Standardní verze

Varování před možným kolapsem zdravotnictví: Vakcinační spike protein může vyvolat rozsáhlá neurologická poškození, která zahltí světové zdravotnické systémy

Mike Adams, 18. srpna 2021 

Představte si, že žijete ve světě, kde je každá nemocnice zahlcena pacienty všech věkových kategorií poškozenými vakcínou, kteří trpí extrémním neurologickým poškozením, jež dříve schopné lidi řadí do kategorie lidí vyžadujících neustálou lékařskou pomoc, aby přežili. Představte si, že v důsledku injekcí s kovidovým hrotovým proteinem ("vakcíny mRNA") umírá tolik lidí, že celé obytné domy jsou opuštěné a odsouzené i s mrtvými těly napadenými uvnitř hrotovým proteinem, protože nikdo není ochoten nebezpečná těla odstranit.

Tato temná vize společnosti se může brzy naplnit, až se naplno projeví účinky poškození spike proteinem. Vzhledem k tomu, že téměř 2,5 miliardy lidí na celém světě již dostalo injekce s biologickými zbraněmi typu spike protein a téměř 200 milionů Američanů se postavilo do fronty na injekce, svět si hází kostky na globální lékařský experiment, který v příštích letech ohrozí přežití celých národů (ne-li samotné civilizace).

Jak již víme, bylo 500 000 Američanů zabito "sraženinovými injekcemi", ale důležité je, že se jedná pouze o krátkodobé cévní účinky způsobené srážením krve. Tato úmrtí neberou v úvahu dlouhodobé, pomalu působící neurologická poškození, která se zřejmě podobá lidské formě nemoci šílených krav, poruše skládání bílkovin vyvolané priony, jež časem nevratně ničí mozkovou tkáň. Dr. Chris Shaw, odborník na neurologii a toxicitu prvků, mě ve včerejším rozhovoru (který bude brzy zveřejněn) upozornil, že rozsáhlá, zrychlující se neurologická poškození jsou nyní velmi reálná, protože částice bílkovin s hroty a mRNA překračují hematoencefalickou bariéru.

To znamená, že toxické nanočástice kolují v mozcích očkovaných. Biodistribuční studie dále potvrdily, že injekce spike proteinu nezůstávají jen v místě vpichu. Místo toho nanočástice proteinu spike (nebo instrukce mRNA) cirkulují ve většině tělesných orgánů včetně mozku.

Co se stane, když je mozek vystaven ozbrojenému spike proteinu, který byl vyvinut pomocí výzkumu gain-of-function v laboratoři vedené komunistickou armádou? (Wuhanská laboratoř).

Odpověď by neměla být překvapivá: Spike protein rozkládá zdravou neurologickou tkáň, ničí mozkové buňky a zhoršuje poznávací schopnosti.

Představte si, že by se miliony Američanů náhle zhroutily na kognitivní úroveň Joea Bidena. Mohli bychom vidět zoufalé masy bezdomovců, jak se bezcílně potulují ulicemi modrých měst, kálejí na chodníky a mumlají si nesmyslné věci. To už samozřejmě vidíme v San Francisku a mnoha liberálních městech, ale představte si, že by počet postižených explodoval do mnoha milionů.

Dokonce i těm, kteří pozorně sledují úrazy způsobené očkováním a úmrtí na očkování, možná unikají dlouhodobější neurologické důsledky tohoto zákeřného útoku hrotových bílkovin na lidstvo. Co se stane se společností, když jsou desítky milionů lidí zraněny nebo zabity vládou vytvořenou biologickou zbraní určenou k napadení lidské tkáně? Zdá se, že to brzy zjistíme.

Bez ohledu na to, co se stane v nadcházejících měsících, právě teď rozhodně není vhodná doba na to, abyste potřebovali nemocniční péči. Důrazně vyzýváme všechny čtenáře, aby udělali vše, co je ve vašich silách, pro udržení zdravého životního stylu založeného na prevenci nemocí a kvalitní výživě. Během příštího roku (nebo i dříve) mohou být zdravotnická zařízení zahlcena lidmi poškozenými očkováním a "běžné" lékařské služby mohou v důsledku toho zkolabovat.

Více se dozvíte v dnešním podcastu Naléhavá situace, který uvádí všechny podrobnosti:

Brighteon.com/c5c1cbfc-0b83-4231-8c46-9f586b407be5

Mike Adams, editor Natural News, "Health Ranger"

Mike Adams je zakládající redaktor NaturalNews.com (cenzurovaný technologickými giganty) a ředitel mezinárodně akreditované laboratoře (ISO 17025), analytické laboratoře známé jako CWC Labs. Byl mu udělen Certifikát za dosažení mimořádně vysoké přesnosti analýzy toxických prvků v neznámých vzorcích vody pomocí přístrojů ICP-MS. Mike Adams je také velmi schopný v oblasti kapalinové chromatografie, iontové chromatografie a analytické instrumentace s časovou analýzou hmotnostní spektrometrie. Rovněž dosáhl řady laboratorních průlomů v programování automatizovaných robotů pro manipulaci s kapalinou pro přípravu vzorků a přípravu externích standardů.

Patentový úřad USA udělil patent Mike Adamsovi NO. US 9526751 B2 za vynález „Cesium Eliminator“, vynález zachraňující život, který odstraňuje až 95% radioaktivního cesia z trávicího traktu člověka. Adams se zavázal poskytnout úplná patentová práva na patenty každému státu nebo národní vládě, která potřebuje tento produkt vyrobit, aby zachraňovala lidské životy v důsledku jaderné nehody, katastrofy, válečného aktu nebo teroristického činu. Rovněž skladoval 10 tun suroviny na výrobu Cesium Eliminator ve skladu v Texasu a plánuje věnovat hotový produkt na záchranu životů v Texasu, když dojde k další jaderné události. Žádný nezávislý vědec na světě neprovedl více výzkumu v odstraňování radioaktivních prvků z trávicího traktu člověka.

Mike Adams je člověk barvy pleti, jejíž předci zahrnují Afričany a Američany. Má také indiánské předky, díky čemuž se mu připisuje inspirace pro vášeň „Strážce zdraví“ pro ochranu života a přírody před ničením způsobeným chemikáliemi, těžkými kovy a jinými formami znečištění.

Mike Adams je autorem první knihy na světě, která zveřejnila výsledky analýzy těžkých kovů ICP-MS pro potraviny, doplňky stravy, domácí zvířata, koření a rychlé občerstvení. Kniha má název Food Forensics a vydává ji BenBella Books.

Ve svém laboratorním výzkumu Adams učinil řadu průlomů v bezpečnosti potravin, jako je odhalení rýžových bílkovin dovážených z Asie, které jsou kontaminovány toxickými těžkými kovy, jako je olovo, kadmium a wolfram. Adams byl prvním vědcem, který zdokumentoval vysoké hladiny wolframu v superpotravinách. Objevil také více než 11 ppm olova v dováženém prášku mangostanu a vedl jednání s cílem uzavřít dobrovolnou dohodu v celém odvětví o omezení těžkých kovů v rýžových bílkovinových produktech.

Kromě své laboratorní práce je Adams také (neplaceným) výkonným ředitelem neziskového spotřebitelského wellness centra (CWC), organizace, která přesměrovává 100% svých darů na granty na programy, které učí děti a ženy, jak pěstovat vlastní jídlo nebo výrazně zlepšit jejich nutriřní hodnotu. Prostřednictvím neziskové CWC zahájil Adams také program Nutrition Rescue, program, který věnuje nezbytné vitamíny lidem v nouzi.

Na pozadí vědecké a softwarové technologie je Adams původním zakladatelem technologické společnosti e-mailových zpravodajů známých jako Arial Software. Díky svým technickým zkušenostem spojeným s láskou k přirozenému zdraví vyvinul Adams a nasadil systém pro správu obsahu, který v současné době řídí NaturalNews.com. Také vytvořil statistické algoritmy na vysoké úrovni, které slouží SCIENCE.naturalnews.com, což je obrovský výzkumný zdroj, který obsahuje více než 10 milionů vědeckých studií.

 

BORELIÓZA, CHLAMYDIE... ÚNAVOVÝ SYNDROM

PŘÍRODNÍ POSTUP K UZDRAVENÍ

zde

REISHI

extrakt

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!

 

REISHI

spór

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

REISHI

triterpen max

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

 

CORDYCEPS

extrakt

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

AŠVAGANDA

extrakt

Nejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

 

HERICIUM

extrakt

k

 

ETICKÝ KODEX

 České lékařské komory,  

který především zdůrazňuje etické principy lékařského povolání vůči pacientovi

 

Každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření. Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty

Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v roce 2014

 

Nevěřte něčemu jen proto, že to řekl nějaký mudrc

Buddha

 
 

Představa je příčinou mnoha nemocí, ale víra je možnost léčení nemocí všech

Paracelsus

 
 

Nechte své léky ležet v chemické misce, jestliže dokážete léčit svého pacienta prostřednictvím stravy

Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci

Hippocrates 460 - 377 př.n.l. - Hippokratova přísaha

 
 

Jsme tak živí a zdraví, jako je živá a zdravá strava, kterou se živíme a uzdravujeme

Dr.Vladimír Domen

 

 

Zdraví se nedá získat pasivně u lékaře, nebo v drogérii na rohu. Zdraví lze získat jen ukázněným způsobem života

Dr.René Dubos

 

 

Sami jsme tím nejlepším lékem

To, co den co den děláte, určuje, jakým způsobem a jak dlouho budete žít

Prof.dr.Kurt Tepperwein

základy odkyselení organismu

 

 

Nemoc není nic jiného, než pokus těla zbavit se morbidních látek

Thomas Sydenham, nesoucí předzdívku "anglický Hippocrates"

 

 

Nemoc je vyléčena jen pomocí Přírody, neutralizací a vyloučením smrtonosných látek

Prof.Dr.Hermann Boerhaave

 

JAREK NOHAVICA

v 02 Aréně

Pánbůh ztratil vliv...

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL, DRŽME SE.

 

Trojúhelník rozřežeme na kusy, které přeskládáme. Kampak nám ale zmizel jeden čtvereček?

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky