípravek užívám nepřetržitě každé ráno.

Dobrý den, s kapkami Detoxin mám již několik let velmi dobré zkušenosti. Velmi dobrá detoxikace organismu při únavě, špatném trávení a bolestech hlavy. Šťáva z Aloe mi pomáhá na zlepšení funkce tlustého střeva, při Crohnově nemoci. Do jednoho týdne pociťuji zlepšení.

Dermorevital používám každý rok na dovolenou. Jsem s ním velice spokojená. Kůže je vláčná a spáleniny od sluníčka se velmi brzy hojí. Detoxin - jsem zakoupila pro dceru, nemá žlučník. Chválila si ho, pročistila si asi nejvíce žlučové cesty. Noni vita - pro matku. Je cukrovkář. Cukr měla nižší. Jinak si ho pochvalovala, říkala, že se jí dobře spí. S Vašimi výrobky jsem velice spokojená.

S Detoxinem zatím nemám moc zkušeností. Máme ho krátce, ale má známá, která mi obchod doporučila, má dobré zkušenosti. Věřím, že nám pomůže.

Dobrý den, tímto odpovídám na váš dotaz. Přípravek Detoxin od firmy Diochi používá moje dcera. Krevní jaterní testy se celkově zlepšily. Dříve měla žluté bělmo očí, teď už je bílé. Baktevir od firmy Diochi používám při nachlazení a pokaždé stoprocentně pomůže. Diozon clear jsem použila jen dvakrát na opar, stačilo jen dvakrát potřít a opar byl pryč. Váš internetový obchod jsem doporučila i své lékařce.

Hodnocení přípravku Detoxin kapky: ze všech přípravků, které jsem kdy objednala je tento nejúčinnější. Manžel trpěl před lety na bércový vřed, který se mu díky mé péči (mé kuchyni) vyhojil. Stále však má sklony k nezdravému stravování, což se projevuje tím, že se mu v těch místech neustále loupe a svědí kůže, kterou si obvykle při odstraňování suché pokožky strhne až do krve. On si nechce připustit, že musí omezit příšerně sladké nápoje, na které má přímo závislost. Vidím pokaždé, když ho donutím k lepšímu složení stravy, že se mu problém zlepšuje, on si ale nechce dát říct. Donutila jsem ho alespoň brát na jaře pro očistu Detoxin kapky. První rok se po využívání jednoho balení zlepšil, ale podle jeho názoru "málo" a už o tom nechtěl ani slyšet. Letos jsem ho opět přemluvila k vnitřní očistě, bere už druhé balení a pokroky jsou mnohem větší. Já jsem přesvědčená o účincích přírodních látek, ale on jako typický furiant to stále ještě nahlas neuznává, protože vždycky napřed tvrdí, že je to na nic a pak si nemůže dlouho přiznat, že neměl pravdu. Tentokrát to sice opět nepřiznal, ale už aspoň mlčí a netvrdí, že to nepomáhá. Já jsem z tohoto přípravku nadšená i přesto, že jsem účinek očekávala, hlavně tím, že i manžel musel uznat jeho účinky. Opravdu vynikající.

Detoxin vždy zabral a 100 % pomohl při jaterních problémech.

Dobrý den, abych se vyjádřila k vašim výrobkům... Regalen užívá moje dcera na atopický ezkém, je to už její druhá dávka. Vloni měla ekzém rozšířený po celém těle a tyto kapky jí pomohly tak, že naprosto zmizel. Detoxin užila moje kolegyně na pylové alergie (rýma, otok a slzení očí). Taktéž už podruhé. Vyzkoušela a pomohlo jí. Nemusela brát různé protialergické léky. Proto moc děkuji, že existují takové firmy, kde se vyrábějí a jsou k sehnání tyto přírodní produkty.

Dobrý den, na Váš dotaz odpovídám, že jsem z produktů - Baktevir, Intocel, Detoxin, Diaflex biobalzám - nadšená!! A neváhám doporučovat dalším případným zájemcům. Pracuji jako lékařka a vím, že farmaceutické lobby je neskutečné. Doufám, že budete mít stále co nabídnout a jistě budou Vaše produkty oslovovat i více klientů, kteří mají zájem pracovat na svém zdraví více než se jen nechat léčit.

Dobrý den, s Detoxinem jsem velmi spokojená, měla jsem tento výrobek již po druhé. Negativní účinky na organismus jsem nezaznamenala žádné, naopak pocit tlačení pod hrudním košem v oblasti jater zmizel a vůbec si myslím, že Detoxin je výborný. Vždy alespoň jednou za rok, převážne na jaře, se snažím organismus detoxikovat od špatných věcí, které si v těle nastřádáme a nemám důvod hledat jiný přípravek, protože s Detoxinem jsem maximálně spokojená.

Dobrý den, osobně jsem s Detoxinem spokojená, mám ho doporučený i od lékaře homeopata. Používám ho vždy na jaře a na podzim. Pomáhá mi pročistit tělo a tak se lépe bránit infekcím.

Dobrý den, co se týče účinku Detoxinu, tak si myslím, že se mi mírně zlepšil zrak a možná i libido.

V současnosti užívám druhé balení Detoxinu. Po první třítýdenní kůře, kterou jsem použil z důvodu velké únavy a občasných bolestí v tříslech, které šly až do kyčelního kloubu, problémy vymizely a jako největší klad jsem cítil to, že po ránu jsem odpočatý a necítím únavu, se kterou jsem se do té doby potýkal. První balení jsem užíval 3 krát denně 20 kapek, druhé balení beru 2 krát denně 15 kapek.
Přípravek Detoxin mi určitě hodně pomohl. Já si jej vyhledala na stránkách výrobce, protože jsem měla všechny příznaky člověka, pro kterého byl Detoxin určený. Byla jsem nervozní, až zlá, bolely mě klouby, byla jsem imunitně oslabená, ospalá a po 3 týdnech užívání se mi určitě pročistily ledviny, trochu mi to podráždilo moč. měchýř, ale přešlo to. Všechny příznaky odezněly a já se cítím skvěle.

Jsme s přípravkem Detoxin velmi spokojeni, cítíme se svěží a bez problémů, bez únavy.

Dobrý den, s přípravkem Detoxin jsem velmi spokojená. Kdykoliv pocítím, že mé tělo potřebuje očistu, tak užívám tento přípravek a opravdu to vždy pomůže.

Detoxin jsem používala na oslabená játra a jeho účinek byl velice zřetelně znát, došlo k výraznému zlepšení stavu již po dvou baleních.

Detoxin je vynikající, skutečně mi vylepšil trávení.

Detoxin - mám problém s játry. Dnes se cítím o mnoho lépe. Již se tolik nehněvám a jsem klidnější. Necítím se být tak nafouknutá, ale prostě lehká.

Co se týče Detoxinu, přišla jsem na neuvěřitelnou věc. Četla jsem v letáčku, o projevech dysfunkce žlučníku. A zaujala mě zmínka, že jedním z projevů dysfunkce žlučníku je bolest kyčelního kloubu. Pravého.!!! A ten mě opravdu bolel. Ovšem já jsem to nikdy nepřičítala žlučníku. Nemám s ním žádné problémy. Alespoň o tom nevím. Pravdou ale je, že po 14 dnech užívání Detoxinu, mě přestával ten kloub bolet. Byla jsem s toho vážně překvapená.

Produkty firmy DIOCHI jsem si objednala již mnohokrát, nejenom Detoxin, ale i ostatní kapky . Myslím, že opravdu pomáhají,.

KAPKY JSOU SKVĚLÉ,ZABÍRAJÍ RYCHLE PODPORUJÍ TRÁVENÍ UMOŽŃUJÍ PRAVIDELNOU STOLICI POMÁHAJÍ PROTI NADÝMÁNÍ

Věřím, že mi pomůže.Na doporučení lékařky.

Detoxin doporučuji, používám ho pravidelně, dávám si očistnou kúru 2x ročně jako prevenci. Pomáhá očistit játra a minimalizovat záchvaty vzteku.

Mám pejska, který má vážně nemocná játra a věřím, že mu tento produkt pomůže Zkušenosti zatím nemám, máme ho krátce Tento produkt se používá dobře Doporučila bych ho i ostatním Myslím si, že tento produkt je dobrý, jsou to bylinky, takže mu věřím a navíc jsem slyšela kladné hodnocení od mé známé.

REISHI

extrakt

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!

 

REISHI

spór

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

REISHI

triterpen max

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

 

CORDYCEPS

extrakt

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

  

 

HERICIUM

extrakt

 

DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI

CERTIFIKÁT

 

ALOE VERA

1 LITR

 99,5%

čisté šťávy

 

MÁTE PEJSKA NEBO KOČIČKU?

I VY MŮŽETE ODSTRAŇOVAT PARAZITY

 

WURM - EX

 

PARAZIN

 

MACA

 

ETICKÝ KODEX

 České lékařské komory,  

který především zdůrazňuje etické principy lékařského povolání vůči pacientovi

 

Každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření. Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty

Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v roce 2014

 

Nevěřte něčemu jen proto, že to řekl nějaký mudrc

Buddha

 
 

Představa je příčinou mnoha nemocí, ale víra je možnost léčení nemocí všech

Paracelsus

 
 

Nechte své léky ležet v chemické misce, jestliže dokážete léčit svého pacienta prostřednictvím stravy

Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci

Hippocrates 460 - 377 př.n.l. - Hippokratova přísaha

 
 

Jsme tak živí a zdraví, jako je živá a zdravá strava, kterou se živíme a uzdravujeme

Dr.Vladimír Domen

 

 

Zdraví se nedá získat pasivně u lékaře, nebo v drogérii na rohu. Zdraví lze získat jen ukázněným způsobem života

Dr.René Dubos

 

 

Sami jsme tím nejlepším lékem

To, co den co den děláte, určuje, jakým způsobem a jak dlouho budete žít

Prof.dr.Kurt Tepperwein

základy odkyselení organismu

 

 

Nemoc není nic jiného, než pokus těla zbavit se morbidních látek

Thomas Sydenham, nesoucí předzdívku "anglický Hippocrates"

 

 

Nemoc je vyléčena jen pomocí Přírody, neutralizací a vyloučením smrtonosných látek

Prof.Dr.Hermann Boerhaave

 

JAREK NOHAVICA

v 02 Aréně

Pánbůh ztratil vliv...

 

S připojením je to někdy těžké

NENAČITA

 

Trojúhelník rozřežeme na kusy, které přeskládáme. Kampak nám ale zmizel jeden čtvereček?

 

 

Cílem medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

KLOUBNÍ VÝŽIVA

 

MUDr. Ladislav Šafránek, lékař pro zdravou dlouhověkost

ČLÁNEK

Nejlepší kloubní výživa

jako jediná obnovuje kloubní chrupavku

 

 

CELADRIN  BARNY´S

 

 

SANDŘIN PŘÍBĚH

ÚSPĚŠNÉ UZDRAVENÍ Z RAKOVINY

 

Sandra: Nikdy nezapomenu na ten POCIT BEZNADĚJE, STRACHU, co ve mně lékaři vyvolali, na to jak jsem byla jen další nemocná.

ČLÁNEK  ZDE

Se Sandrou hovořila: Mgr. Zuzana Švédová, Dis.

k

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

 

EXTRAKT           SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

 

ZDE ROSTE ČERVENÁ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY

 

Betaglucan MaxCell

 

 

KOLOIDNÍ STŘÍBRO

využití koloidního stříbra ZDE

 

 

OREGÁNO         ECHINACEA

garance: 70-80% Carvacrolu

Každé druhé české dítě trpí atopickým ekzémem !!!

v pořadu ČT Pološero září 2014 - Česko, odpadkový koš Evropy -  odkaz 

ČLÁNEK

 

 

MELATONIN

á 1,25 mg                    á 5 mg

 

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

Kontakt

Ing. Zdeněk Rozehnal IČ 67385192
(zapsáno od 16.07.1997)
Místo podnikání: Praha 4, Liškova 630/2
V případě dotazu uveďte prosím v mailu Vaše číslo telefonu.

manta9@seznam.cz