Standardní verze

Studie Univerzity Johnse Hopkinse zjistila nulové úmrtí na COVID u zdravých dětí

  • Dr. Makary tvrdí, že CDC místo toho, aby uznala vědecké poznatky, nadále používá "chatrné důkazy" proto, aby dětem vnutila vakcínu na COVID.

Audrey Unverferth, 21. července 2021

Tým vědců z Univerzity Johnse Hopkinse nedávno oznámil, že při zkoumání skupiny asi 48 000 dětí zjistil nulové úmrtí na COVID u zdravých jedinců, ale Centru pro kontrolu nemocí je to jedno.

Dr. Ma rty Makary je lékařský expert a profesor na Johns Hopkins School of Medicine, Bloomberg School of Public Health a Carey Business School. (Dr. Makary byl časopisem Health jmenován jedním z nejvlivnějších lidí ve zdravotnictví. [2] V roce 2018 byl Makary zvolen do Národní akademie medicíny). Jeho výzkumný tým "spolupracoval s neziskovou organizací FAIR Health na analýze přibližně 48 000 dětí mladších 18 let, u nichž byla v datech zdravotních pojišťoven od dubna do srpna 2020 diagnostikována nemoc Covid".

Po prostudování komplexních údajů o tisících dětí tým "zjistil nulovou úmrtnost u dětí bez předchozího zdravotního stavu, jako je např. leukémie". Místo toho, aby CDC uznalo tuto vědeckou realitu, CDC podle Makaryho nadále používá "chatrné důkazy", aby dětem vnucovalo vakcínu na COVID.

CDC - Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí je předním národním institutem Spojených států amerických pro veřejné zdraví. Je federální agenturou pod Ministerstvem zdravotnictví a sociální péče.

Jak Makary poznamenal v pondělním vydání deníku Wall Street Journal, důsledky výzkumu jeho týmu jsou obrovské. "[Pokud se náš výzkum] potvrdí, bude to mít významné důsledky pro zdravé děti a pro to, zda potřebují dvě dávky vakcíny," říká Makary. Koneckonců "Národní vzdělávací asociace diskutuje o tom, zda vyzvat školy, aby vyžadovaly očkování před osobním návratem do školy. Jak mohou oni nebo kdokoli jiný diskutovat o této otázce bez správných údajů?"

Makaryho otázka je zřejmá, ale neméně aktuální. Makary říká, že nadsazené počty úmrtí v rámci COVID jsou nadále opravovány a "revidovány směrem dolů".

Ale místo toho, aby CDC bojovalo proti institucionální nedůvěře vědeckými údaji a diskusí, vyhýbá se podle Makaryho transparentnosti a důslednému vyšetřování. V pondělí agenturu napadl, že "nadhodnocuje počty hospitalizací a úmrtí na Covid a nezvažuje, zda je jedna injekce dostatečná". Podle Makaryho je tento problém systémový.

Makary tvrdí, že "obrovské množství vládních i soukromých tvrzení" týkajících se očkování dětí závisí na jednom pochybném údaji. CDC tvrdí, že 335 dětí mladších 18 let podle dokumentace zemřelo s diagnózou COVID. Makary však uvádí, že CDC, které má 21 000 zaměstnanců, nezkoumalo každé úmrtí, aby zjistilo, zda ho způsobil Covid, nebo zda se jednalo o již existující zdravotní stav".

"Bez těchto údajů Poradní výbor CDC pro očkovací praxi v květnu rozhodl, že přínosy dvoudávkového očkování převažují nad riziky pro všechny děti ve věku 12 až 15 let," poznamenává Makary. "Napsal jsem stovky recenzovaných lékařských studií a nenapadá mě žádný editor časopisu, který by přijal tvrzení, že 335 úmrtí bylo způsobeno virem bez údajů, které by konstatovaly, zda byl virus náhodný nebo příčinný, a bez analýzy relevantních rizikových faktorů, jako je obezita."

Podle Makaryho se CDC vymyká normám lékařského výzkumu tím, že propaguje "chatrné" tvrzení bez dostatečného výzkumu a transparentnosti. A nejde o ojedinělý případ. Makary ilustruje, že jde o součást určitého vzorce.

Ředitelka CDC Rochelle Walenskyová tvrdí, že během čtyř měsíců lze zabránit 200 hospitalizacím dětí a jednomu úmrtí, pokud bude očkován jeden milion dospívajících. Makary o tom není přesvědčen. Říká, že "[v] hlášení agentury o hospitalizacích dospívajících kvůli vakcíně Covid, stejně jako v hlášení o počtu úmrtí, se na webových stránkách nerozlišuje, zda je dítě hospitalizováno kvůli vakcíně Covid nebo s vakcínou Covid.".

To je problém, protože mezi těmito kategoriemi pacientů je zřejmý rozdíl. Nemocnice často rutinně testují pacienty na COVID, i když nic nenasvědčuje tomu, že by byli virem nakaženi. Ale podle Walenského metriky Makary říká: "Bezpříznakové dítě, které má pozitivní test po zranění při nehodě na kole, by se počítalo jako 'hospitalizace pro Covid'."

Makary říká, že nedůvěryhodné zprávy CDC tím nekončí. Dodává, že "CDC možná také nedostatečně zachycuje údaje o komplikacích po očkování". CDC zakládá svou analýzu rizik a přínosů očkování všech dětí na míře komplikací z databáze Vaccine Adverse Event Reporting System (Vaers). Makary však tvrdí, že tato databáze se skládá z vlastních, nezpracovaných údajů, které "nejsou ověřené a pravděpodobně podhodnocují nežádoucí příhody".

To vše je podle výzkumníka jen špičkou ledovce nedostatků v datech a analýzách CDC. Makary říká, že CDC dodnes denně nedokumentuje nové hospitalizace v souvislosti s onemocněním COVID. Místo toho uvádí nadsazenou míru hospitalizací u každého pacienta, který má pozitivní test na virus. A zatímco CDC vnucuje Američanům vakcínu, Makary říká, že agentura se zdá být zcela bez zájmu o zjištění míry přirozené imunity.

CDC a další velké subjekty se místo snahy o transparentnost vyhýbají vědeckému zkoumání a umlčují ty, kteří se odváží klást nepohodlné otázky. "CDC nejenže odmítlo prověřit možnost jednodávkového režimu pro nezletilé; harvardský epidemiolog Martin Kulldorff mi řekl, že byl vyhozen z pracovní skupiny poradního výboru pro bezpečnost vakcíny Covid poté, co vyjádřil nesouhlasné stanovisko," poznamenává Makary.

CDC a americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), který schvaluje vakcíny, zaměstnávají 39 000 osob, přesto však více než rok po zdrcující výluce z důvodu COVIDu stále chybí zásadní vědecké údaje, poznamenává Makary. Místo spoléhání se na "neověřené údaje" by podle Makaryho "CDC nebo Úřad pro kontrolu potravin a léčiv měly urychleně pověřit lékaře, aby prozkoumali každou z tisíců komplikací po očkování nahlášených Vaersovi". Podle Makaryho zjištění by agentura měla také přehodnotit svá tvrzení týkající se úmrtnosti a hospitalizace dětí.

CDC není jediným subjektem, jehož doktríny se tato zjištění týkají. Zatímco Makaryho tým zaznamenal nulový počet úmrtí na COVID u zdravých dětí, děti po celé zemi nadále trpí drakonickými povinnými rouškami a dalšími omezeními zavedenými na základě přesvědčení, že COVID je pro děti vysoce rizikový.

Státy jako Connecticut, Nové Mexiko, Havaj, Virginie, New York a Washington, které se inspirovaly řečmi demokratů, nutí žáky ve věku K-12 let nosit roušky bez ohledu na jejich očkovací status. Mezitím CNN, NBC News, CBS News a další stanice nadále papouškují, že by se děti měly "maskovat", případně chránit jinak.

Audrey Unverferth je stážistkou v The Federalist a studentkou posledního ročníku Chicagské univerzity, kde studuje právo, literaturu...

Je také spoluzakladatelkou, vydavatelkou a šéfredaktorkou časopisu Chicago Thinker. Sledujte ji na Twitteru @audrey__unver nebo napište na audreyu@uchicago.edu.

Originál: thefederalist.com

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ EXTRAKTY

S CERTIFIKÁTY

Níže uvedené nejúčinnější přírodní přípravky s ochrannou známkou Superionherbs sice mohou velice dobře účinkovat, nicméně je vhodné souběžně začít u sebe, protože chronické obtíže mají zpravidla tyto společné jmenovatele:

.

Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba...
Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především Cordyceps sinensis používán...
Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má...
Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji...
Coriolus versicolor nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční čínské medicíně. V angličtině nazývá Turkey tail což znamená – krocaní ocas,...
Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními komponenty jsou polysacharidy...
V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků...
Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsažené beta-glukany jsou získávány...
Agaricus blazei Murill, česky žampion brazilský Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade...
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...
Kurkumin a trávicí systém Pokud bychom měli vyjmenovat pouze jedinou oblast, která v současnosti vyžaduje největší pozornost, pak by to určitě byl nemocný trávicí systém. Tato „vstupní brána k našemu...
Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno...
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungly někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...
Danshen Q10 cardio Synergická kombinace extraktů a mikroživin pro normální funkci srdce. Kombinace extraktu z kořene Danshen, koenzymu Q10, vitamínu E a thiaminu je synergická kombinace – působení...
Saffron – Brain and Neuro balancer Přírodní doplněk stravy určený ke zmírnění stresu, zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody. Obsahuje unikátní synergicky působící kombinaci patentovaného extraktu...
Silybin Phytosome® – silibinin s vysokou vstřebatelností - novinka na ochranu a regeneraci jater Jaterní buňky odstraňují mj. z krve trávicího ústrojí baktérie, viry a jiné patogeny. Zdravá játra do...

 

BORELIÓZA, CHLAMYDIE... ÚNAVOVÝ SYNDROM

PŘÍRODNÍ POSTUP K UZDRAVENÍ

zde

REISHI

extrakt

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!

 

REISHI

spór

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

REISHI

triterpen max

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

 

CORDYCEPS

extrakt

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

AŠVAGANDA

extrakt

Nejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

 

HERICIUM

extrakt

k

 

ETICKÝ KODEX

 České lékařské komory,  

který především zdůrazňuje etické principy lékařského povolání vůči pacientovi

 

Každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření. Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty

Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v roce 2014

 

Nevěřte něčemu jen proto, že to řekl nějaký mudrc

Buddha

 
 

Představa je příčinou mnoha nemocí, ale víra je možnost léčení nemocí všech

Paracelsus

 
 

Nechte své léky ležet v chemické misce, jestliže dokážete léčit svého pacienta prostřednictvím stravy

Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci

Hippocrates 460 - 377 př.n.l. - Hippokratova přísaha

 
 

Jsme tak živí a zdraví, jako je živá a zdravá strava, kterou se živíme a uzdravujeme

Dr.Vladimír Domen

 

 

Zdraví se nedá získat pasivně u lékaře, nebo v drogérii na rohu. Zdraví lze získat jen ukázněným způsobem života

Dr.René Dubos

 

 

Sami jsme tím nejlepším lékem

To, co den co den děláte, určuje, jakým způsobem a jak dlouho budete žít

Prof.dr.Kurt Tepperwein

základy odkyselení organismu

 

 

Nemoc není nic jiného, než pokus těla zbavit se morbidních látek

Thomas Sydenham, nesoucí předzdívku "anglický Hippocrates"

 

 

Nemoc je vyléčena jen pomocí Přírody, neutralizací a vyloučením smrtonosných látek

Prof.Dr.Hermann Boerhaave

 

JAREK NOHAVICA

v 02 Aréně

Pánbůh ztratil vliv...

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL, DRŽME SE.

 

Trojúhelník rozřežeme na kusy, které přeskládáme. Kampak nám ale zmizel jeden čtvereček?

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky