Jak úspěšně čelit borelióze v roce 2019

 

Ing.Zdeněk Rozehnal

Máme tady jaro a s ním poroste aktivita klíšťat, která jsou v Česku v porovnání s Evropou nejvíce promořena boréliemi. Nicméně nejedná se jen o klíšťata, ale i o další hmyz, který je schopen boreliózu na člověka přenést. Doporučuji toto nebezpečí nepodceňovat, protože počet postižených boreliózou každoročně roste a souběžně s tím chronické formy. Mě to stálo minimálnně 5 let života.

Od ortodoxních bílých plášťů v případě chronické formy nečekejte zázraky, protože jejich ortodoxní přístup k léčbě této nemoci  se za posledních 15 let nezměnil. Nejde to, tak šup na psychiatrii. A jste na "kruhovém objezdu", ze kterého nevedou výjezdy...

Způsoby ochrany

Silný imunitní systém

Silná imunita je pravděpodobně v současnosti nejúčinnější standardní metodou, jak se ochránit před boreliózou (o vakcinaci níže). Dr. Marsall, světový specialista na léčbu boreliózy, řekl na přednášce pro lékaře v Praze, že:

"pouze cca 5% lidí onemocní boreliózou z těch, kteří se "potkají" s nakaženým klíštětem, což cosi vypovídá o imunitě daného jedince"

Základem imunity je střevo, kde se tvoří z více jak 60%. Z přírodních produktů pro dobře fugující střevo je vhodný především Enterosgel, probiotika, kefír z tibetské houby, prebiotika, chlorella, spirulina...

K posílení imunity jako celku je velice vhodný betaglukan, který pozitivně ovlivňuje především činnost největší bílé krvinky - makrofágu. V USA se používá v dávce až 3000 mg denně.  Je to nejvíce prostudovaný imunomodulant, přičemž existuje více než 10 000 studií po celém světě. Dále je to např. colostrum.

Na druhé straně na imunitu neblaze působí nedodržování biorytmů, stres, špatné dýchání, většina éček, pesticidy, glyfosát... a činnost zkorumpovaných politiků.

Ukázkou je kauza glyfosát - Roundup. Ačkoli je o této látce dávno známo, že vyvolává i rakovinu, tak teprve v březnu 2019 po druhém konstatování amerického soudu, že Roundap vyvolal rakovinu, Ministerstvo zemědělství ČR začalo "konat". Ale Roundup zakáže tehdy, až najde méně škodlivou látku se stejnými účinky. To je výsměch všem, zvláště když masivně vymírá hmyz a v podstatě je ohrožena lidská populace. Např. včely po kontaktu s chemickými látkami, ztrácí schopnost se vracet do úlů.

Odpuzovače hmyzu

Nebezpečná chemie

Zde můžeme zařadit různé chemické spreje, ale otázkou je jestli nám více neubližují než pomáhají. Obsahují totiž také chemické látky, které pronikají kůží. Doba účinku je omezená.

Hřebíček a Alpa

Existuje více přírodních prostředků. Nejvíce propaguji hřebíček a Alpu. Koupíte sáček hřebíčku a větší Alpu, nalijete ji do uzavíratelné, třeba skleněné nádoby a vsypete celý obsah hřebíčku. Po několika týdnech můžete tekutinu nalít nádobky s rozstřikovačem, případně se jen potírat. Postřik učinkuje cca 2 hodiny, potom je nutné ochranu opakovat.

Cedrový olej

Velice dobře učinkuje u domácích mazlíčků pohybujících se v přírodě. Kočku potírám jednou za 14 dnů za krkem.

B komplex

Všebecně se ví, že klíšťata nemají rády pach kvasnic a i vitamínů skupiny B, které se vylučují i potem. A o to právě jde. Nicméně negativem užívání B komplexu v potřebném množství je zátěž pro tělo, zvláště pro játra. V nepřiměřeném množství  mohou "béčka" člověka i usmrtit selháním jater.

Očkování - neúčinné

V USA byla očkovací látka dána na trh, ale jen na borélii burgdorferi, která se nachází jako jediná na jejich území. V Česku jsou druhy 3. Po prohraných soudních procesech (vakcína sama o sobě nakazila lidi boreliózou) klesl zájem o vakcinaci a firma produkt z trhu stáhla. V současnosti vakcínu používají pouze veterináři. Zhruba před více než 5 lety "autor" předmětné vakcíny začal spolupracovat s Jihočeskou univerzitou v Českých Budějovicích na vytvoření vakcíny na všechny 3 druhy borélií, které se v Česku nacházejí. Palackého univerzita v Olomouci taktéž oznámila tento úmysl, dokonce publikovala určitý pokrok ve vývoji vakcíny, ale již je několik let „ticho po pěšině“.

Ortodoxní léčba

Výstižný popis ortodoxní léčby najdete zde.  Uvádějí: "Neuroborelióza - lékem volby jsou cefalosporiny 3. generace podávané intravenózně po dobu 14 dnů, ve vybraných případech lze léčbu prodloužit na 3 týdny". Ano, 3 týdny jsem byl takto léčen v roce 2006. A s minimálním efektem! A následně mě ortodoxní medicína nepomohla, musel jsem si cestu k uzdravení najít sám!
 
Co říká zkušený americký lékař?
 
 Americký expert  - lékař, který aplikuje intravenózní léčbu není 'up-to-date', neboli používá zastaralých metod. Tato takzvaná 'léčba' pouze sníží počet organismů nebo zlehčí příznaky nemoci, aniž by plně eradikovala jednotlivé typy infekčních agens.
 
To je zkušenost nejméně z roku 2009!
 

Každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření

Podle průzkumu, který organizovala Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v roce 2014, trpí každý třetí český lékař vážným syndromem vyhoření. Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty. Vyhořelí zdravotníci stojí pojišťovny více peněz a jsou cyničtí k pacientům.

Toto hrozné hodnocení jsem si nevymyslel, ale pouze cituji. V roce 2019 realita určitě není lepší. Konec konců sami píšete, že se lékař na Vás ani nepodívá, kouká do pc, napíše zprávu, případně recept a na řadě je další pacient. Natož, aby se při Vašem příchodu postavil a podal Vám ruku, případně se představil. Například můj úžasný zubař se takto chová vůči všem pacientům.

Při podezření na boreliózu

Pokud navštívíte lékaře s otokem a zčervenáním kůže po vpichu hmyzem, zpravidla Vám antibiotika (atb) nenapíše hned, ale nechá Vám odebrat krev. Problémem je, že protilátky, které se v krvi hledají vznikají NEJDŘÍVE za 14 dnů po vpichu hmyzu, ale rozpětí je 14-21 dnů. Takže odebrat krev má význam nejdříve po 14 dnech od vpichu, ale pro jistotu až po 21 dnech. Zde je nutno podoknout, že existují falešně pozitivní i negativní výsledky testů. Navíc u některých jedinců se protilátky nevytvoří. Proto se používají i následná vyšetření krve, především Western Blot.

Takže je na lékaři volba. Pouze u těhotných žen je doporučeno nasadit atb okamžitě. Když se dozvíte pozitivní výsledek nejdříve po měsíci, tak ne vždy ortodoxní atb pomohou. A potom může nastat běh na dlouhou vzdálenost a k tomu s dalšími koinfekcemi.

Vlastní možnost léčby - nejdůležitější je včasná reakce

Zde začnu jednou úžasnou zkušeností, která jaksi zapadla.

1. MOŽNOST - POUHÁ JEDINÁ TABLETA

V roce 2001 byla publikována v prestižním časopise The New England Journal of Medicine studie která, prokázala, že pouhá jednorázová dávka antibiotika Doxycyclin (200 mg) podaná do 72 hodin od zákusu, poskytuje dostatečnou ochranu před pozdějšími projevy onemocnění. Podobné potvrdila následná izraelská studie.

Takže to je úžasná možnost, pouze potřebujete mít nejlevnější atb - Doxycyclin doma. To je název účinné látky, krabičky mají různé názvy, třeba Doxybene, obdobně by měly fungovat i další atb, např. Amoxycilin.

Další možností je použití přírodních antibiotik, se kterými se mně v kombinaci s dalšími přípravky úspěšně podařilo uzdravit z chronických forem nejen boreliózy několik stovek lidí za pět let. Jedná se především o oregánový olej s garancí 70% carvacrolu, nejúčinnější přírodní atb. Určitě je vhodné připojit druhé přírodní atb - echinaceu, která se používala standardně na začátku minulého století. Oregánovým olejem můžete také vpich ošetřit. Vhodný je i tea tree olej.

2. MOŽNOST - PŘÍRODNÍ ANTIBIOTIKA

(doporučená varianta)

Již při podezření, že by se mohlo jednat o boreliózu je vhodné začít orálně aplikovat Oregánový olej - nejúčinnější přírodní atb - zásadně s garancí min.70% carvacrolu a Echinaceu společně s betaglukanovým přípravkem. Tím vyplníte čas do odběru krve a zpracování vzorku (cca 4 týdny, což je dlouhá doba, aby se borélie ve Vašem těle namnožily) a potom si již jen ověříte, zda nejste nakažení boréliemi.

Ale, když z různých důvodů nezachytíte počáteční stádium a dostanete se do fáze únavy, stěhovavých bolestí kloubů..., chronické boreliózy, tak je vhodné nahradit BetaGlukan Cordycepsem, který betaglukan také obsahuje a pokud se projeví i neurologické problémy (záškuby svalstva, rozostřené vidění, špatná krátkodobá paměť...), tak přidat Hericium. Osvědčená kombinace doporučených produktů na chronickou boreliózu zde.

Na tyto přírodní atb (ani na koloidní stříbro) nevzniká rezistence, na ortodoxní atb ano, přitom více než 30 let nebylo zavedeno nové. Výsledkem je, že stále více lidí umírá z důvodu selhání atb. Pokud bude tento stav gradovat, tak v roce 2050 bude umírat více lidí na neschopnost léčit infekce než na rakovinu. Nejnebezpečnější baktérie se nacházejí v nemocnicích, proto se snažte o co nejkratší hospitalizaci.

Malá poznámka k neúčinnosti atb

Vědci z univerzity Palackého v  Olomouci přišli na geniální objev a zveřejnili jej již v červenci 2013. Prokázali, že účinnost antibiotik se zvyšuje přidání sloučeniny stříbra, případně mikročástic či nanočástic tohoto kovu. Antibiotika v kombinaci se stříbrem se pak mohou využívat v nižších dávkách a účinkují i na baktérie, které byly dříve na antibiotika rezistentní. Účinek lze prokázat i při podstatně nižších koncentracích antibiotika. Přitom od 1. ledna 2010 platí v celé EU zákaz vnitřního užívání koloidního stříbra.

Určitě tím nenavádím, abyste užívali ortodoxní atb s koloidním stříbrem. Zásadně upřednostňuji oregánový olej a echinaceu.

Zdá se, že tento objev skončil v šuplíku.

Tyto netoxické prostředky zabíjejí blechy a klíšťata, přičemž neškodí Vašim domácím mazlíčkům - článek

K Monsantu - Roundupu

Monsanto, nejnenáviděnější firma v USA (předzdívaná MONSATAN) je výrobce Roundupu. Jejím současným vlastníkem je německý BAYER. Zajímavé je, že EU v roce 2017 prodloužila licenci na používání Rundupu na dalších pět let, přičemž v USA se nad Monsantem stahují mračna. Porota amerického federálního soudu totiž 19.2.2019 jednomyslně došla k závěru, že

Roundup byl ZÁSADNÍM FAKTOREM při spuštění rakoviny Kaliforňana Edwina Hardemana.

A to je již druhý prohraný soudní případ Monsanta.

V srpnu 2018 byla firma Monsanto odsouzena k rekordnímu odškodnému ve výši cca 6,4 miliardy korun pro zahradníka Dwayna Lee Johnsona. Tento 46letý muž také onemocněl rakovinou, za níž byl podle soudců odpovědný prostředek Roundup, jehož riziko Monsanto tajilo. Proti verdiktu se koncern Bayer odvolal a dosáhl snížení částky na cca 1,6 miliardy korun českých.

Přitom u soudu v kalifornském San Francisku čeká dalších sedm stovek podobných případů a celkově v USA čelí MONSANTO (BAYER) 11 tisícům žalob, které mohou německý agrochemický gigant Bayer připravit o miliardy dolarů!

A v Česku se stále volně používá s malou kosmetickou úpravou

Nabízí se otázka:

Jak Němci, kteří vládnou s Francouzi EU, ovlivnili další schválení karcinogenního Roundupu?

Zákaz v Česku? Utopie. Peněženky politiků a stranické kasy jsou bezedné, i když policie ČR začala korupčníky ve zdravotnictví dlouhodobě sledovat...

Ministerstvo zemědělství ČR původně chtělo Roundup úplně zakázat, ale nakonec ho po ataku "zemědělců" ministr Toman zmírnil pouze na zákaz dosoušení obilnin a řepky před sklizní. I jednotlivci tak mohou na svých zahradách herbicid dál používat bez omezení, navzdory tomu, že se stopy glyfosátu našly v Evropě v řadě potravin, dokonce v pivu, medu cereálích a to i pro děti! Případ DDT je nepoučil!

Nabízí se otázka:

kdo jsou "zemědělci"?

Nejde jen o rakovinu!

Roundup má i antibiotické účinky, proto negativně ovlivňuje půdu tím, že likviduje půdní baktérie.

Vyhubíme se sami

A Monsanto take "jede" v GMO, hlavně v kukuřici. Dlouhá léta dělalo vše, aby se GMO kukuřice netestovala déle než 3 měsíce. Až Francouzi provedli 2letou studii s výsledkem - NÁDORY JSOU OHROMNÉ! Můžete se podívat na níže publikované video.

 

BORELIÓZA, CHLAMYDIE... ÚNAVOVÝ SYNDROM

PŘÍRODNÍ POSTUP K UZDRAVENÍ

zde

REISHI

extrakt

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!

 

REISHI

spór

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

REISHI

triterpen max

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

 

CORDYCEPS

extrakt

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

AŠVAGANDA

extrakt

Nejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

 

HERICIUM

extrakt

k

 

ETICKÝ KODEX

 České lékařské komory,  

který především zdůrazňuje etické principy lékařského povolání vůči pacientovi

 

Každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření. Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty

Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v roce 2014

 

Nevěřte něčemu jen proto, že to řekl nějaký mudrc

Buddha

 
 

Představa je příčinou mnoha nemocí, ale víra je možnost léčení nemocí všech

Paracelsus

 
 

Nechte své léky ležet v chemické misce, jestliže dokážete léčit svého pacienta prostřednictvím stravy

Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci

Hippocrates 460 - 377 př.n.l. - Hippokratova přísaha

 
 

Jsme tak živí a zdraví, jako je živá a zdravá strava, kterou se živíme a uzdravujeme

Dr.Vladimír Domen

 

 

Zdraví se nedá získat pasivně u lékaře, nebo v drogérii na rohu. Zdraví lze získat jen ukázněným způsobem života

Dr.René Dubos

 

 

Sami jsme tím nejlepším lékem

To, co den co den děláte, určuje, jakým způsobem a jak dlouho budete žít

Prof.dr.Kurt Tepperwein

základy odkyselení organismu

 

 

Nemoc není nic jiného, než pokus těla zbavit se morbidních látek

Thomas Sydenham, nesoucí předzdívku "anglický Hippocrates"

 

 

Nemoc je vyléčena jen pomocí Přírody, neutralizací a vyloučením smrtonosných látek

Prof.Dr.Hermann Boerhaave

 

JAREK NOHAVICA

v 02 Aréně

Pánbůh ztratil vliv...

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL, DRŽME SE.

 

Trojúhelník rozřežeme na kusy, které přeskládáme. Kampak nám ale zmizel jeden čtvereček?

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky