Standardní verze

Koloidní stříbro: Vymazané z učebnic, neboť léčilo nemoci od syfilisu, tuberkulózy až po ebolu

Paul Fassa

Slyšeli jste už o někom, koho "spaluje" zevnitř? Nazývá se to Stevens-Johnsonův syndrom (SJS) a je to velice nepříjemné onemocnění.

Na celém těle se začnou tvořit puchýře až do té míry, že oběť SJS třeba léčit jako oběť popálenin. A nejčastěji vzniká jako nepříznivý vedlejší důsledek léčby běžnými antibiotiky.

Dr. Joshua Zeichner, profesor dermatologie v manhattanské nemocnici Mount Sinai, k tomu řekl:

"Ve skutečnosti nejste popálení opravdu, dochází však k tomu, že máte narušenou funkci kožní bariéry." Vysvětlil, že se epidermis odděluje od dermis. Dr. Zeichner dodal, že k reakcím SJS dochází nejčastěji po antibiotikách a "naneštěstí nevíme nijak předpovědět, u koho tento druh reakce nastane".

Jedná se o "úžasný" vedlejší účinek, že?

Proč je dobré se vyhnout farmaceutické ruletě

Kdy vás naposledy testovali na intoleranci antiobiotík, či jak říkají lékaři na alergii? Namísto toho se vás stručně zeptají: "Jste alergičtí na nějaké léky?"

Zvláštní! Očekávají od vás, že máte vědět, na který ze stovek léků na trhu jste "alergičtí", ačkoli jste třeba žádný z nich nikdy neměli?

Pokud se chcete vyhnout nepříznivým účinkům, měla by vaše odpověď znít: "na všechny", protože mnohem lépe by vám pomohlo koloidní stříbro.

Nadměrné používání farmaceutických antibiotik způsobilo, že mnohdy již nejsou účinné, o čem farmalobby mlčí. Na některé bakterie nezabírají ani tzv. pancéřová antibiotika. Je to způsobeno tím, že mikroby se snadněji přizpůsobí složitým syntetickým chemickým směsím než jednoduchému zabijáku mikrobů, jako je koloidní stříbro.

Vypadá to jako snaha přehlížet koloidní stříbro a udržovat iluzi, že jen oni jediní vědí jak vyléčit rýmu.

Existuje mnoho nepublikovaných zpráv o ošklivých vedlejších účincích, někdy chronických a vážných, jindy subklinických, které jsou důsledkem užívání údajných zachránců života od farmaceutického průmyslu.

Obzvlášť to platí pro fluorochinolonové řady antibiotik. Zvláště americké televizní stanice zveřejnily záběry o jejich hrozných účincích.

Trvalé následky i jen krátkodobého užívání antibiotik

Tyto bolestivé, oslabující účinky mnoha antibiotik však nejsou jen dočasné. Několika lidí stálo hodně námahy znovu se vrátit k normálnímu životu, zatímco jiní trpěli dál, nebo spáchali sebevraždu.

Více o nepříznivých účincích fluorochinolonové antibiotik si můžete přečíst ZDE.

Fluorochinolony se používají k léčbě bakteriálních infekcí v takových případech, kdy se tradiční antibiotika prokáží jako neúčinné.

Fluorochinolony jsou dostatečně silné k léčení extrémních případů nemocí a onemocnění, způsobených například antraxem a na léčení takových vážných nemocí, jako jsou mor či bakteriální pneumonie (zápal plic).

V mnoha případech jsou rizika spojená s užíváním fluorochinolonů větší, než jejich samotný léčící účinek. Proto se jejich podávání dá považovat za neodůvodněné. Lékaři by je měli používat pouze jako absolutně poslední řešení a i to jen za zvláštních okolností.

Americký úřad pro potraviny a léčiva (FDA) nedoporučuje používání fluorochinolonů k léčbě běžných onemocnění, jako je bronchitida, infekce horních cest dýchacích a infekce močových cest v případě, že tam nejsou žádné komplikace.

Takové onemocnění se podle jejich doporučení mají léčit pouze obyčejnými antibakteriálními léčivy proto, aby se pacient vyhnul rizikům, které s sebou přináší užívání fluorochinolonů.

A čím vás budou strašit ohledně koloidního stříbra?

Část médií však dále hovoří o "modrém muži", který každodenně dlouhá léta užíval nadměrné dávky doma připraveného koloidního stříbra, až u něj vznikl vzácný trvalý stav kůže zvaný argyrie.

Čemu se v tomto případě nevěnuje pozornost, je fakt, že modrý muž, nebo také "taťka Šmoula", si vyráběl formu koloidního stříbra obsahující příliš velké částice stříbra.

Při vlastní výrobě koloidního stříbra je totiž nutné dodržet jisté zásady, jako například správné napětí mezi elektrodami, aby byly uvolněné částice stříbra té správné velikosti.

Přesto byl jako výstraha uveden člověk jinak zdravý a celé roky nebyl ani nachlazený. Zemřel po šedesátce na selhání srdce a mrtvici.

Tento druh negativních zpráv o koloidním stříbře si nejvíce vychutnávají na Wikipedii a dalších publikačních výstupech nakloněných farmaceutickému průmyslu. Tyto média jsou totiž primárně naladěny proti přírodní léčbě a lidé trpící negativními důsledky farmaceutických antibiotik je příliš nezajímají.

Pokud nechcete kupovat koloidní stříbro z obchodu, můžete si vyrábět vlastní. Na internetu se na tento účel dají sehnat příslušné sady. Každopádně odborně vyrobené koloidní stříbro není až tak drahé, přičemž i při aplikaci na pleť je úžasné.

Právníci, vymáhající odškodné při pochybeních zdravotní péče, nežaluje prázdné ambulance

Právnická firma Greg-Jones se specializuje na soudní stíhání farmaceutických společností jménem obětí postižených nepříznivými účinky léků.

O Stevens-Johnsonově syndromu (SJS) a blízké sestřenici tohoto onemocnění, toxickou epidermální nekrolýzou (TEN), dalším vedlejším účinku mnoha léků a antibiotik farmaceutického průmyslu, říká firma toto (vybrané z webové stránky firmy Greg-Jones):

  • úmrtnost při Stevens-Johnsonově syndromu je 5%,
  • toxická epidermální nekrolýza může být smrtelná až u 50% pacientů,
  • s SJS / TEN souvisí více než 200 léků, zejména antiepileptika, NSAID (nesteroidní antiflogistika), peniciliny a sulfonamidová antibiotika.
  • Firma Stevens-Johnson si účtuje poplatek až tehdy, když případ vyhraje. Musí si tedy věřit, že budou úspěšní. A nejeden lékař už uveřejnil zprávu o množství úmrtí způsobených správně předepsanými léky.

Jedním z těchto lékařů je Dr. Barbara Starfieldová, která 26. července 2000 v časopise Journal of the American Medical Association prozradila, že jen americký zdravotnický systém zabíjí ročně 225 000 lidí - 106 000 z nich jako přímý následek nesprávně předepsaných farmaceutických léků. Ukázalo se, že jde o opatrné, nízké číslo.

Ještě více vyráží dech zpráva sestavená v roce 2003 Dr. Carolyn Dean, nazvaná "Smrt způsobená současnou medicínou", která uvádí mnohem vyšší roční míru úmrtí.

Nejnovější vydání její knihy Smrt způsobená současnou medicínou uvádí současnou míru úmrtí milion ročně, opět v důsledku nesprávně předepsaných syntetických léků.

Lékařská mafie je správné označení pro monopol alopatické medicíny, který lže o takzvaných "alternativních" medicínách léčících bez nebezpečných vedlejších účinků, přičemž propaguje své škodlivé syntetické léky.

Závěr

Jediným varováním při aplikaci koloidního stříbra je, že pokud ho užíváte orálně, měli byste pár hodin předtím užít probiotikum, protože koloidní stříbro likviduje nejen patogeny, ale i některé prospěšné bakterie.

Několik odborných zdrojů tvrdí, že to není nezbytné tehdy, pokud jej inhalujete pomocí rozprašovače, nebo jej držíte pod jazykem v rámci podjazykové aplikace, a potom jej vyplivnete. Obě tyto techniky totiž obcházejí střeva.

Zdroj: lightonconspiracies.com

Tisková zpráva Univerzity Palackého v Olomouci - 07.2013

Významný krok pro řešení velkého medicínského problému, jímž je stoupající odolnost bakterií vůči léčbě antibiotiky, učinili vědci Lékařské a Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého. Prokázali, že účinnost antibiotik zvyšuje přidání sloučeniny stříbra, případně mikročástic či nanočástic tohoto kovu. Antibiotika v kombinaci se stříbrem se pak mohou využívat v nižších dávkách a účinkují i na bakterie, které byly dříve na antibiotika rezistentní. Účinek lze prokázat i při podstatně nižších koncentracích antibiotika.

Přínos je především v tom, že antibiotika s příměsí stříbra opětovně vykazují antibakteriální účinek i vůči takovým bakteriím, na něž antibiotikum bez této příměsi nezabíralo nebo bylo účinné jen zčásti

Bude tento poznatek trvale zapomenut? Určitě ne.

 

BORELIÓZA, CHLAMYDIE... ÚNAVOVÝ SYNDROM

PŘÍRODNÍ POSTUP K UZDRAVENÍ

zde

REISHI

extrakt

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!

 

REISHI

spór

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

REISHI

triterpen max

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

 

CORDYCEPS

extrakt

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

AŠVAGANDA

extrakt

Nejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

 

HERICIUM

extrakt

k

 

ETICKÝ KODEX

 České lékařské komory,  

který především zdůrazňuje etické principy lékařského povolání vůči pacientovi

 

Každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření. Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty

Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v roce 2014

 

Nevěřte něčemu jen proto, že to řekl nějaký mudrc

Buddha

 
 

Představa je příčinou mnoha nemocí, ale víra je možnost léčení nemocí všech

Paracelsus

 
 

Nechte své léky ležet v chemické misce, jestliže dokážete léčit svého pacienta prostřednictvím stravy

Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci

Hippocrates 460 - 377 př.n.l. - Hippokratova přísaha

 
 

Jsme tak živí a zdraví, jako je živá a zdravá strava, kterou se živíme a uzdravujeme

Dr.Vladimír Domen

 

 

Zdraví se nedá získat pasivně u lékaře, nebo v drogérii na rohu. Zdraví lze získat jen ukázněným způsobem života

Dr.René Dubos

 

 

Sami jsme tím nejlepším lékem

To, co den co den děláte, určuje, jakým způsobem a jak dlouho budete žít

Prof.dr.Kurt Tepperwein

základy odkyselení organismu

 

 

Nemoc není nic jiného, než pokus těla zbavit se morbidních látek

Thomas Sydenham, nesoucí předzdívku "anglický Hippocrates"

 

 

Nemoc je vyléčena jen pomocí Přírody, neutralizací a vyloučením smrtonosných látek

Prof.Dr.Hermann Boerhaave

 

JAREK NOHAVICA

v 02 Aréně

Pánbůh ztratil vliv...

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL, DRŽME SE.

 

Trojúhelník rozřežeme na kusy, které přeskládáme. Kampak nám ale zmizel jeden čtvereček?

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky