Standardní verze

Japonsko objevilo "magnetickou" látku ve vakcínách proti covidu společnosti Pfizer; novináři začali umírat na vakcíny, které podporují

Mike Adams, 27. srpna 2021   

V debatě o vakcínách jsme pokročili dále. Vakcína společnosti Pfizer rychle selhává a nyní se nejvíce infekcí, hospitalizací a úmrtí vyskytují mezi "plně očkovanými". Novináři, kteří propagovali a propagují tytéž vakcíny doslova umírají a nová bombastická studie z Izraele odhaluje, že přirozená imunita poskytuje přibližně 13krát lepší ochranu proti variantě "Delta" než imunita navozená vakcínou.

Nová studie: IZRAEL, 25.8.2021

Porovnání - SARS-CoV-2 - přirozené imunity vůči imunitě vyvolané vakcínou: reinfekce versus průlomové infekce

Autoři: Sivan Gazit, MD MA; Roei Shlezinger, BA; Galit Perez, MN MA; Roni Lotan, PhD; Asaf Peretz, MD; Amir Ben-Tov, MD; Dani Cohen, PhD; Khitam Muhsen, PhD; Gabriel Chodick, PhD MHA; Tal Patalon, MD

Období sledování od 1. června do 14. srpna 2021, kdy varianta Delta byla v Izraeli dominantní. Tento předtisk hlásí nový výzkum, který nebyl zatím certifikován vzájemným hodnocením.

V Japonsku mezitím objevili kontaminant, který postihl miliony dávek ve stovkách tamních injekčních míst, a úředník ministerstva zdravotnictví popisuje kontaminant jako "magnetický" a "pravděpodobně kovový". To znamená, že lidem jsou ve skutečnosti vstřikovány látky, které reagují na magnety, což zřejmě vysvětluje, proč covidové vakcíny umožňují magnetům ulpívat na tělech lidí.

Z The Epoch Times:

Japonsko 26. srpna oznámilo, že pozastavuje používání asi 1,63 milionu dávek vakcíny Moderna COVID-19 kvůli zprávám o kontaminaci.

"Je to látka, která reaguje na magnety ... mohl by to být kov," uvedl údajně podle Nikkei Asia jeden z úředníků ministerstva.

Nikkei Asia dále uvádí:

Společnost Takeda Pharmaceutical zajišťuje v Japonsku distribuci vakcíny Moderna vyvinuté v USA.

Společnost Moderna, kótovaná na burze Nasdaq, potvrdila, že obdržela "několik stížností na přítomnost pevných částic" v lahvičkách s vakcínou distribuovanou v Japonsku, ale uvedla, že v souvislosti s těmito zprávami nezjistila "žádné problémy s bezpečností nebo účinností".

Čtete správně. Ve vakcínách je nějaká magnetická, pravděpodobně kovová kontaminace, ale výrobce vakcín tvrdí, že "nejsou žádné problémy s bezpečností nebo účinností".

Co jiného chtějí říct? Že jsou vakcíny nadávkovány oxidem grafenu, který reaguje na magnety a vnější elektromagnetická pole? To by prozradilo celou agendu, kdyby se taková pravda přiznala.

Vzkaz japonským zdravotníkům je jasný: Přestaňte se dívat na lahvičky! Prostě si píchejte injekce a dělejte, co se vám řekne!

BBC potvrdila, že novinářka Lisa Shaw byl zabita v důsledku sražení krve v mozku způsobeného vakcínou

Vždycky jsme věděli, že novináři, kteří pendlovali mezi očkovacím průmyslem, začnou být zabíjeni právě těmito vakcínami. Člověk se až diví, jak si vůbec někdo může říkat "novinář", když není ochoten klást otázky očkovacímu establishmentu. Podle definice nejste skutečným novinářem, pokud vyjadřujete slepou důvěru právě těm institucím, které máte držet pod kontrolou. Na druhou stranu dnešní "zpravodajský" průmysl nemá s novinařinou nic společného. Většinou jsou jen propagandistickou odnoží Big Pharma a CIA.

Ve Velké Británii je nyní potvrzeno, že novinářku BBC Lisu Shawovou zabily krevní sraženiny způsobené vakcínou společnosti AstraZeneca, potvrzuje britský deník The Guardian:

Koroner dospěl k závěru, že oceňovaná rozhlasová moderátorka BBC zemřela v důsledku komplikací způsobených vakcínou proti coronaviru společnosti AstraZeneca.

Lisa Shawová, která pracovala pro rozhlasovou stanici BBC v Newcastlu, zemřela v květnu v městské nemocnici Royal Victoria Infirmary, o něco více než tři týdny po první dávce vakcíny vyvinuté vědci z Oxfordské univerzity.

Při vyšetřování bylo zjištěno, že 44letá Shawová byla přijata do nemocnice poté, co lékaři při vyšetřování jejích stížností na bolesti hlavy zjistili, že utrpěla krvácení do mozku.

Důvodem, proč lidé po podání těchto "injekcí proti sraženinám" trpí bolestmi hlavy, je to, že krevní sraženiny blokují mozkové cévy, které normálně zásobují mozek krví. Protože srdce stále pumpuje, za krevní sraženinou se vytváří tlak. U některých lidí to má za následek "prasknutí" cévy nebo krvácení do mozku. Jak uvádí deník The Guardian, "byla převezena do Královské viktoriánské nemocnice, kde podstoupila řadu léčebných zákroků, včetně odříznutí části lebky, aby se snížil tlak na mozek, ale navzdory tomuto úsilí 21. května zemřela."

Jsem si naprosto jistý, že "odříznutí části lebky" Lise Shaw nikdy nebylo zmíněno jako možný vedlejší účinek vakcíny. Kolik příjemců vakcíny na světě podstoupilo akutní operaci mozku? Tyto zprávy jsou šokujícím způsobem časté a je zřejmé proč: Vakcína způsobuje krevní sraženiny, které blokují přívod krve do mozku, srdce, kůže a dalších orgánů. To je také důvod, proč očkování covidovou vakcínou způsobuje odumírání a hnilobu kůže na tvářích a tělech některých lidí. Tento stav, známý také jako "odlupování kůže na celém těle", je často chybně diagnostikován jako popálení, takže mnoho obětí vakcín, kterým "hnije" kůže, není nikdy zaznamenáno jako zranění způsobené vakcínou.

Novináři, které vakcíny téměř zabily, je stále propagují... protože jsou obětí Stockholmského syndromu

Někteří novináři, kteří ještě nezemřeli, ale jsou zraněni vakcínou, mají nějakým způsobem stále zcela vymytý mozek, aby dál prosazovali propagandu vakcinace. Yahoo Australia informuje o provakcinačním novináři, kterého očividně vakcína málem zabila, ale přesto nějakým způsobem věří lékařům, když mu říkají, že doufají, že jeho intenzivní bolest sama odezní. Z tohoto článku:

"Ke konci druhého týdne mi začalo bušit srdce, v rukou mě začaly píchat jehličky, měl jsem extrémní únavu a velmi zvláštní pocit závratě," napsal.

"Vzal jsem si Nurofen a pracoval jsem dál."

Na konci třetího týdne po očkování se však podle pana Hitchcocka jeho stav "neustále zhoršoval".

"Prudká bolest na hrudi - zimnice a třesavka - a závratě byly intenzivní," uvedl.

"25 dní po očkování a pravděpodobně trochu pozdě nastoupil do nemocnice - ale jsem tady - s diagnózou perikarditida - neboli zánět srdce způsobený vakcínou společnosti Pfizer."

... Bude chvíli trvat, než si zvykne na neustálou bolest - která, jak doufá, nakonec zmizí.

Zajímavé na tom všem je, jak se dokonce zdá, že dochází k autocenzuře tohoto novináře, který je zřejmě obětí stockholmského syndromu, kdy zůstává loajální právě těm, kteří se ho snaží zabít. Poslední věta: "Bude chvíli trvat, než si zvyknu na neustálou bolest - která, jak doufají, nakonec zmizí," byla z jeho příspěvku na Instagramu zřejmě odstraněna. Možná mu pohrozili vyhazovem, pokud přizná, že vakcína způsobuje "neustálou bolest".

Během příštího roku budeme svědky VLNY ÚMRTÍ mezi novináři, lékaři a lékárníky, kteří všichni tlačili vakcínu s úmyslnými lžemi

Na tom všem stojí za povšimnutí, že v příštích několika měsících prudce vzroste počet úmrtí a zranění způsobených vakcínou mezi novináři, lékaři, zdravotními sestrami, lékárníky, úředníky a dalšími, kteří vakcínu prosazovali. Vzhledem k tomu, že u plně očkovaných lidí je nyní třináctkrát vyšší pravděpodobnost, že budou zraněni, hospitalizováni nebo zabiti variantou "Delta", než u lidí s přirozenou imunitou, není těžké si to všechno spočítat: (Karma je mrcha). Příští vlna úmrtí bude mezi samotnými očkovanými, z nichž mnozí byli také propagátory očkovacího průmyslu.

A to ani neuvažujeme o efektu zesílení závislosti na protilátkách, který se podle předpovědí mnoha zdravotnických odborníků projeví během nadcházející zimní chřipkové sezóny. Pokud se tento jev prosadí, mohli bychom být v příštích 1 až 3 letech svědky doslova milionů úmrtí po očkování, k nimž by s největší pravděpodobností dojde během tradičních chřipkových sezón.

Jak vidíte, spousta mainstreamových novinářů - konzervativních i levicových - není jen natolik neetická, aby vnucovala jedy jiným lidem; jsou také natolik hloupí, že si tyto jedy sami berou (zatímco informovaní globalisté si dávají solné injekce, protože nejsou hlupáci). Výsledkem je prostá příčina a následek: Pokud si píchnete toxickou biologickou zbraň, která způsobuje systémovou srážlivost krve, neměli byste být překvapeni, že vaše tělo je plné krevních sraženin. Stejně tak byste neměli být překvapeni, že se zřítíte k zemi, když sestoupíte z vysoké budovy, protože mediální propaganda - ať už je nyní jakkoli intenzivní - stejně nemůže změnit fyzikální (nebo biochemické) zákony.

Ti, kdo preferují jed, jedem zemřou.

Těm propagandistům, kteří prosazovali vakcíny a nakonec se zabili, jejich lži chybět nebudou a stejně jsou okamžitě nahraditelní, protože většinou jen čtou scénáře z teleprompteru, jejichž autory jsou lobbisté CIA a Big Pharma. Nejde jen o to, že jsou mrtví, jde o to, že celý svůj život zasvětili poškozování druhých a tomu, aby nikdo neměl přístup k pravdě o vakcínách, výživě, vitaminu D, Ivermektinu a tak dále.

Všechny podrobnosti o tom všem se dozvíte v dnešním podcastu Situation Update, který bez okolků informuje o pravdě o tom všem:

Brighteon.com/2c141a10-9693-4117-8e97-650a2c72eba4

Každý den objevujte nové podcasty a rozhovory na:

https://www.brighteon.com/channels/hrreport

Originál: naturalnews.com

Většina úmrtí na covid se nyní vyskytuje u "plně očkovaných" osob

Ethan Huff, 26. srpna 2021

Vláda Spojeného království zveřejnila nové údaje, které ukazují, že naprostá většina úmrtí na "delta variantu" se vyskytuje u lidí, kteří se nechali "plně očkovat" proti coronaviru Wuhan (Covid-19).

Pouze jedna třetina všech úmrtí údajně způsobených delta variantou se vyskytuje u lidí, kteří se očkováním nepodrobili, což jasně ukazuje, že "operace Warp Speed" je naprosto neúspěšná - tedy za předpokladu, že "záchrana životů" byla cílem.

Od 1. února do 2. srpna zaznamenala Velká Británie 742 úmrtí údajně způsobených variantou delta. Z nich 402 bylo plně očkováno, zatímco 79 dostalo pouze jednu injekci. Zbývajících 253 případů bylo neočkovaných.

Oficiální vládní zprávu, v níž jsou tyto údaje uvedeny, si můžete prohlédnout na tomto odkazu.

"Pokud se nakazíte covidem poté, co jste byli očkováni, je podle těchto údajů mnohem pravděpodobnější, že zemřete, než kdybyste očkováni nebyli!" píše Chris Waldburger na svém Substacku.

"Samozřejmě je třeba vzít v úvahu, že se očkuje více starších lidí, ale ne natolik, aby se výsledek změnil: Tato vakcína není zdaleka tak účinná, jak se inzeruje."

Očkování proti Covidu se musí v nejlepším zájmu veřejného zdraví zastavit

Ve všech zemích, kde je očkování proti Fauciho chřipce na vysoké úrovni, včetně Izraele, prudce stoupá počet úmrtí a hospitalizací.

Neuvěřitelných 60 % všech nových hospitalizací v Izraeli tvoří "plně očkovaní" pacienti, kterým nyní vláda tvrdí, že potřebují třetí "posilovací" injekci, aby zůstali "v bezpečí" před mutacemi způsobenými vakcínou.

"Mocnosti si nechtějí připustit, že je něco strašně špatně," dodává Waldburger a vyzývá k "úplné rekalibraci globální politiky" jako "jediné morální možnosti".

"Neuznají jasné vědecké poznatky, že lidé s přirozenou imunitou a mladí a zdraví lidé nemusí podstupovat rizika těchto injekcí."

Waldburger také vysvětluje, že přirozená imunita, tedy skutečná imunita, je tou nejlepší cestou. "Imunita" navozená očkováním, pokud se tak vůbec dá nazvat, trvá v nejlepším případě jen velmi krátce. V horším případě zničí přirozenou imunitu navždy a zanechá člověka náchylného k celoživotnímu onemocnění.

Více informací o přirozené imunitě a o tom, proč je lepší než "imunita" vyvolaná očkováním, se dozvíte zde.

Kolik dalších nových "variant" se objeví po přeočkování?

Nyní, když se to v souvislosti s očkováním proti chřipce Wuhan stává všeobecně zřejmé, vlády po celém světě stupňují propagandu posilovacích injekcí a tvrdí, že půlroční injekce je nezbytná, aby "plně očkovaný" zůstal "imunní" vůči nemocem.

To samozřejmě nedává smysl, protože první dvě injekce zjevně nijak nepodpořily imunitu a zároveň ponechaly očkované osoby náchylné k onemocnění. Zjevně se však doufá, že očkovaní vypnou mozek a budou jen poslouchat příkazy.

Jakmile se kampaň za posilovací injekce skutečně rozjede a do náručí se zapíchnou další jehly, očekáváme spoustu nových "variant", pravděpodobně ještě smrtelnějších než ty předchozí, což bude důvodem k volání po čtvrté posilovací injekci, a tak dále a tak dále, do nekonečna.

Zdá se, že plánem je zničit imunitní systém lidí těmito injekcemi natolik, aby byli navždy závislí na Big Pharmě a vládě, které jim každých šest měsíců poskytnou další dávku "imunity".

"Pravda je pravděpodobně taková, že 253 neočkovaných úmrtí bylo z jiných příčin, nikoliv z covidu-delty," spekuloval jeden komentář na blogu Chrise Waldburgera.

"Historici se ohlédnou zpět a nazvou to érou zhoubné hypochondrie," napsal jiný. "Takže se tu opravdu děje něco, co je mnohem zhoubnější než Covid-19."

Zdroje:

Originál: naturalnews.com

Mike Adams, editor Natural News, "Hea lth Ranger"

Mike Adams je zakládající redaktor NaturalNews.com (cenzurovaný technologickými giganty) a ředitel mezinárodně akreditované laboratoře (ISO 17025), analytické laboratoře známé jako CWC Labs. Byl mu udělen Certifikát za dosažení mimořádně vysoké přesnosti analýzy toxických prvků v neznámých vzorcích vody pomocí přístrojů ICP-MS. Mike Adams je také velmi schopný v oblasti kapalinové chromatografie, iontové chromatografie a analytické instrumentace s časovou analýzou hmotnostní spektrometrie. Rovněž dosáhl řady laboratorních průlomů v programování automatizovaných robotů pro manipulaci s kapalinou pro přípravu vzorků a přípravu externích standardů.

Patentový úřad USA udělil patent Mike Adamsovi NO. US 9526751 B2 za vynález „Cesium Eliminator“, vynález zachraňující život, který odstraňuje až 95% radioaktivního cesia z trávicího traktu člověka. Adams se zavázal poskytnout úplná patentová práva na patenty každému státu nebo národní vládě, která potřebuje tento produkt vyrobit, aby zachraňovala lidské životy v důsledku jaderné nehody, katastrofy, válečného aktu nebo teroristického činu. Rovněž skladoval 10 tun suroviny na výrobu Cesium Eliminator ve skladu v Texasu a plánuje věnovat hotový produkt na záchranu životů v Texasu, když dojde k další jaderné události. Žádný nezávislý vědec na světě neprovedl více výzkumu v odstraňování radioaktivních prvků z trávicího traktu člověka.

Mike Adams je člověk barvy pleti, jejíž předci zahrnují Afričany a Američany. Má také indiánské předky, díky čemuž se mu připisuje inspirace pro vášeň „Strážce zdraví“ pro ochranu života a přírody před ničením způsobeným chemikáliemi, těžkými kovy a jinými formami znečištění.

Mike Adams je autorem první knihy na světě, která zveřejnila výsledky analýzy těžkých kovů ICP-MS pro potraviny, doplňky stravy, domácí zvířata, koření a rychlé občerstvení. Kniha má název Food Forensics a vydává ji BenBella Books.

Ve svém laboratorním výzkumu Adams učinil řadu průlomů v bezpečnosti potravin, jako je odhalení rýžových bílkovin dovážených z Asie, které jsou kontaminovány toxickými těžkými kovy, jako je olovo, kadmium a wolfram. Adams byl prvním vědcem, který zdokumentoval vysoké hladiny wolframu v superpotravinách. Objevil také více než 11 ppm olova v dováženém prášku mangostanu a vedl jednání s cílem uzavřít dobrovolnou dohodu v celém odvětví o omezení těžkých kovů v rýžových bílkovinových produktech.

Kromě své laboratorní práce je Adams také (neplaceným) výkonným ředitelem neziskového spotřebitelského wellness centra (CWC), organizace, která přesměrovává 100% svých darů na granty na programy, které učí děti a ženy, jak pěstovat vlastní jídlo nebo výrazně zlepšit jejich nutriřní hodnotu. Prostřednictvím neziskové CWC zahájil Adams také program Nutrition Rescue, program, který věnuje nezbytné vitamíny lidem v nouzi.

Na pozadí vědecké a softwarové technologie je Adams původním zakladatelem technologické společnosti e-mailových zpravodajů známých jako Arial Software. Díky svým technickým zkušenostem spojeným s láskou k přirozenému zdraví vyvinul Adams a nasadil systém pro správu obsahu, který v současné době řídí NaturalNews.com. Také vytvořil statistické algoritmy na vysoké úrovni, které slouží SCIENCE.naturalnews.com, což je obrovský výzkumný zdroj, který obsahuje více než 10 milionů vědeckých studií.

 

BORELIÓZA, CHLAMYDIE... ÚNAVOVÝ SYNDROM

PŘÍRODNÍ POSTUP K UZDRAVENÍ

zde

REISHI

extrakt

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!

 

REISHI

spór

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

REISHI

triterpen max

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

 

CORDYCEPS

extrakt

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

AŠVAGANDA

extrakt

Nejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

 

HERICIUM

extrakt

k

 

ETICKÝ KODEX

 České lékařské komory,  

který především zdůrazňuje etické principy lékařského povolání vůči pacientovi

 

Každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření. Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty

Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v roce 2014

 

Nevěřte něčemu jen proto, že to řekl nějaký mudrc

Buddha

 
 

Představa je příčinou mnoha nemocí, ale víra je možnost léčení nemocí všech

Paracelsus

 
 

Nechte své léky ležet v chemické misce, jestliže dokážete léčit svého pacienta prostřednictvím stravy

Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci

Hippocrates 460 - 377 př.n.l. - Hippokratova přísaha

 
 

Jsme tak živí a zdraví, jako je živá a zdravá strava, kterou se živíme a uzdravujeme

Dr.Vladimír Domen

 

 

Zdraví se nedá získat pasivně u lékaře, nebo v drogérii na rohu. Zdraví lze získat jen ukázněným způsobem života

Dr.René Dubos

 

 

Sami jsme tím nejlepším lékem

To, co den co den děláte, určuje, jakým způsobem a jak dlouho budete žít

Prof.dr.Kurt Tepperwein

základy odkyselení organismu

 

 

Nemoc není nic jiného, než pokus těla zbavit se morbidních látek

Thomas Sydenham, nesoucí předzdívku "anglický Hippocrates"

 

 

Nemoc je vyléčena jen pomocí Přírody, neutralizací a vyloučením smrtonosných látek

Prof.Dr.Hermann Boerhaave

 

JAREK NOHAVICA

v 02 Aréně

Pánbůh ztratil vliv...

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL, DRŽME SE.

 

Trojúhelník rozřežeme na kusy, které přeskládáme. Kampak nám ale zmizel jeden čtvereček?

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky