Standardní verze

Takto vyléčíte chronickou boreliózu, i když to už lékaři vzdali

        Dr. Josh Axe

Lymská borelióza je infekce bakterií Borrelia burgdorferi. Přenáší se hlavně klíšťaty, ale spekuluje se, že její možnými přenašeči mohou být i další druhy hmyzu jako jsou komáři či blechy. Není přenosná z člověka na člověka, přestože nejnovější poznatky ukazují na to, že za jistých okolností k tomu může dojít, například při intimním styku.

Admin: Dr. Axe je Američan, proto doplňuji: Borrelia burgdorferi je hlavním původcem nemoci v Severní Americe, zatímco druhy Borrelia afzelii a Borrelia garinii jsou původcem většiny případů lymské boreliózy v Evropě (Borrelia burgdorferi je v Evropě vzácná).

Příznaky lymské boreliózy

Příznaky tohoto onemocnění se liší, ale ve většině případů se vyvíjejí podle následujícího scénáře.

Fáze 1 – den 3 až 30 po bodnutí

Někdy se tato fáze nazývá i „časná lokální infekce“.

U 70 až 75 % lidí se rozvine zarudnutí. Jde o charakteristické „býčí oko“ se středem v místě kousnutí klíštětem. Nesvědí ani nebolí, ale na dotek může vyvolávat pocit tepla. Rozvoj příznaků podobných chřipce: horečka, zimnice, zduření lymfatických uzlin, bolesti hlavy a svalů, bolesti kloubů.

Fáze 2 – dny až týdny po bodnutí

Této fázi se zase někdy říká i „brzký rozsev infekce“ a zahrnuje:

 • rozšíření zarudnutí
 • velké klouby mohou otékat a bolet
 • v některých případech ztuhne krk
 • může vzniknout meningitida
 • závratě
 • bušení srdce

Fáze 3 – měsíce až roky po bodnutí

Tato fáze se označuje jako „pozdní rozsev infekce“. Mnozí specialisté na infekční onemocnění se domnívají, že chronická lymská borelióza neexistuje, a že štípnutí klíštětem může být vyléčeno pomocí krátkého cyklu antibiotik. Mnoho lidí však má příznaky onemocnění i dlouho po této počáteční léčbě.

Samozřejmě, je možné i to, že trpí na vedlejší účinky antibiotik. Stále více a více expertů se však přiklání k názoru, že bakterie způsobující toto onemocnění dokáže antibiotika přežít a dlouhodobě způsobovat autoimunitní reakce těla. Stává se tak tehdy, když antibiotika neúčinkují důsledně nebo, pokud si vůči nim bakterie vyvinou odolnost, což se v poslední době stává dost často.

Uvedená třetí fáze onemocnění se pak vyznačuje následujícími příznaky:

 • příznaky artritidy – oteklé a bolavé klouby a klouby naplněné vodou
 • neurologické příznaky – necitlivost, brnění a vystřelující bolest
 • kognitivní problémy – mlhavá mysl, krátkodobé výpadky paměti, zmatenost
 • výkyvy nálady – deprese
 • únava
 • nepravidelný srdeční rytmus a srdeční selhání
 • v některých případech během druhé a třetí fáze může docházet dokonce i paralýze tváře

Krátká historie lymeské boreliózy

V letech 1960 až 1970 se děly v americkém Connecticutu velmi podivné věci. Ve třech městech s populací přibližně 12 000 lidí onemocnělo až 39 dětí na juvenilní revmatoidní artritidu a dalších 12 dospělých lidí dostalo artritidu z neznámých příčin.

Kvůli nedostatku odpovědí od místních zdravotnických úřadů se dvě matky zaktivizovaly a začaly shromažďovat informace od postižených rodin. Ty pak prodaly ministerstvu zdravotnictví a Lékařské fakultě na Yaleské univerzitě.

Následně byli výzkumníci schopni identifikovat onemocnění a rozpoznat jeho projevy. Až v 80. letech minulého století však byla objevena skutečná příčina lymské boreliózy.

Willy Burgdorferi, vědec, který studoval jiný typ horečnatých onemocnění, objevil spojení mezi bakterií nacházející se v klíšťatech a vyvolaným onemocněním. Tato bakterie byla pojmenována po něm – Borrelia burgdorferi.

Kontroverze kolem lymské boreliózy

Když se podíváte na několik článků o této nemoci, tak zjistíte, že mezi pacienty i lékaři panuje poměrně velká frustrace týkající se léčby.

Za prvé, existují vážné problémy s diagnostikou. Přibližně 25 až 30 % pacientů infikovaných bakterií boreliózy neprojevuje první příznak onemocnění, kterým je zarudnutí kůže v okolí štípance.

U těch, kteří zarudnutí kůže mají, zase není přítomen jeho typický tvar v podobě býčího oka.

Za druhé, diagnostické krevní testy na odhalení bakterie mívají často falešné negativní i falešné pozitivní výsledky. Proto je zpočátku obtížné správně odhalení onemocnění.

Za třetí, lymská borelióza se často podobá jiné nemoci a proto je nejednou nesprávně diagnostikována jako roztroušená skleróza, fibromyalgie, artritida, ALS a další onemocnění.

Na lymeskou boreliózu existuje několik druhů testů.

Americké Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) doporučuje test ELISA a jeho následné potvrzení testem Western blot.

Problémem však je, že během prvních 4 až 6 týdnů onemocnění jsou tyto testy nespolehlivé, protože se zaměřují na množství protilátek v krvi a nikoli na bakterii samotnou.

Co k tomuto tématu uvádí Dr.Dietrich Klinghardt, MD, PhD:

 • Lymská borelióza se pomocí standardních testů diagnostikuje velmi těžko. Také velmi závisí na tom, kde jste k onemocnění přišli a zda současně máte i nějaké jiné infekce.
 • Existuje totiž skupina asi 8 mikrobů, které jsou si velmi podobné, nejhorší z nichž je Babesia Microtel.
 • Tvrdí se, že úvodní léčba antibiotiky během první fáze onemocnění je ve většině případů úspěšná.
 • Avšak proč ne ve všech případech? Podávají se antibiotika krátce? Měly by se podávat ve větších dávkách? Nebo by se měly podávat dlouhodobě, zejména u těch, kteří vykazují příznaky třetí fáze?
 • Nebo, co dělat tehdy, když už krevní testy nevykazují známky bakterií?
 • Problém je, že když antibiotika nezaberou, pacient musí pak bojovat proti borelióze s oslabeným imunitním systémem.

Proč antibiotika na lymeskou boreliózu nefungují?

Zde je několik důvodů, proč mají antibiotika s bakteriemi Borrelia burgdorferi způsobujícími lymeskou boreliózu, takové potíže:

 • Bakterie boreliózy mají úzký tvar spirochety, který jim umožňuje pronikat hluboko do tkání a šlach, včetně mozku a nervového systému, kde jsou před antibiotiky bezpečně ukryté.
 • Bakterie boreliózy se dokáží vzdát svého typického tvaru a přeměnit se na formu, která jim umožňuje žít uvnitř lidských buněk (podobně jako to dělají viry), kde opět antibiotika nedosáhnou.
 • Bakterie boreliózy, podobně jako mnohé jiné bakterie, dokáží zformovat spící cysty, které jsou vůči antibiotikům zcela odolné. Čím více se na ně pokoušíte zaútočit, tím odolnějšími se stávají.
 • Bakterie boreliózy jsou často doprovázeny jinými infekcemi a pro imunitní systém neviditelnými mikroby, které také žijí uvnitř buněk a pomáhají jim přežít.
 • U tohoto druhu bakterií se rezistence na antibiotika vyskytuje poměrně často. Antibiotikum je přece jen jediná chemická substance. Bakterie jako tyto něj reagují poměrně pomalu a mají tak dostatek času na vytvoření si rezistence.

Jinými slovy, čím déle vydrží v těle, tím je větší šance, že se stanou kompletně odolné na antibiotika

Dokonce se ukázalo, že užívání více antibiotik současně tento proces ještě více zrychluje a ani jejich střídání nepomáhá. Rezistentní bakterie se zakoření ještě více.

Na druhou stranu, antibiotika ničí přirozenou a prospěšnou mikroflóru ve střevech a na pokožce, čímž se nabourá bakteriální rovnováha a vzniknou v těle další problémy.

A co je snad nejdůležitější, antibiotika potlačují činnost imunitního systému, což představuje největší překážku pro vyléčení.

Jak léčí lymskou boreliózu většina lékařů

Někteří lékaři si stěžují, že existují pacienti, kteří nikdy nebyli definitivně diagnostikováni na lymeskou boreliózu, ale domáhají se léčby jejího chronického stadia.

Jiní lékaři zase zdůrazňují, že je vzácné, když pacient po štípnutí klíštětem trpí jen na jednou infekcí, protože klíšťa jsou přenašeči více patogenů současně.

Kromě toho, neexistuje jen jedna „lymská borelióza“.

Známe 5 podtypů bakterie Borrelia burgdorferi. A ty se dále člení na více než 100 poddruhů v USA a téměř 300 celosvětově. A většina z nich je dnes již odolná na antibiotika.

Dokonce je nelze ani odhalit testy, dokud se nenasadí úvodní léčba, čemu se říká také takzvaný „Boreliózový paradox“.

Dr. Richard Horowitz z New Yorku patří mezi nejvyhledávanější odborníky na lymskou boreliózu

Jak uvádí, minimálně polovina jeho pacientů je kromě boreliózy infikována i babesiósou. Jde mikroskopického parazita, který infikuje červené krvinky.

Jelikož většina těchto pacientů vykazuje známky více infekcí a zároveň vyčerpaného imunitního systému, zaměřuje se Dr. Horowitz na jeho posílení vědom si, že takto léčí pacienta a ne nemoc.

Pacienti, kteří neměli to štěstí mít tak zkušeného lékaře jakým je Dr. Horowitz, se často ocitají v křížové palbě. Jejich lékaři totiž nemají dostatečné znalosti tohoto patogenu, čelí komplikovanému infekčnímu procesu a léčebným protokolem, které nefungují u všech pacientů stejně.

Výsledkem pak je nefungující léčba a obviňování pacientů lékaři, že jsou hypochondři či předstírači, zatímco ve skutečnosti pacienti trpí velmi reálnými a bolestivými projevy onemocnění.

A navíc, k šíření boreliózy a jí podobných bakteriálních infekcí přispívají i pavouci, komáři, blechy či štěnice.

Jak léčit lymeskou boreliózu přírodně

Bakterie vyvolávající boreliózu se nacházejí na pokožce, v srdci, kloubech a v nervovém systému.

Navíc specialisté na toto onemocnění uvádějí, že to, co my nazýváme boreliózou, může být několik různých infekčních onemocnění, či dokonce jejich kombinace.

Někteří dokonce spekulují, že často jde o infekci bakterie Borrelia spolu s nadměrným výskytem houby Candida nebo nějakým parazitem.

Každý z nás hostí ve svém těle nespočet virů, bakterií, hub, toxinů a rakovinných buněk. Mnozí mají lymeskou boreliózu spolu s dalšími strašidelnými onemocněními a ani o nich nevědí.

Ti, se silným imunitním systémem často šíří infekce, o kterých si nejsou vědomi, na lidi se slabší imunitou.

V současnosti specialisté tvrdí, že borelióza nemůže být přenášena z člověka na člověka. No jsou i tací experti, kteří toto tvrzení zpochybňují, zvláště co se týče přenosu při intimním styku.

V každém z těchto případů může být infikovaný člověk přenašečem onemocnění po celá léta, aniž by o tom byť jen tušil.

Dobrou zprávou je, že holistický přístup se zaměřuje na léčbu imunitního systému, který dokáže zbavit tělo a vyléčit ho z jakékoliv infekce.

Přístup k léčbě lymské boreliózy by měl být proto podobný přístupu léčby HIV, fibromyalgie, chronických streptokoků, lupusu, chlamydií a mnoha dalších nemocí. A zde následují jednotlivé kroky přírodní léčby

Krok č. 1 přírodní léčby boreliózy: Střeva a imunita

Při chronických onemocněních je nejčastějším určujícím faktorem chronická infekce.

Naše strava plná cukru, geneticky modifikovaných potravin (které ničí střevní mikroflóru), antibiotika, další antibakteriální produkty (mýdla, čistící prostředky, zubní pasty a podobně) a mnohé další chemické látky v naší stravě ničí prospěšnou mikroflóru, což potom rozhází náš imunitní systém.

To pak vytváří prostor na systémové chronické houbovité infekce a množení parazitů, které procházejí přes střevní stěny, vcházejí do krevního oběhu a šíří infekci po celém těle.

Konvenční lékaři jsou na tom velmi špatně co se týče nalézání a diagnostiky parazitních infekcí, které nelze snadno vidět na povrchu těla nebo analýzou stolice.

Průměrný člověk má minimálně přemnoženou Candidu (nejčastěji se vyskytující houbovité onemocnění) kvůli výše popsané stravě a životnímu stylu.

Samozřejmě proto, pokud chcete léčit složitou bakteriální infekci, jakou je například borelióza či jakákoliv kombinace bakterií, virů a parazitů odpovědných za typické příznaky boreliózy, pak váš imunitní systém musí být tak silný, jak je to jen možné.

A imunitní systém je jen tak silný, jako jsou silné střeva

Váš zažívací takt je totiž zrcadlem vašeho zdraví a udává sílu imunitního systému. Proto prvním krokem je dostat do rovnováhy vaši střevní mikroflóru a zneškodnit škodlivé patogeny v těle.

Krok č. 2 přírodní léčby boreliózy: Strava

Zdravá strava se skládá se syrových, čerstvých, bio (pokud je to možné), celých potravin a léčivých bylinek.

Nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, jsou saláty.

Nemyslíme však nyní váš typický salát s pár listy salátu, trochou nastrouhané mrkve nahoře a politý oblíbeným dresinkem.

Na mysli máme salát, který obsahuje alespoň 10 různých druhů zeleniny, včetně čerstvého česneku, kurkumy, zázvoru, mořské nebo Himalájské soli a zdravých olejů (avokádo, kokos, lněné či konopná semínka).

Je dobré přijímat co nejširší paletu zdravých živin, které obnoví vaše střeva a imunitní systém.

Nepodceňujte tuto radu. Jeden velký, správně připravený salát denně udělá pro tělo více než jakékoli vitamínové doplňky stravy. Když to budete dělat dostatečně dlouho, taková salátová dieta dokáže ve většině případů kompletně vyléčit tělo.

Pokud však bude taková strava navíc doprovázena i doplňky stravy, pak to radikálně věci urychlí

V případě těžce nemocných lidí jsou doplňky stravy dokonce nezbytné

Perfektní strava by však nebyla kompletní bez dostatečného příjmu čisté pitné vody. Pro detoxikaci ledvin, jater a krve je vhodné k tomu přidat limonádu z brusinek přislazenou stévií.

3 litry tekutin denně dokážou udělat přímo zázraky. Pokud jste však útlejší postavy nebo máte nějaké zdravotní komplikace, které vám to neumožňují, použijte v tomto bodě zdravý rozum a pijte tolik, na kolik se cítíte.

No a samozřejmě, omezte nezdravá jídla. Používejte při tom selský rozum, zřejmě i sami víte, která jídla jsou zdravá a které ne.

Krok č. 3 přírodní léčby boreliózy: Doplňky

Když léčíte vaše střeva, zaměřujte se na zničení hub a parazitů, nastolení bakteriální rovnováhy a pak se soustřeďte na obnovu střevních stěn.

Nejlepším prostředkem k odstranění Candidy a jiných patogenů či parazitů ve střevech je doplněk s kyselinou undecylenovou. Z bylinek je to například česnek nebo odvar ze zelené ořechové slupky, pelyňku pravého a hřebíčku.

Mnohé z uvedených bylinek mají spoustu dalších pozitivních účinků nejen na střeva, ale i na celý organismus.

Na podporu imunity a regeneraci tkání můžete pouvažovat o následujících doplňcích:

Admin:
Je nutné volit ověřené přípravky, s co nejvyšší účinností! Jako dovozce léčiv z Francie si dovolím tvrdit, že více než 80% doplňků stravy je na trhu v ČR nevhodných pro uzdravující terapie.

Na odstraňování toxinů můžete použít také živočišné uhlí. Admin: To ale způsobuje lenost střev. Lepší je Enterosgel, který je vhodnější.

Vysoce kvalitní probiotikum, které je navrženo tak, aby se bezpečně dostalo přes žaludeční kyseliny, vám také výrazně pomůže nastolit rovnováhu střevní mikroflóry. Dosáhne to nejen tím, že střevům dodá prospěšné bakterie, ale i tím, že z nich pomůže vytěsnit bakterie škodlivé.

Bakterie v těchto doplňcích, navzdory tvrzením výrobců, nevydrží příliš dlouho.

Kvašené zelí - úžasný zdroj probiotik

POZOR!

Nekupovat euro kvašené zelí, protože obsahuje chemické látky!

vyrobte si vlastní

Jejich smysl je v tom, že dodají čas tělu vlastním bakteriím se dostatečně rozšířit. Proto kromě samotných probiotik je nutná i strava bohatá na prebiotika, tedy látky, které tvoří potravu pro probiotika, což je hlavně vláknina.

Opět, nepodceňujte sílu střevních bakterií pro správně fungující silný imunitní systém! Naše střevní mikroflóra hraje v tomto procesu jednu z hlavních rolí.

Co jste možná nevěděli je, že slepé střevo není nepotřebný orgán. Uchovávají se v něm prospěšné bakterie, které se v případě potřeby z něj rozšiřují do ostatních částí trávicího systému.

Pokud vám bylo slepé střevo bylo odstraněno, pak jste odsouzeni do konce života pravidelně užívat probiotika podobně jako jsou ti, kterým byla odstraněna štítná žláza jsou odsouzeni užívat náhradní hormony.

Probiotika však užívejte hlavně na noc. Pokud je totiž užijete ve stejný čas, jako potraviny proti parazitům (například česnek), tak ty kromě patogenních organismů mohou usmrtit i prospěšné bakterie.

Stejně postupujte, pokud užíváte doplňky stravy s antibakteriálními účinky. Vždy mezi nimi mějte alespoň několikahodinový odstup.

Závěr

Pokud vám byla diagnostikována lymská borelióza, ale standardní léčba nezabrala a příznaky onemocnění popsány v úvodu se u vás i nadále vyskytují, pak určitě vyzkoušejte přírodní léčbu popsanou v tomto článku.

A i případě, že vám toto onemocnění jednoznačně diagnostikováno nebylo, ale máte na něj podezření, pak samozřejmě tuto léčbu můžete vyzkoušet také. Zabírá totiž nejen na lymeskou boreliózu, ale i mnohé další nemoci, které mají stejné příznaky.

Zdroj: Lyme Disease Treatment (Natural vs. Conventional) + Prevention Tips

Více:

Pan dr.Josh Axe má úplnou pravdu, stejně tak jako dr.Dietrich Klinghardt. Ke stejným výsledkům jsem dospěl uzdravováním vlastního těla za cenu několika statisíc korun. Předáváním zkušeností se již uzdravilo za 7 let několik tisíc lidí. Osobně jsem přesvědčen, že se nestalo, aby se někdo neuzdravil.
 
Ing. Zdeněk Rozehnal

DUANWOOD RED REISHI - GANODERMA

to je mládí a dlouhověkost

3 nejúčinnější přípravky na trhu:

EXTRAKT, SPÓR A TRITERPEN MAX

Fakta o reishi, mykologie, historie, pěstování, účinné látky

Zkušenosti uživatelů s houbou Reishi

 

BORELIÓZA, CHLAMYDIE... ÚNAVOVÝ SYNDROM

PŘÍRODNÍ POSTUP K UZDRAVENÍ

zde

REISHI

extrakt

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!

 

REISHI

spór

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

REISHI

triterpen max

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

 

CORDYCEPS

extrakt

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

AŠVAGANDA

extrakt

Nejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

 

HERICIUM

extrakt

k

 

ETICKÝ KODEX

 České lékařské komory,  

který především zdůrazňuje etické principy lékařského povolání vůči pacientovi

 

Každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření. Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty

Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v roce 2014

 

Nevěřte něčemu jen proto, že to řekl nějaký mudrc

Buddha

 
 

Představa je příčinou mnoha nemocí, ale víra je možnost léčení nemocí všech

Paracelsus

 
 

Nechte své léky ležet v chemické misce, jestliže dokážete léčit svého pacienta prostřednictvím stravy

Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci

Hippocrates 460 - 377 př.n.l. - Hippokratova přísaha

 
 

Jsme tak živí a zdraví, jako je živá a zdravá strava, kterou se živíme a uzdravujeme

Dr.Vladimír Domen

 

 

Zdraví se nedá získat pasivně u lékaře, nebo v drogérii na rohu. Zdraví lze získat jen ukázněným způsobem života

Dr.René Dubos

 

 

Sami jsme tím nejlepším lékem

To, co den co den děláte, určuje, jakým způsobem a jak dlouho budete žít

Prof.dr.Kurt Tepperwein

základy odkyselení organismu

 

 

Nemoc není nic jiného, než pokus těla zbavit se morbidních látek

Thomas Sydenham, nesoucí předzdívku "anglický Hippocrates"

 

 

Nemoc je vyléčena jen pomocí Přírody, neutralizací a vyloučením smrtonosných látek

Prof.Dr.Hermann Boerhaave

 

JAREK NOHAVICA

v 02 Aréně

Pánbůh ztratil vliv...

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL, DRŽME SE.

 

Trojúhelník rozřežeme na kusy, které přeskládáme. Kampak nám ale zmizel jeden čtvereček?

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky