Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

 

Ing. Zdeněk Rozehnal

Dr. Dietrich Klinghardt, lékař - naturopat, původem z Berlína, praktikující medicínu 35 let především v USA, ale také v Anglii a Švýcarsku (jediný stát na světe, kde je alternativní medicína prvořadým právem každého občana). Podle mého názoru je v současnosti dr. Klinghardt největší expert na přírodní léčbu na světě. Doporučuji zhlédnout jeho přednášku pro lékaře v Curychu. Tu Vám sluníčková média nepustí.

Nedávno tento lékař provedl jednu z největších toxikologických studií na světě na 1200 pacientech a porovnal ji s výsledky, které zjistil před 10 lety. (Dr. Klinghardt se připravuje podrobné výsledky této studie zveřejnit).

Výsledek toxikologické studie MUDr. Klinghardta

V německé populaci před 10 lety bylo nalezeno v krvi u jednoho člověka v průměru 20 toxinů nad prahem detekce. A v současnosti? Podržte se -

více než 500 toxických látek,

což je šokující číslo. A nemyslím si, že by to bylo způsobeno snížením prahu detekce. Jak konstatuje dr. Klinghardt, je to

exponenciální nárůst v podstatě neslučitelný se životem!

Obdobnou zátěž lze očekávat i u českých občanů, ale spíše horší, protože mj. tolik nečtou složení na etiketách potravin jako Němci a tím méně zohledňují výběr potravin, navíc to určitě ovlivňuje i markantní rozdíl v životní úrovni…

K tomuto výsledku byla použita aferéza, což je metoda, kterou vyvinul německý toxikolog dr. Richard Straube - postup promývání krve, kdy se toxiny odfiltrují z krve a poté je již lze laboratorně analyzovat.

Výsledek činnosti "Bruselu"

Je naprosto jasné, co především způsobilo nárust toxinů v tělech sousedů. Jsou to nebezpečné široce používané chemické látky a povolená "slavná" ÉČKA (přídatné látky), která jsou kontrolovaná na neškodnost jen 3 měsíce a navíc vůbec ne v synergii (pohromadě). A to jich je v průmyslově zpracovaných potravinách mnohdy více než 10. Proto se logicky doporučuje při léčbě rakoviny průmyslově zpracované potraviny absolutně vyřadit!

Brusel dokonce povolil i ty (potencionálně rakovinotvorné), které u nás byly před vstupem do EU a jsou i dnes v USA zakázány.

Ptáci mizí z přírody především díky "Bruselu"

V Česku od roku 1982 došlo k úbytku 10 milionů ptáků. V roce 2018 publikovala Univerzita Karlova studii, ve které se uvádí, že největší úbytek ptactva v Česku má na svědomí "Brusel", díky nerozumnému zintenzivnění zemědělství, ke kterému došlo po vstupu ČR do EU v roce 2004. Toto potvrzují i další státy v EU. Protipólem jsou státy, ve kterých k poklesu ptactva nedošlo, protože k zintenzivnění zemědělství nedošlo. Pozitivní zprávou je, že se to lesního ptactva netýká.

Toxiny

Toxiny mohou být rozpustné ve vodě nebo v tucích. Dva hlavní rozpustné toxiny ve vodě jsou thimerosal (rtuť) - používá se ve vakcínách a známý herbicid, glyfosát od Monsanta (nejnenáviděnější organizace v USA, předzdívaná "MONSATAN" - video), který již vlastní německý Bayer - MUDr. Klinghardt uvádí, že se tyto toxiny ukládají v ledvinách, plících a kostech.

Toxiny rozpustné v tucích jsou benzenové deriváty, insekticidy, pesticidy a herbicidy. Ty se usazují v tukové tkáni, což z nich činí silné neurotoxiny, protože mozek se skládá převážně z tuku. Toxiny rozpustné ve vodě a tuku vyžadují různé metody detoxikace.

V těle můžete mít přes 20 000 chemikálií, ale dvě z nich jsou zvláště nebezpečné pro mozek. Je to glyfosát a hliník.

Glyfosát je chelátotvorné činidlo. Když máte glyfosát v potravě (díky Jurečkovi - pořad "A Dost!" požehnaně - bývalý ministr zemědělství), váže na sebe všechny stopové minerály, a proto ty nejsou k dispozici pro absorpci. Existuje však jedna výjimka a tou je hliník. Glyfosát totiž v tomto případě funguje naopak - jako raketoplán pro hliník. Naváže ho na sebe, pronikne s ním přes střevní stěnu do tkání a distribuuje jej v celém těle.

Štítná žláza, neurodegenerativní onemocnění...

Jedním z neuvěřitelně běžných onemocnění souvisejících s toxicitou hliníku je nedostatečně aktivní štítná žláza. Hydroxidy hliníku - například ty, které se vyskytují v antacidech - skutečně narušují střevní absorpci hormonů štítné žlázy. Má také afinitu k nervovému systému a má sklon shromažďovat se v mozku, míše a enterickém nervovém systému, přičemž na všech těchto místech blokuje životně důležité funkce.

VegiWash

odstraňuje pesticidy z ovoce i zeleniny

VegiWash odstraní z povrchu až 97 % zbytků pesticidů. Zvláště se doporučuje na mytí citrusových plodů před vymačkáním šťávy nebo loupáním, abyste zabránili pesticidům a dalším látkám vniknout do vaší pokožky, nebo do šťávy z ovoce.

Země původu: USA

Více:

Detoxikace glyfosátu

Glyfosát je analogem aminokyseliny glycinu. To znamená, že se uchycuje v místech, kde potřebujete glycin. Při detoxu se glycin spotřebovává a proto jej hodně lidí nemá v těle v potřebném množství pro účinnou detoxikaci.

Abyste eliminovali glyfosát, musíte saturovat své tělo právě glycinem. Dr. Klinghardt doporučuje užívat 1 čajovou lžičku (4 gramy) glycinového prášku dvakrát denně po dobu několika týdnů a poté snížit dávku na jednu čtvrtinu čajové lžičky (1 gram) dvakrát denně. Dojde k uvolnění glyfosátu z vašeho těla a umožní se jeho odstranění močí.

Glycin je levný (1 kg cca 130,- Kč) a chutná sladce. Ideální je, pokud jej sníte s jídlem, když máte podezření, že je kontaminováno glyfosátem, aby se neuchycoval místo chybějícího glycinu - které průmyslově zpracované jídlo není v Česku kontaminováno glyfosátem? A o euroéčkách nemluvě.

Detoxikace hliníku

Hliník je škodlivější než jakýkoliv jiný toxin. V zásadě poškozuje receptory, které máme na buněčné stěně, hormonální receptory, receptory neurotransmiterů, receptory inzulínu. Všechny jsou zmateny hliníkem.

Chcete-li eliminovat hliník, musíte zvýšit příjem oxidu křemičitého. Dr. Klinghardt doporučuje používat byliny bohaté na křemík, jako je koriandr a přeslička rolní. Dr. Yoshiaki Omura před 20 lety ve studii prokázal, že lze velmi rychle snížit obsah hliníku pouhou aplikací výtažku z koriandru. Dobrý je i doplněk stravy Silica s extraktem přesličky rolní, obsahující koloidní oxid křemičitý.

Další možností je přírodní kyselina citrónová = citron, acerola, camu camu - a kyselina jablečná = jablečný ocet - malát hořečnatý (jablečnan hořečnatý).

Lékaři mohou použít desferal. Jeho injekce se aplikuje jednou týdně. Je to vynikající detoxikátor. Existuje však otázka, zda prochází hematoencefalickou bariérou (do mozku) či ne. Křemík stoprocentně ano.

Více:

Jak eliminovat toxiny rozpustné v tucích

Dr. Klinghardt doporučuje pro odstranění těchto toxinů z těla kombinaci infrasauny - Infračervené sauny jsou bezpečnou metodou detoxikace a navíc pomáhají i při léčbě zranění - a absorbentů, jako je chlorella, ecklonia cava (hnědé řasy) a enterálního gelu. Vzhledem k enormní zátěži toxiny je doporučeno každodenní užívání absorbentu, i dvou. Když budete provádět saunovou terapii, uvolněné toxiny jsou pak těmito látkami vázány, což umožňuje jejich bezpečnou eliminaci, než aby byly znovu absorbovány ze střeva do těla.

 

Infrasuna je dvoustranný meč. Je bez pochyb, že v této sauně jsou díky infračervenému záření kovy a jedy vysoce mobilizovány, to znamená, že jsou sice mobilizovány, ale ještě ne vylučovány. Aby mohly kůží vyjít ven, musejí nejprve dobře fungovat potní žlázy. Potní žlázy jsou často zatíženy těžkými kovy a nefungují naplno a pak mohou být mobilizované kovy a jedy částečně přesunuty dovnitř těla. (Mně osobně trvalo 1 měsíc pravidelného saunování, než začaly moje potní žlázy naplno fungovat. Zpočátku jsem se začal intenzivně potit po 40 minutách, po měsíci za 5 minut. Maximální nastavitelnou teplotu - 67°C - jsem začal snášet po 14 dnech). Infrasauna se doporučuje 2x - 3x týdně 1 hodinu. Nejlepší je, aby si ti, co chtějí pravidelně detoxikovat koupili infračervenou saunu (cca 16.000,- Kč) a chodili do ní kažký večer na 20 - 40 minut. Je to velmi efektivní detoxikace. U klientů s chronickou boreliózou a další promořeností patogeny prokazatelně urychluje uzdravování, a pravděpodobně omezuje "herx" reakci. Ve vzduchu v takové kabině mohou dramaticky stoupat především hodnoty rtuti, proto nechte otevřené větrání. Doporučuji si vzít do sauny min. půl litru čisté pramenité vody s přírodním vitamínem C.

Glycin - infrasauna - Enterosgel - chlorella - Cordyceps

ENTEROSGEL

absorbent vyráběny v Jeseníku pro celou Evropu

ENTEROSGEL® je perorální suspenze k symptomatické léčbě akutních průjmových onemocnění a chronického průjmů asociovaného se syndromem dráždivého tračníku (IBS).

ENTEROSGEL® je perorální střevní adsorbent (enterosorbent). Je založen na bázi organického minerálu s adsorpční schopností vůči některým toxickým a škodlivým látkám ve střevě (např. endotoxinům, enterotoxinům), které fyzicky váže na svůj povrch a tím pádem snižuje četnost vyprazdňování stolice a trvání průjmu.

ENTEROSGEL® odchází z těla se stolicí a tím odstraňuje adsorbované toxiny a škodlivé látky.

Více:

Jak detoxikovat hliník z těla a proč je to nezbytné - další zkušenosti

P. F. Louis

Jsme ve “ Věku hliníku“, dle přednášky Dr. Chrise Exleye, PhD z konference o bezpečnosti vakcín na Jamajce v lednu 2011. Hliník je všude v zemské kůře – to je běžné vyjádření odborníků zabývajících se toxicitou tohoto prvku. O čem se ale zmínit nemohou je, že hliník nebyl tak běžně ohrožující dokud se koncem 19. století nezačal těžit pro vytváření kovů a léků.

Dnes máme hliník v nádobí, obalech, nápojích, deodorantech do podpaží, tabáku… a předepisovaných lécích, včetně pomocných látek ve vakcínách.

Hliník je vysoce reaktivní s ostatními chemikáliemi a vytváří antigeny stimulující imunitní systém pro odezvu na vakcíny. Jenže mechanismu těchto reakcí farmaceutické firmy moc nerozumějí.

Dr. Exley se zaměřil na biochemické mechanismy hliníku a studoval je dvě desetiletí a dosud netvrdí, že zná všechny odpovědi. Zato ví, jak nezodpovědní jsou ti, co konstatují, že všechny odpovědi jsou známé - ti, kteří jsou v týmu výrobců průmyslových vakcín a odmítají toxicitu hliníku.

Hliník zatěžuje tělo
Všichni máme nějakou úroveň hliníku v těle. Tkáně jsou nejvíce náchylné ke shromažďování hliníku a hlavně ty tkáně, s pomalým buněčným obratem. Buňky se rychle obnovují na kůži, ale ne už tak rychle v kostech, srdeční tkáni a mozku. Poslední tři jmenované nemají tak rychlý celulární obrat a mají největší sklon uchovávat hliník.

Ano, v mozku se velmi dobře hromadí hliník a jeho velké množství souvisí s chronickým únavovým syndromem, epilepsií, ADD, Alzheimerem, Guilliane-Bare syndromem (běžný vedlejší účinek po očkování) a s dalšími neurologickými poruchami.

Sloučeniny hliníku po aplikaci vakcíny obejdou játra a ledviny a mají sklon zůstat v tkáních s pomalou buněčnou obnovou – kosti, srdeční tkáň a mozek. Dalším zdrojem hliníku je kouření tabáku a marihuany, opalovací krémy a kosmetika.

Všechny očkovací vakcíny obsahují hliník! Říkají nám, že jsou bezpečné…. Dr. Exley se také zmínil o tom, že většina vakcín obsahuje železo – a železo v kombinaci s hliníkem vytváří biochemicky-reaktivní sloučeninu.

V posledních 100 letech jsme zvýšili velmi značně zatížení našich těl hliníkem. Práh pro toxicitu hliníku se mění, což má za následek

neuvěřitelné zvýšení neurologických poruch

Během tohoto  “Věku hliníku“ a je nezbytně nutné hliník eliminovat z našich těl jak jen je to možné.

Snadné metody pro eliminaci hliníku

Profesor Chris Exley, přední světová autorita pro toxicitu hliníku, zmínil jedno činidlo, které odstraňuje uložený hliník z našich těl: vysoce křemenitá minerální voda. Zmínil se o dvou značkách, Volvic (prodává se v různých prodejnách zdravé výživy) a Trade Joe, stejně jako Spritzer, ale ten je méně k dostání.

Ľúbivé sľuby novej reklamy na vakcínu Gardasil 9 proti HPV v kontraste s krutou realitou dievčat, očkovaných proti HPV.

Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/ockovani-vakcinami-hpv/nova-reklama-na-gardasil-9-vs-kruta-realita/
Ľúbivé sľuby novej reklamy na vakcínu Gardasil 9 proti HPV v kontraste s krutou realitou dievčat, očkovaných proti HPV.

Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/ockovani-vakcinami-hpv/nova-reklama-na-gardasil-9-vs-kruta-realita/

Jeho tým testoval moč lidí, pijících výše uvedené minerálky a ukázalo se, že vysoký obsah křemíku v těchto minerálních vodách plní svůj účel. Dokonce zveřejnil neoficiální důkaz, kdy oběti vakcíny GARDASIL se začaly uzdravovat po několika měsících pití tohoto typu vody. Doporučuje vypít půl litru denně pro redukci hliníku z vašeho těla. Jenže tyto vody jsou trochu drahé.

VIDEO

Ľúbivé sľuby novej re klamy na vakcínu Gardasil 9 proti HPV v kontraste s krutou realitou dievčat, očkovaných proti HPV

Můžete si koupit levnější “přesličku rolní (v Česku velice známá detoxikační bylinka, doporučovaná především páterem Ferdou) a dělat si z ní čaje, výluhy či tinktury. Další alternativa jsou „organické okurky“ jež obsahují velké množství křemíku a poskytují tutéž formu vylučování hliníku.

Pokud máte v sobě vyšší množství uloženého hliníku,

existuje zde potencionální možnost absolutní toxicity.

Redukovat množství hliníku je důležitý krok pro život v optimálním zdraví, i když se už v tuto chvíli vyhýbáte běžným zdrojům tohoto kovu.

Více:

Další zkušenosti MUDr. Klinghardta

Astma

Metoda, kterou používáme již 2 roky (konstatováno na přednášce v Curychu pro odbornou veřejnost), a která vede po 3 týdnech k vyléčení astmatu je tato:

1 ampule selenase 100 mg selen (biosyn) Rp do rozprašovače a jednou denně 1 ampuli inhalovat. Po 3 týdnech je astma pryč. Ještě jsme nezažili, aby někdo selhal. Tímto by mohlo být astma minulostí. (Ampule selenu koupíte v Německu).

Zelený a šedý zákal

Carnosin je antioxidant, který je fantastický u glaukomu (zelený zákal), kataraktu (šedý zákal) a zákalu čočky. Téměř všechny zákaly čočky zmizí, pokud jsou způsobeny těžkými kovy. Je k dostání také ve formě očních kapek.

Při glaukomu a kataraktu: 2 kapsle carnosinu á 500 mg 3 x denně, je dobrý i na podporu energie a proti chronické únavě pacientů s otravou těžkými kovy.

Rakovina

Cestou vysokých dávek selenu můžeme zastavit téměř každou rakovinu. Musíme akorát najít to vhodné rozpětí, v němž není pacient otráven nebo je dávka příliš malá a nefunguje. Samozřejmě je nejlepší určit dávku kineziologickým testem.

Neurologická onemocnění

U neurologických onemocnění používáme Glutathion. Zde je informace o dávkování, působí fantasticky zvláště u Parkinsonovy nemoci. Tehdy jsme začínali s 300 mg denně, toto množství jsme vstřikovali a pomalu jsme zvyšovali dávku až na 1.800 - 2.500 mg denně. U Parkinsona působí léčivě téměř ve stejném okamžiku. Je to absolutní novinka, ještě neexistuje žádná literatura na toto téma a pacient odchází velmi často normálně z ordinace!

Je to tak, že tento efekt nevydrží příliš dlouho, jen asi 18 - 20 hodin a pak přijde znovu dřívější stav. Pak musíte dát okamžitě další injekci.

Pokud se to ale měsíce opakuje, prodlužuje se odstup mezi injekcemi a nakonec se pacient uzdraví

Je to vzácné tajemství, ketré Vám zde dávám. Můžeme jej použít i u pacientů s ALS (onemocnění motoneuronu) a MS (roztroušená skleróza) jako podpůrnou metodu.

V Česku iv. aplikace 600 mg Glutathionu stojí cca 1 000,- Kč, první měsíc to pravěpodobně vyžaduje investici několika desítek tisíc korun. Nicméně dr. Klinghardt uvádí, že orální aplikace je stejně účinná, ale léčebný účinek nastane tehdy, až je tělo Glutathionem dostatečně saturováno (po injekci ve velice krátké době, viz video níže). Glutathion 60 kapslí á 1000 mg stojí přibližně 1 000,- Kč.

Doporučené přípravky ZDE

EFEKT iv. APLIKACE GLUTATHIONU - po 30 minutách

Lékař: Dr. David Perlmutter

Pacient: vietnamský veterán, diagnóza: Parkinson + expozice Agent orange (směs dvou herbicidů používaná USA ve vietnamské válce), 66 let, medikace: Mirapex a Sinemet (Carbidopa-Levodopa).

Obsah: Stav při medikaci Mirapexem a Sinemetem a po 30 minutách po intavenózní medikaci Glutathionu - 3 000 mg (výrazné pozitivní změny v pohybu a mluvě, jeví se to jako normální stav).

Netelefonujte s mobilem u hlavy (těla)

Pokud máte amalgámovou výplň zubu a telefonujete s mobilem u hlavy na straně, kde je výplň, několikrát se zvyšuje rychlost, při které se rtuť odpařuje ze zubu - video.

Vzhledem k tomu, že je populace skoro 100% promořena virusem Epstein - Barrové (EB viróza), tak cca 7 minutové volání může aktivovat tento virus na mnoho let a vy se divíte, že trpíte chronickou únavou.

Farmakorporace - jak tvoří ceny

V poslední době existuje neuvěřitelný nárůst literatury, která popisuje, že téměř každé lékařské antiparazitikum lze použít také k léčbě rakoviny. Příkladem je Albendazol, původně jeho měsíční léčba stála 80 dolarů. Jakmile byly zveřejněny informace, že pomohl k vyléčení rakoviny, stoupla měsíční léčba na 24 000 dolarů, tedy 300 násobně.

Obdobně rozzuřil veřejnost případ exmanažera jednoho hedgeového fondu, který si koupil práva na Daraprim, lék zlepšující kvalitu života pacientů s AIDS, a zvýšil cenu za jednu dávku z 13,5 na 750 dolarů.

Více:

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ EXTRAKTY

S CERTIFIKÁTY

Níže uvedené nejúčinnější přírodní přípravky s ochrannou známkou Superionherbs sice mohou velice dobře účinkovat, nicméně je vhodné souběžně začít u sebe, protože chronické obtíže mají zpravidla tyto společné jmenovatele:

.

Ing. Zdeněk Rozehnal Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu...
Ing. Zdeněk Rozehnal Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především...
Ing. Zdeněk Rozehnal Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim...
Ing.Zdeněk Rozehnal           Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém...
Ing.Zdeněk Rozehnal Coriolus nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční čínské medicíně. V angličtině nazývá turkey tail což znamená –...
Ing.Zdeněk Rozehnal  Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními...
Ing.Zdeněk Rozehnal V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na...
Ing. Zdeněk Rozehnal Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsaženýé beta-glukany...
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...
Ing. Zdeněk Rozehnal Kurkumin a trávicí systém Pokud bychom měli vyjmenovat pouze jedinou oblast, která v současnosti vyžaduje největší pozornost, pak by to určitě byl nemocný trávicí systém. Tato...
Ing. Zdeněk Rozehnal 2 ověřené přípravky. Který zvolit? Tak čtěte... Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin....
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungly někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...

 

 

KOMPLEXNĚ O PREVENCI

PROTI VŠEM PATOGENŮM,

i COVID-19

ZDE

REISHI

extrakt

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!

 

REISHI

spór

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

REISHI

triterpen max

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

 

CORDYCEPS

extrakt

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

AŠVAGANDA

extrakt

Nejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

 

  

 

ETICKÝ KODEX

 České lékařské komory,  

který především zdůrazňuje etické principy lékařského povolání vůči pacientovi

 

Každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření. Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty

Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v roce 2014

 

Nevěřte něčemu jen proto, že to řekl nějaký mudrc

Buddha

 
 

Představa je příčinou mnoha nemocí, ale víra je možnost léčení nemocí všech

Paracelsus

 
 

Nechte své léky ležet v chemické misce, jestliže dokážete léčit svého pacienta prostřednictvím stravy

Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci

Hippocrates 460 - 377 př.n.l. - Hippokratova přísaha

 
 

Jsme tak živí a zdraví, jako je živá a zdravá strava, kterou se živíme a uzdravujeme

Dr.Vladimír Domen

 

 

Zdraví se nedá získat pasivně u lékaře, nebo v drogérii na rohu. Zdraví lze získat jen ukázněným způsobem života

Dr.René Dubos

 

 

Sami jsme tím nejlepším lékem

To, co den co den děláte, určuje, jakým způsobem a jak dlouho budete žít

Prof.dr.Kurt Tepperwein

základy odkyselení organismu

 

 

Nemoc není nic jiného, než pokus těla zbavit se morbidních látek

Thomas Sydenham, nesoucí předzdívku "anglický Hippocrates"

 

 

Nemoc je vyléčena jen pomocí Přírody, neutralizací a vyloučením smrtonosných látek

Prof.Dr.Hermann Boerhaave

 

JAREK NOHAVICA

v 02 Aréně

Pánbůh ztratil vliv...

 

S připojením je to někdy těžké

NENAČITA

 

Trojúhelník rozřežeme na kusy, které přeskládáme. Kampak nám ale zmizel jeden čtvereček?

Cílem medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

EXTRAKT           SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!
 

153+ zkušeností

s červenou REISHI ZDE

ZDE ROSTE ČERVENÁ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY

 

 

 

KOLOIDNÍ

        STŘÍBRO            ZLATO

KVALITA PHARMA ACTIV

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

117+ ZKUŠENOSTÍ

ZDE

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

 

ČAGA

extrakt

100% Sibiřská ČagaDuanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

k

 

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

 

KOMPLEXNĚ O PREVENCI

PROTI VŠEM PATOGENŮM,

i COVID-19

ZDE