Roundup II/III Bayer objevil divizi „black ops“, kterou provozuje Monsanto, uzavře ji a zahájí její interní vyšetřování…

Mike Adams, editor Natural News
15. května 2019
 

Společnost Monsanto se již více než deset let angažuje ve vytváření speciálních seznamů (černé listiny), které zahrnují novináře, zákonodárce a regulační orgány. Tyto seznamy zahrnují ty, kteří se postaví proti GMO a chemikáliím, především glyfosátu - Roundupu, který v současnosti v potravinách zaplavuje svět.

Každý vlivná osoba, která se postavila proti cílům Monsanta, byla vystavena jednomu nebo více z následujících ataků:

  • pokus o úplatkářství
  • hrozby smrtí a zastrašování
  • likvidace prostřednictvím dobře financovaných kampaní „negativní P.R.“
  • hanobení prostřednictvím koordinovaných útoků Wikipedie, které řídí  speciální divize společnosti Monsanto
  • zničení kariéry, zaměřeno především na vědce publikující ve vědeckých časopisech a nalézajících se na černé listině
  • sběr citlivých informací, včetně o jejich příbuzných a spolupracovnících    

Jinými slovy, Monsanto provozuje divizi „černých operací“ více než deset let, přičemž vynakládá více než 100 milionů dolarů na úsilí o umlčení, zničení nebo zlikvidování každého, kdo se střetl s dominancí zemědělského obra.

Nyní je kriminální mafiánská činnost, kterou Monsanto více let provádělo, konečně odhalena, protože se vyšetřují trestné činy tohoto zlého zemědělského giganta, který je nyní ve vlastnictví společnosti Bayer, který se podle všeho snaží „čistit dům“ a ukončit trestnou činnost společnosti Monsanto, která se zaměřovala na novináře, zákonodárce a regulační orgány s kampaněmi likvidace, zastrašování a úplatkářství.

Orgány činné v trestním řízení připravují trestní obvinění proti pracovníkům divize Monsanto

Ředitel pro komunikaci společnosti Bayer, Matthias Berninger přiznal, že Monsanto shromažďovalo „neveřejně dostupná data o jednotlivcích“  a jménem společnost Bayer se za tuto činnost omluvil. „Po prvotní kontrole chápeme, že iniciativa Monsanta vyvolala oprávněné obavy a kritiku“, řekl ve veřejném prohlášení 12. května.

„Toto není způsob, jakým společnost Bayer usiluje o dialog se společnostmi a zainteresovanými stranami. Omlouváme se za toto chování.“

Co může Natural News pomoci odhalit, je skutečnost, že Monsanto zřídilo speciální týmy v rámci své divize a najali soukromé vyšetřovatele, aby odhalili citlivá místa vybraných jednotlivců a jejich rodin.

Následně se pak tyto jednotlivce pokoušeli uplácet, zastrašovat, veřejně je pomlouvali, prostřednictvím vysoce koordinovaného postupu - likvidačních kampaní.

Já, Mike Adams jsem přesvědčen, že jsem byl v posledním desetiletí osobně loven „černými ops“, speciálními týmy financovanými společností Monsanto, které měly v úmyslu zničit mou důvěryhodnost a fyzicky ublížit mé osobě za účelem umlčení mé veřejné kritiky společnosti Monsanto a ukončit provoz webových stránek MonsantoMafia.com, GMO.news, Glyphosate.news a desítky dalších, které Monsanto nechtělo, aby jemu nepříjemné informace zveřejňovaly.

Úplné video naleznete také zde:

Brighteon.com/6037094491001

Mike Adams: Jsem ochoten sdělit podrobnosti vyšetřovacímu týmu společnosti Bayer výměnou za veřejnou omluvu a odstranění pomluv

Jsem ochoten zvážit možnost, že společnost Bayer se skutečně snaží napravit „nepořádek Monsanto mafia“, který zdědil. Je možné, že chování Bayeru není zdaleka tak zlé a zkažené jako trestná činnost Monsanta, což je důvod, proč jsem ochoten usednout s interními vyšetřovateli Bayeru a detailně je seznámit s nelegálními operacemi, které byla použity proti mně a ostatním, kteří psali a mluvili proti masivní trestné činnosti prováděné týmy Monsanto „black ops“.To je pro společnost Bayer vzácná příležitost slyšet přímo od obětí „černé ops“, divize společnosti Monsanto, o které společnost Bayer pravděpodobně nevěděla, že nabývá, když koupila společnost Monsanto, protože celá divize fungovala v tajnosti a byla závislá na interním praní špinavých peněz pro své operace.

Advokáti společnosti Bayer mohou kontaktovat Natural News prostřednictvím naší veřejné kontaktní stránky. Naši právní zástupci ovšem také navazují kontakt s právním týmem společnosti Bayer, aby zahájili jednání.

Bayer říká, že bude podporovat trestní obvinění pracovníků společnosti Monsanto

V případě, že si přečtete oznámení společnosti Bayer, které bylo zveřejněno 12. května, zjistíte, že společnost Bayer otevřeně podporuje trestní obvinění řídících pracovníků společnosti Monsanto, kteří provozovali divizi Black ops. „Společnost Bayer bude při vyšetřování plně podporovat státní zastupitelství ve Francii,“ říká prohlášení.

Toto tvrzení také vysvětluje:

Bezprostředně jsme se rozhodli dočasně pozastavit spolupráci se zúčastněnými externími poskytovateli služeb. Odpovědný manažer společnosti Monsanto opustil společnost krátce po akvizici.

„Bayer znamená otevřenost a spravedlivé jednání se všemi zájmovými skupinami. Netolerujeme neetické chování v naší společnosti. “

Pokud by tomu tak bylo, bylo by to ve velkém kontrastu se samotným Monsantem, které fungovalo jako zločinecká mafiánská organizace, doplněná „super muži“ s teroristickými kampaněmi zaměřenými na kritiky biotechnologické společnosti.

Bayer snad věří, že vyčistí noční můru z Monsanta a zahájí novou éru komunikace, kde veřejná debata nahradí zastrašování, vyhrožování a likvidační kampaně, které provozovali bývalí agenti společnosti Monsanto. Já, jako někdo, komu bylo vyhrožováno… společností Monsanto, jsem ochoten vzít na vědomí, že se společnost Bayer snaží pohnout s minulostí. I když možná nikdy nebudu souhlasit s rozšířeným používáním herbicidů a léčiv napříč společností, ale nejsem pro to, abych kritizoval společnosti, pokud nejsou zapojeny do činů extrémního zla.

Například McDonald's prodává všechny druhy potravinářských produktů, které jsou pro společnost nezdravé, ale společnost McDonald's nezřizuje ani nenajímá speciální týmy, které by uplácely nebo likvidovaly kritiky. McDonald's pouze zveřejňuje reklamy a snaží se přimět veřejnost, aby se zaměřila na sociální štěstí místo chemických pesticidů, které se nacházejí v jejich produktech. A z větší části to funguje. Nikdo nechodí do McDonald's, že by očekával organickou stravu. McDonald's je „dobrovolný kompromis“, kdy spotřebitel získává pohodlí nákupu a nízkou cenu výměnou za vzdání se svého vlastního dlouhodobého zdraví.

Monsanto a zločin

Monsanto vytvořilo agenta Orange a k tomu mnoho dalších smrtelných chemikálií, které byly použity proti nevinným civilistům jako válečné zbraně

Monsanto bylo řízeno největšími zločinci v historii světa

Domnívám se, že tito lidé jsou přímo zodpovědní za činy extrémního násilí - online i offline -, které specificky cílily na kritiky Monsanta jako já. Patří za mříže, a vypadá to, že Bayer může být ochoten jim tam pomoci.

Je načase, aby Bayer uzavřel kapitolu o této éře desinformace, ničení a smrti. V opačném případě bude hněv proti Monsantu, který je zasloužený a široce propagovaný napříč aktivistickou komunitou, i nadále mířit na společnost Bayer a snižovat jeho cenu akcií.

Monsanto se dopustilo činů obrovského zla proti nevinným jednotlivcům s čistými úmysly, kteří obhajovali zdravé potraviny a jejich správné označování

Pokud společnost Bayer neotevře dialog s těmito aktivisty a nepomůže vyřešit některé z těchto problémů, společnost Bayer bude i nadále platit cenu za trestné činy, které zdědila prostřednictvím koupě společnosti Monsanto, která se již z finančního hlediska ukázala jako katastrofální.

Věřím, že jediný způsob, jak Bayer dokáže tuto kauzu vyřešit, je mluvit s těmi z nás, kteří zažívali ataky Monsanta.

Bayer se musí veřejně omluvit, přiznat zločiny manažerů společnosti Monsanto "black ops" a zastavit financování zločinných praktik

Je načase, aby Bayer se očistil.

Originál: https://www.naturalnews.com/2019-05-15-bayer-discovers-black-ops-monsanto-internal-investigation-law-enforcement-criminal-charges.html

Příběh české pacientky o léčbě rakoviny, která byla postižena non-Hodgkinovým lymfomem:

Pokračování:

 

BORELIÓZA, CHLAMYDIE... ÚNAVOVÝ SYNDROM

PŘÍRODNÍ POSTUP K UZDRAVENÍ

zde

REISHI

extrakt

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!

 

REISHI

spór

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

REISHI

triterpen max

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

 

CORDYCEPS

extrakt

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

AŠVAGANDA

extrakt

Nejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

 

HERICIUM

extrakt

k

 

ETICKÝ KODEX

 České lékařské komory,  

který především zdůrazňuje etické principy lékařského povolání vůči pacientovi

 

Každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření. Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty

Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v roce 2014

 

Nevěřte něčemu jen proto, že to řekl nějaký mudrc

Buddha

 
 

Představa je příčinou mnoha nemocí, ale víra je možnost léčení nemocí všech

Paracelsus

 
 

Nechte své léky ležet v chemické misce, jestliže dokážete léčit svého pacienta prostřednictvím stravy

Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci

Hippocrates 460 - 377 př.n.l. - Hippokratova přísaha

 
 

Jsme tak živí a zdraví, jako je živá a zdravá strava, kterou se živíme a uzdravujeme

Dr.Vladimír Domen

 

 

Zdraví se nedá získat pasivně u lékaře, nebo v drogérii na rohu. Zdraví lze získat jen ukázněným způsobem života

Dr.René Dubos

 

 

Sami jsme tím nejlepším lékem

To, co den co den děláte, určuje, jakým způsobem a jak dlouho budete žít

Prof.dr.Kurt Tepperwein

základy odkyselení organismu

 

 

Nemoc není nic jiného, než pokus těla zbavit se morbidních látek

Thomas Sydenham, nesoucí předzdívku "anglický Hippocrates"

 

 

Nemoc je vyléčena jen pomocí Přírody, neutralizací a vyloučením smrtonosných látek

Prof.Dr.Hermann Boerhaave

 

JAREK NOHAVICA

v 02 Aréně

Pánbůh ztratil vliv...

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL, DRŽME SE.

 

Trojúhelník rozřežeme na kusy, které přeskládáme. Kampak nám ale zmizel jeden čtvereček?

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky