Roundup I/III Společnost Monsanto / Bayer čelí finančnímu zničení po prohraném třetím soudním procesu, musí zaplatit 2 miliardy dolarů v důsledku škod způsobených rezidenčním použitím přípravku Roundup (glyfosát), což je zabiják nejen plevelů

Mike Adams, editor Natural News

14. května 2019

Společnost Monsanto (nejnenáviděnější společnost v USA, předzdívaná Monsatan) koupil minulý rok v červnu Bayer, což je chemická korporace, jejíž předseda byl shledán vinným ze zločinů proti lidskosti během post-nacisticko-norimberského procesu. Bayer se podílel na chemickém experimentování na Židech a provádění holocaustu, jak se tehdy prokázalo.

V následujících desetiletích našel Bayer (dříve IG Farben) způsob, jak přeměnit své smrtící chemické zbraně na pesticidy, herbicidy, chemoterapeutika a léčiva. Namísto vraždění lidí pro Třetí říši tato společnost našla způsob, jak zabíjet lidi za účelem zisku. Koupí společnosti Monsanto upevnil Bayer dominantní postavení  v odvětví zemědělství, což společnosti umožňuje vydělat desítky miliard dolarů ročně tím, že kontaminuje globální dodávky potravin smrtící chemickou látkou způsobující rakovinu, známou jako glyfosát, prodávanou pod názvem „Roundup“  s etiketou společnosti Monsanto.

Společnost Monsanto způsobila rakovinu lidem, kteří glyfosát používali

Již třetí soudní verdikt rozhodl, že společnost Monsanto způsobila rakovinu lidem, kteří glyfosát používali. V tomto případě dala porota v Kalifornii za pravdu žalobcům, kteří říkají, že Roundup způsobil rakovinu jejich klientům, a soud uložil úžasnou náhradu škody ve výši 2 miliardy dolarů (slovy dvěstěmiliarddolarů). „Společnosti Bayer AG bylo nařízeno, aby zaplatila více než 2 miliardy dolarů v důsledku škod způsobených kalifornskému manželskému páru, který tvrdil, že jejich onemocnění rakovinou vzniklo v důsledku používání Roundupu po dobu přibližně tří desetiletí ,“ uvádí zpráva Bloomberg.com.

Už i soudcům v USA došla trpělivost s rostoucím počtem rakoviny díky "závodu" miliardářů o to, kdo bude mít na účtu více.

Je to jedna z největších finančních náhrad, která kdy byla v historii lidstva zaznamenána, a ukazuje, že Bayer nyní čelí „finanční likvidaci“, protože existuje více než 13 000 dalších soudních řízení, týkajících se stejného problému.

Pokud by každý z 10 000 soudních sporů vyústil v průměrnou náhradu škody ve výši pouhých 100 milionů dolarů - což je spíše nízký odhad - stálo by to společnost Bayer 1 bilion dolarů, což by znamenalo, že by se tato korporace dostala do finanční zkázy.

Stejně jako Roundup je toxický pro lidstvo, stejně tak je Monsanto pro Bayer jedem

Od koupě společnosti Monsanto, cena Bayeru klesla o více než 40 procent, což znamená, že chemický gigant již ztratil desítky miliard dolarů v tržní kapitalizaci. Vzhledem k tomu, že společnost Bayer zdědila všechny závazky společnosti Monsanto v době, kdy jej získala, může Bayer čelit alespoň dalšímu desetiletí soudních sporů.

Bloomberg.com:
"Společnost musí přijít s životaschopným plánem na řešení těchto případů, v opačném případě budou náhrady škod narůstat," řekl advokát Micah Dortch pro agenturu Bloomberg.com. Dortch je součástí advokátní kanceláře, která podala již mnoho žalob proti společnosti Monsanto / Bayer, přičemž požaduje náhradu škody způsobené expozicí glyfosátu. „Třetí soudní verdikt by měl přinutit Monsanto uvědomit si závažnost těchto nároků a jak porota vnímá důkazy.“

Je ironií, že Monsanto není jen toxický pro lidí a životní prostředí jako celek; je také toxický pro akcionáře společnosti Bayer. Pokud by znovu investovali do zločinných korporací, pravděpodobně by přišli o své investice.

Speciální, utajená organizace Monsanta - úplatky, zastrašování a vyhrožování smrtí

(o tom mainstreamová média v Česku mlčí)
 

Francouzské úřady prověřují „černou ops“, divizi Monsanta, která se zaměřovala v celé Evropě na novináře, odborníky v oboru a zákonodárce. K tomu používali metody úplatků a zastrašování.

Kromě výše uvedeného ohromujícího soudního rozhodnutí francouzské orgány pravděpodobně podají trestní oznámení na společnost Monsanto za provozování zločinných praktik „černou ops“ napříč Evropou, které byly zaměřeny na regulační orgány, zákonodárce a novináře, ať už se jedná o úplatky nebo zastrašovací kampaně / vražedného charakteru. Rozhodující bylo zda podpořili Roundup a GMO nebo se postavili proti nim.

„Francouzští státní zástupci v pátek prohlásili, že zahájili vyšetřování poté, co noviny Le Monde zveřejnili informaci, že Monsanto… uchovávalo soubor 200 jmen, včetně novinářů a zákonodárců v naději, že pozitivně ovlivní prodeje v oblasti pesticidů,“ uvádí agentura Reuters.

Bayer potvrzuje, že docházelo ze strany Monsanta k cílené likvidací lidí

Úředníci společnosti Bayer nyní přiznávají, že společnost Monsanto zřídila organizaci typu „ops“ k diskreditaci, potírání a zničení jednotlivců, kteří stáli v cestě Monsantu  k dominanci na trhu v celé Evropě. „Došlo k řadě případů, kdy tyto formy byly uplatněny, přiznal Matthias Berninger, vedoucí oddělení  pro styk s médii a veřejností společnosti Bayer. (Reuters).

Tyto on-line operace probíhají prokazatelně nejméně deset let.

Společnost Natural News již dlouho uvádí, že společnost Monsanto každoročně vynakládá miliony dolarů na provozování „black ops“ organizace, s cílem útočit na lidi obhajující zdravé potraviny nejen  ve Spojených státech, ale celosvětově. Já, autor tohoto článku jsem byl cílem mnoha černých kampaní, které jsou podle mého názoru financovány a organizovány společností Monsanto, včetně sledování, pomluv v tisku a vyhrožování smrti. Docházelo také k podplácení levicových žurnalistů od placených editorů Wikipedie Monsantem, aby můj Natural News ve Wikipedii dehonestovali.

Wikipedie, American Enterprise Institute… plánovitě vedly kampaně na kritiky Monsanta, hlavně na vědecké časopisy, které publikovaly výzkum ukazující na toxicitu glyfosátu.

Reuters nyní hlásí:
Francouzské výzkumné ústavy Inra a CNRS v pondělí uvedly, že podají trestní oznámení týkající se nesprávného zacházení s osobními údaji poté, jakmile zjistí, že někteří z jejich výzkumných pracovníků a vedoucích pracovníků byli uvedeni na seznamech lidí, kteří  „pracují“ pro Monsanto.

Lidstvo musí  v sebeobraně definitivně zastavit systém „jed-pro-zisk“, který již zabil desítky milionů lidí.

Než přijde tento den, bude tento zlý soubor zákeřných jedů i nadále nasycovat lidské zásoby potravin chemickými látkami způsobujícími rakovinu a zároveň znečišťovat světové plodiny a vodní zdroje smrtícími chemikáliemi.

Bayer byl ve válce s lidstvem více než půl století a Monsanto vyvinulo chemické zbraně, které zabily miliony lidí (včetně agenta Orange, používaného ve Vietnamu)...

Celá pravda vyjde na světlo. Dny Monsanta jsou sečteny.

Přečtěte si také tyto webové stránky, kde denní zprávy informují o zlých korporacích a smrtících jedech, které produkují pouze za účelem zisku:

Originál: https://www.naturalnews.com/2019-05-14-monsanto-bayer-faces-financial-annihilation-after-third-court-loss-glyphosate.html

Fungování organizace Monsanta typu „ops“ - složky pracující ve vysokém utajení

Dvě ze tří zásadních organizací EU prohlašuje, že Roudup je neškodný (je to práce "ops týmu" MONSANTA nebo NĚMECKÉHO BAYERU? ČI OBOU?), zbylá, že je podezření na karcinogen. V Česku se jednou vyhlásí, že se Roundup celoplošně zakáže, pak se to odvolá s tím, že bychom byli znevýhodněni... A po postřiku řepky Roudupem hynou ve velkém včely - ČT 23.5.2019.
 
Koupí Rundupu financujete zároveň zločince z "ops" Monsanta. V následném článku bude informace o zrušení této slložky Bayerem. Nicméně je otázkou, zda zveřejní, kteří politici, vědci, novináři... byli Monsantem upláceni.
 
Zdraví lidí, zvířat a hmyzu není na prvním místě, je to zisk
 
Více:
 
 
SVĚT PODLE SPOLEČNOSTI MONSANTO a dodám - podle úplatných politiků

 

BORELIÓZA, CHLAMYDIE... ÚNAVOVÝ SYNDROM

PŘÍRODNÍ POSTUP K UZDRAVENÍ

zde

REISHI

extrakt

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!

 

REISHI

spór

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

REISHI

triterpen max

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

 

CORDYCEPS

extrakt

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

AŠVAGANDA

extrakt

Nejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

 

HERICIUM

extrakt

k

 

ETICKÝ KODEX

 České lékařské komory,  

který především zdůrazňuje etické principy lékařského povolání vůči pacientovi

 

Každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření. Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty

Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v roce 2014

 

Nevěřte něčemu jen proto, že to řekl nějaký mudrc

Buddha

 
 

Představa je příčinou mnoha nemocí, ale víra je možnost léčení nemocí všech

Paracelsus

 
 

Nechte své léky ležet v chemické misce, jestliže dokážete léčit svého pacienta prostřednictvím stravy

Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci

Hippocrates 460 - 377 př.n.l. - Hippokratova přísaha

 
 

Jsme tak živí a zdraví, jako je živá a zdravá strava, kterou se živíme a uzdravujeme

Dr.Vladimír Domen

 

 

Zdraví se nedá získat pasivně u lékaře, nebo v drogérii na rohu. Zdraví lze získat jen ukázněným způsobem života

Dr.René Dubos

 

 

Sami jsme tím nejlepším lékem

To, co den co den děláte, určuje, jakým způsobem a jak dlouho budete žít

Prof.dr.Kurt Tepperwein

základy odkyselení organismu

 

 

Nemoc není nic jiného, než pokus těla zbavit se morbidních látek

Thomas Sydenham, nesoucí předzdívku "anglický Hippocrates"

 

 

Nemoc je vyléčena jen pomocí Přírody, neutralizací a vyloučením smrtonosných látek

Prof.Dr.Hermann Boerhaave

 

JAREK NOHAVICA

v 02 Aréně

Pánbůh ztratil vliv...

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL, DRŽME SE.

 

Trojúhelník rozřežeme na kusy, které přeskládáme. Kampak nám ale zmizel jeden čtvereček?

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky