Standardní verze

Vrcholná slovenská politička potvrdila: Vakcína je geopolitická zbraň. To to trvalo. Kdyby blbost kvetla, měli by teď Slováci krásnou třešeň. Sonda do myšlení Kavárny. U sousedů je veselo jak u nás. Protiruský džihád za všech okolností

Slováci se pravděpodobně hlavně díky celoplošnému testování dostali na 1. místo ve smrtnosti na obyvatele na světě.

Šéfka strany Za ľudí, místopředsedkyně slovenské vlády a ministryně pro investice, regionální rozvoj a informatizaci Veronika Remišová se v úterý 16. února 2021 nechala slyšet, že vakcína na koronavirus ruské výroby Sputnik V je geopolitickou zbraní Moskvy. Na Facebooku dodala, že experimentálním očkováním touto vakcínou by nerada dělala ze Slováků pokusné králíky.

Poté, co Remišová vyslovila tezi o geopolitické zbrani Ruské federace ve formě vakcíny, na sociální síti doplnila, že "strana Za ľudí podporuje očkování všemi dostupnými vakcínami bez ohledu na to, kde je vyrábějí, ale až po řádném přezkoumání jejich bezpečnosti a účinnosti na různé věkové skupiny Evropskou agenturou pro léky."

Remišová v úterý připomněla, že Rusko začalo s očkováním mnohem dříve, vyrábí si vlastní vakcínu, ale má naočkovaný o polovinu menší podíl lidí než Slovensko. "Podle Our World in Data k 10. únoru jich má Slovensko 4,69% a Rusko 2,67%. Lidé tam vakcíně tedy velmi nedůvěřují, a proto se snaží veřejné mínění změnit i využíváním vakcíny v jiných zemích," tvrdí Remišová, která porovnává 5,5milionovou populaci na Slovensku s Ruskem, kde žije téměř 150 milionů lidí.

Belousovová o "tupé" Remišové

"Kdyby hloupost kvetla, místopředsedkyně vlády by byla jako rozkvetlá třešeň. Remišová mlčela, když nám tu díky 'atomové zbrani na Covid' z dílny jejího parťáka Matoviče (plošné testování na konci loňského roku) zemřely tisíce lidí, a nyní se probudila a straší 'geopolitickou zbraní Moskvy', která lidské životy zachraňuje. Kde jsou ty EU schválené vakcíny? Kde jsou stovky milionů, které darovala Evropská komise jejich výrobcům na podporu vývoje? Co jsme za to dostali?" Ptá se na sociální síti bývalá poslankyně NR SR Anna Belousovová.

"To se máme podle tupé Remišové postavit do řady a čekat na spásu od výrobců těch podle ní jediných správných vakcín prověřených Evropskou lékovou agenturou, která při svém pracovním tempu přijde 30 minut po dvanácté?"

Belousovová se zeptala i na to, kolik tisíc lidí ještě musí na Slovensku umřít jménem hloupých ideologií Západu. "Remišová a jí podobní ve své vazalské poslušnosti Západu zapomněli na to, že jsou zaměstnanci tohoto státu a jejich prvořadou povinností je chránit životy a zdraví občanů SR a ne zájmy západních farmaceutických firem.

Taraba: Neuvěřitelné...

Podle opozičního poslance NR SR Tomáše Taraby (nezařazený) vicepremiérka Remišová rozumí geopolitickým siločarám přinejmenším stejně jako eurofondům a informatizaci Slovenska ve třetím tisíciletí. "Nedávno dokonce, odhalila že nás okolní svět odposlouchával přes nějaké krabičky."

"Každý se jí následně vysmál, ale to se takovým velikánům běžně stává, že je jejich generace nedoceňuje. Nejnověji paní Remišová vidí ve Sputniku geopolitickou zbraň. Nevysvětlila však, proč stejnými zbraněmi nejsou také vakcíny Pfizer a ostatní," uvedl Tomáš Taraba.

Jinak je podle něj neuvěřitelné, že si Evropská unie zafinancovala vývoj vakcín a nyní se k nim nedokáže ani dostat. "Tomu se říká respekt. A ti co 'trollili' proti Rusům, chodí teď škemrat o vakcíny..."

Blaha: V zabedněnosti předběhla i Matoviče

"Bravo, Remišová se postarala o zázrak. Je to asi poprvé v dějinách galaxie, kdy Igora Matoviče někdo předčil v zabedněnosti. Jen abychom tomu rozuměli: Remišová věří tomu, že nás zachrání vakcinace. Ale současně raději umře, než by se nechala zachránit vakcínou z Ruska. Raději smrt než Putin - hrdě křičí Maňásek!" konstatuje poslanec za Smer-SD Ľuboš Blaha.

Remišová podle něj vnímá Sputnik V tak, že raději ať všichni Slováci umřeme, jen ať nám nepomáhá Rusko. "Já jen, že tolik fanatismu a nenávisti snad v sobě nemají ani džihádisté z Islámského státu. Zkusme sledovat tuto mimořádně originální logiku: pokud někdo považuje vakcínu za ruskou zbraň, zjevně považuje za zbraň všechno, co pochází z Ruska. Nejen vakcíny, nejen léky - ale určitě i hudba je zbraň!"

"Jen tak přemýšlím, jak se musí Remišová tvářit, když náhodou někde hrají Čajkovského. Labutí jezero je pro ni určitě hypersonická zbraň a Louskáček má ničivou sílu atomové bomby. Při ruském baletu Veronika šílí, při Šostakovičovi si trhá vlasy. Ale vážně. Jen připomínám, že Sputnik patří podle odborníků mezi ty nejefektivnější vakcíny. Odborníci, kteří důvěřují očkování, její nákup jednoznačně doporučují," napsal na sociální síti Blaha.

Vicepremiérku Remišovou podle něj nezajímají odborníci. "Ona přece vystudovala loutkoherectví, tak ji snad někdo nebude poučovat o medicíně... A to zrovna dnes vyzývala prezidentka, aby vláda poslouchala odborníky - a hned vzápětí to místopředsedkyně vlády komplet popře. Oni jsou tak krásné popletení. Podívejte, já nesdílím Remišové nadšení pro vakcíny a sám se nehodlám dát očkovat, ale když si skutečně někdo myslí, že očkování zachraňuje životy, tak je doslova šílené, když odmítá zachraňovat životy jen kvůli tomu, že je vakcína z Ruska. "

"Jedno však Remišové rozhodně nelze upřít: místopředsedkyně slovenské vlády je asi první vrcholný politik na světě, který potvrdil, že vakcína je zbraň. Pokud je totiž Sputnik ruská zbraň, pak je logika neúprosná: Pfizer je americká zbraň a AstraZeneca britsko-švédská zbraň. Všechno jsou to biologické zbraně - Remišová dala za pravdu všem antivaxerům," dodal Blaha.

Čarnogurský: Vláda by měla objednat Sputnik...

"Na Slovensku se rozhořívá zápas o vakcínu Sputnik V. Počet úmrtí na covid se drží vysoko, západní vakcíny nám krátí, ale sluníčkáři se bojí všeho ruského. Místopředsedkyně vlády Veronika Remišová a celá její sluníčkařská strana Za ľudí varují před Sputnikem, protože ve vakcíně vidí geopolitickou zbraň Moskvy."

Tak reagoval expremiér Ján Čarnogurský starší s tím, že vláda by podle jeho názoru měla v Rusku objednat Sputnik a zároveň "zaľuďom" slíbit, že zaručeně nedostanou ani jednu dávku.

Dodejme, že také u nás... no prostě v tomhle jsme stále ještě jeden stát. Internacionála rusofobních kaváren je neomylně tupá.

Zdroj: Protiproud

 

BORELIÓZA, CHLAMYDIE... ÚNAVOVÝ SYNDROM

PŘÍRODNÍ POSTUP K UZDRAVENÍ

zde

REISHI

extrakt

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!

 

REISHI

spór

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

REISHI

triterpen max

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

 

CORDYCEPS

extrakt

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

AŠVAGANDA

extrakt

Nejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

 

HERICIUM

extrakt

k

 

ETICKÝ KODEX

 České lékařské komory,  

který především zdůrazňuje etické principy lékařského povolání vůči pacientovi

 

Každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření. Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty

Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v roce 2014

 

Nevěřte něčemu jen proto, že to řekl nějaký mudrc

Buddha

 
 

Představa je příčinou mnoha nemocí, ale víra je možnost léčení nemocí všech

Paracelsus

 
 

Nechte své léky ležet v chemické misce, jestliže dokážete léčit svého pacienta prostřednictvím stravy

Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci

Hippocrates 460 - 377 př.n.l. - Hippokratova přísaha

 
 

Jsme tak živí a zdraví, jako je živá a zdravá strava, kterou se živíme a uzdravujeme

Dr.Vladimír Domen

 

 

Zdraví se nedá získat pasivně u lékaře, nebo v drogérii na rohu. Zdraví lze získat jen ukázněným způsobem života

Dr.René Dubos

 

 

Sami jsme tím nejlepším lékem

To, co den co den děláte, určuje, jakým způsobem a jak dlouho budete žít

Prof.dr.Kurt Tepperwein

základy odkyselení organismu

 

 

Nemoc není nic jiného, než pokus těla zbavit se morbidních látek

Thomas Sydenham, nesoucí předzdívku "anglický Hippocrates"

 

 

Nemoc je vyléčena jen pomocí Přírody, neutralizací a vyloučením smrtonosných látek

Prof.Dr.Hermann Boerhaave

 

JAREK NOHAVICA

v 02 Aréně

Pánbůh ztratil vliv...

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL, DRŽME SE.

 

Trojúhelník rozřežeme na kusy, které přeskládáme. Kampak nám ale zmizel jeden čtvereček?

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky