Standardní verze

Izraelská data poukazují na naprosté selhání a neúčinnost covid injekcí mRNA

Text titulků:

Jefferey: Vlády lidem tyto vakcíny nutí a nařizují jim je, protože… alespoň nám říkají, že věří, že jsou vysoce efektivní. Říkají, že to ukazuje věda… věří jim. A že není větší úspěch s covid vakcínou než očkování v Izraeli. Tohle bylo koncem května 2021, kdy titulky zněly takto: „Izrael ukončí covidové restrikce po vakcinačním úspěchu.” Rozvonili restrikce, mají 92 % lidí nad 50 let očkované. Ale pak přišel problém. Máme tady titulek: „Prodělání onemocnění vs očkování: Co poskytuje větší ochranu?”

Zde se píše: „Pacienti, kteří se zotavili z koronaviru, měli mnohem menší pravděpodobnost, že se nakazí během poslední vlny pandemie než ti očkovaní proti covidu, jak ukazují čísla prezentovaná izraelskému ministerstvu zdravotnictví.” Tohle je delta varianta. Píše se zde: „Více jak 7700 nových případů bylo zjištěných během poslední vlny počínaje v květnu, ale pouze 72 z potvrzených případů byli lidé, o kterých se ví, že dříve onemocnění prodělali – to je méně než 1 % nových případů. Zhruba 40 % nových případů neboli více jak 3000 pacientů byli lidé, kteří se nakazili navzdory tomu, že byli očkováni.”

Abych to naprosto vyjasnil, je zde graf z izraelského ministerstva zdravotnictví. Ukazuje případy a hospitalizace.

Takže ta přerušovaná modrá křivka a nepřerušovaná modrá křivka… nepřerušovaná modrá křivka jsou případy bez očkování a přerušovaná modrá křivka jsou případy s očkováním. Stoupají v podstatě stejně. Vakcíny tedy nemají žádný vliv na zamezení počtu případů. Přesně tak. Teď máme tedy hospitalizace, což je přerušovaná žlutá nebo zlatá křivka. Ta stoupá podobně s těmi modrými křivkami, ale máme tady nepřerušovanou zlatou křivku, která jde skoro napříč… to jsou hospitalizace bez očkování. Takže do nemocnic se dostává mnohem méně lidí, kteří nejsou očkováni.

Del: Páni. A napadá mě Xavier Becerrra (americký ministr zdravotnictví), který říká, že utrácíme biliony dolarů, abychom lidi ochránili před onemocnění covidem. Když jsem to slyšel, řekl jsem si… promiň, ale musíte chytit covid. Ať se necháte očkovat, nebo ne… vakcína vám nezabrání dostat covid. Snad vám pomůže s příznaky, což ale i tak považuji za nesmysl, ale tak či tak se všichni budou někdy muset nakazit, což je jediný způsob, jak získat imunitu, protože vakcína vám ji neposkytne. A teď vidíte, že na tom budete mnohem lépe, pokud jde o hospitalizace, pokud získáte přirozenou imunitu, než kdybyste se očkovali a pak chytli covid. Takže pochopitelně cesta je, pokud chcete covid chytit, mělo by vám to být umožněno. Podle všech pohledů se zdá, že je to lepší cesta pro některé lidi. Média tohle vytrhnou z kontextu a budou říkat: „Del navádí lidi k jejich smrti.”

Od začátku říkám, pokud nepatříte do vysoce rizikové skupiny ve věku nad 65 let… ve skutečnosti je to spíše nad 75 let, ale řekněme 65 let, a zejména s ostatními komorbiditami jako srdeční onemocnění, cukrovka, tak byste měli zvážit nosit roušky, měli byste zvážit izolaci. Jste v té kategorii… pokud chtějí někoho očkovat, vy jste ti, na které by se měli zaměřit. Myslím si, že pokud máte tyto problémy, tak to není dobrý nápad, a to kvůli všem vedlejším účinkům, které vidíme. Ale lidé do věku 65 let, zejména pokud nemáte komorbidity, tohle (covid) pro ty lidi je hračka. Riziko úmrtí máte někde u 0,000 něco procent. A myslet si, že nám není umožněno tohle chytit… že nám chtějí klepat na dveře… a Becerra bude nadále utrácet miliardy nebo biliony dolarů daňových poplatníků, abyste tohle nachlazení nemohli chytit, nebo se k němu přiblížit, když to je naše jediná cesta vpřed. Je to naprosté šílenství. Ale jaká to pohroma, že?

Izrael se chlubí… má smlouvu s Pfizerem… v podstatě svůj celý národ prodali Pfizeru, aby se stali velkou testovací skupinou, pokusnými králíky… celý izraelský národ se stal testovací skupinou. A vakcína teď selhává a to v takové míře, jakou jasně vidíme. 40 %… to je otřesné. To znamená, že vakcína… a vidíš ty obě křivky. Očkovaní a neočkovaní… stejná míra.

Pro připomenutí: Hospitalizaci také zásadně ovlivňuje množství vitamínu D v krvi

Kritická hodnota vitamínu D - 21 ng/l (52,5 nmol/l) v souvislosti s Covidem a hospitalizací

Jak ukazuje níže uvedený graf, lidé s vyššími hladinami vitamínu D v krvi mají vysokou pravděpodobnost "prožít" Covid-19 bez nebo s běžnými zdravotními obtížemi, bez nutnosti hospitalizace (98%), zatímco lidé s nízkými hodnotami vitamínu D (pod 21 ng/ml) se dostávají do nemocnic a i do život ohrožujícího stavu.

Výsledek klinické studie poprvé publikované 3. dubna 2020

COVID-19, závažnost onemocnění podle hladiny vitamínu D v krvi

Levý sloupec ukazuje strukturu pacientů s velmi závažnými příznaky (život ohrožující) nemoci spojené s COVID-19. Naprosto převažují pacienti s nízkými hladinami vitamínu D v krvi (červená a oranžová barva - 52 a 44%), podíl pacientů v tomto sloupci s optimálním množstvím vitamínu D (zelená barva) jsou pouze 4%.

Sloupec druhý zleva - závažné projevy s hospitalizací - 55, 41 a 4%. Také zde je podíl pacientů v tomto sloupci s optimálním množstvím vitamínu D (zelená barva) jsou pouze 4%.

Sloupec třetí zleva - běžné projevy nevyžadující hospitalizaci - 34, 59 a 7% (min. 21 ng/ml).

Pravý sloupec ukazuje strukturu pacientů s velmi mírnými až mizivými příznaky spojené s Covid-19. Naprosto převažují - 98% - pacienti s optimálním množstvím vitamínu D v krvi (min. 30 ng/ml). Zbývá 1 a 1%.

 

Podle klinické studie Marka Alipia, by se hospitalizace v souvislosti s Covidem-19 snížila cca na 2% oproti stávajícímu stavu

Tuto studii zajistil americký lékař - naturopat, Joseph Mercola. Zkorumpovaní politici... farmakorporace se chovají jako kdyby neexistovala. Bojí se jí popřít, protože ví, že dojdou ke stejným výsledkům, jako stovky vědců v posledních dvaceti letech při testech s chřipkou.

Výše uvedený graf vychází z nové studie, oficiálně zveřejněné 9. dubna 2020 a dr. Joseph Mercola k tomu uvedl:

Jsem nadšený, že mohu oznámit novou průkopnickou studii organizace, kterou podporujeme již 13 let, GrassRootsHealth.

Mnoho z vás si v minulosti objednalo test na vitamín D a získané finanční prostředky z jeho prodeje byly použity k provedení této (první na světě) klinické studie, která by

MOHLA (MĚLA) ZMĚNIT CELOU STRATEGII LÉČBY COVID-19

Informace o této proběhlé klinické studii zkoumající účinnost vitamínu D proti COVID-19 byla zveřejněna 3. dubna 2020. O 2 dny později Mark Alipio - který na svou práci nedostal žádné finanční prostředky - zveřejnil v předstihu dokument, ve kterém uvedl údaje z analýzy 212 lidí s laboratorně potvrzeným COVID-19 a pro které byly k dispozici hladiny 25(OH)D v séru.

Kompletní studii Marka Alipia ze dne 9. dubna 2020 si můžete přečíst zde

Pomocí klasifikace příznaků na základě předchozího výzkumu použil statistickou analýzu k porovnání rozdílů v klinických výsledcích s hladinami vitamínu D. Z 212 lidí mělo 49 (v grafu N=49) mírné onemocnění; 59 mělo obyčejnou nemoc; 56 mělo těžký průběh a 48 bylo v kritickém stavu.

Očividně to vyvolává otázky o příčinné souvislosti, ale nazývat vitamín D "léčbou" nelze, ale dobrou prevencí, protože údaje z hlediska prevence ukazují na velký potenciál vitamínu D, řekli byste si, že rozumná vláda bude rozdávat vitamín D, jako předseda české vlády Babiš koblihy.

Ve skutečnosti bychom očekávali, že by byla vyžadována konzumace vitamínu D spolu s respirátory a společenskou distancí

V našem klimatickém pásu se doporučuje užívat vitamín D formou doplňků stravy každoročně od září do dubna. V mezidobí se očekává přiměřený pobyt na sluníčku, kdy bychom měli doplňovat vitamín D hlavní přirozenou cestou.

Při slunění musíme dbát na to, abychom to nepřehnali. Na straně druhé vážit aplikaci opalovacích krémů, jakož brát v potaz i jejich ochranné faktory. Je totiž velice prospěšné, pokus se nám podaří přes léto navýšit hodnotu vitamínu D nad 30 ng/l (75nmol/l). Jeho doporučené rozpětí je v současnosti v Česku 75 - 150 nmol/l.

 

BORELIÓZA, CHLAMYDIE... ÚNAVOVÝ SYNDROM

PŘÍRODNÍ POSTUP K UZDRAVENÍ

zde

REISHI

extrakt

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!

 

REISHI

spór

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

REISHI

triterpen max

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

 

CORDYCEPS

extrakt

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

AŠVAGANDA

extrakt

Nejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

 

HERICIUM

extrakt

k

 

ETICKÝ KODEX

 České lékařské komory,  

který především zdůrazňuje etické principy lékařského povolání vůči pacientovi

 

Každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření. Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty

Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v roce 2014

 

Nevěřte něčemu jen proto, že to řekl nějaký mudrc

Buddha

 
 

Představa je příčinou mnoha nemocí, ale víra je možnost léčení nemocí všech

Paracelsus

 
 

Nechte své léky ležet v chemické misce, jestliže dokážete léčit svého pacienta prostřednictvím stravy

Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci

Hippocrates 460 - 377 př.n.l. - Hippokratova přísaha

 
 

Jsme tak živí a zdraví, jako je živá a zdravá strava, kterou se živíme a uzdravujeme

Dr.Vladimír Domen

 

 

Zdraví se nedá získat pasivně u lékaře, nebo v drogérii na rohu. Zdraví lze získat jen ukázněným způsobem života

Dr.René Dubos

 

 

Sami jsme tím nejlepším lékem

To, co den co den děláte, určuje, jakým způsobem a jak dlouho budete žít

Prof.dr.Kurt Tepperwein

základy odkyselení organismu

 

 

Nemoc není nic jiného, než pokus těla zbavit se morbidních látek

Thomas Sydenham, nesoucí předzdívku "anglický Hippocrates"

 

 

Nemoc je vyléčena jen pomocí Přírody, neutralizací a vyloučením smrtonosných látek

Prof.Dr.Hermann Boerhaave

 

JAREK NOHAVICA

v 02 Aréně

Pánbůh ztratil vliv...

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL, DRŽME SE.

 

Trojúhelník rozřežeme na kusy, které přeskládáme. Kampak nám ale zmizel jeden čtvereček?

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky