Standardní verze

Postřehy z dneška, aneb proč je Slovensko na první místě ve smrtnosti na Covid-19 na světě

  • proč je nižší smrtnost na covid v Německu, Rakousku..., než na Slovensku a v Česku? Má to asi jednoduché vysvětlení, jejich lékaři v "tichosti" potřebným aplikují více hydroxychlorochin, ivermectin a Isoprinosine a ignorují Remdesivir, předražené pozlátko

politolog RNDr. Ján Baránek

22. února 2021 0:26

Postřehy z dneška. Měl jsem rozhovor s primářkou na dialýze. Zemřelo jí 30% dialyzovaných pacientů. Pacientů, kteří mohli přežít. Popisovala mi, jak se zoufale a bezútěšně pokoušela sehnat Ivermectin. Podle jejího tvrzení, kdyby ho měla k dispozici, všichni by určitě neumřeli.

Mluvil jsem se soudním patologem. Říkal mi, jak ho nutili napsat 30 letému zesnulému, který umřel na cirhózu a vnitřní krvácení, jako příčinu smrti Covid.

Mluvil jsem s lékaři, kteří si Ivermectin shánějí na vlastní pěst a de facto non lege artis ho aplikují pacientům. Úspěšně.

Psala mi manželka pacienta, nemocného na Covid, které jsem pomáhal sehnat Ivermectin, jako po první dávce se jí manžel konečně po několika dnech vyspal a podle jejího odhadu, na druhý den mu bylo o tři čtvrtiny lépe. Tedy o 75%.

Mluvil jsem s lékařkou, která mi tvrdila, že Ivermectin sháněla u Jarčušky (Infektológ, profesor Pavol Jarčuška, Košice) v úřadě a zaměstnankyně ji arogantně odbyla, ať je dá pokoj s Ivermectinem.

Mluvil jsem se lékařem, který mi tvrdil, že je nutí diagnostikovat Covid, i když ho pacient nemá. Nemocnice totiž dostávají za Covidových pacientů více peněz než za ne-Covidových.

Mluvil jsem lékaři, kteří mi tvrdili, že cituji .: "Sereme na Jarčuškův Remdesivir. Sháníme Ivermectin nebo Kolchicin." (Kolchicin je typický lék na dnu).

Kolchicin - to je typický lék na dnu.

Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/search/?text=kolchicin&x=0&y=0
Kolchicin - to je typický lék na dnu.

Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/search/?text=kolchicin&x=0&y=0

Mluvil jsem se primářem, který mi popisoval, jak zoufale díval na pacienta, který mu umíral před očima. Chtěl mu sehnat Ivermectin, nepodařilo se.

Mluvil jsem s lékařem, který mi tvrdil, že intravenózní podávání vysokých dávek C vitamínu a Ivermectinu zajistilo, že má 93% úspěšnost při léčbě Covidu.

Mluvil jsem s košickými lékaři, kteří mi tvrdili, že Jarčuška je vysloveně proti ivermectinu.

Mluvil jsem s pozůstalými, kteří se mě ptali, jak je možné, že stát zadržuje léky, které jejich zesnulým možná mohli zachránit život

Ptali se mě, jak je to možné? Kde jsme se ocitli? Toto ani komunisté nedělali .... nevěděl jsem, co říct.

To, co jste četli, zdravý rozum podvědomě odmítá. Normální člověk jednoduše neumí uvěřit, že toto se může dít. Toto totiž je pro nás jen historie, deportace Židů, nebo sci fi.

Normální rozum zkrátka nebere, že kvůli penězům by někdo nechal umřít tisíce lidí. Na našem malém Slovensku. Na Slovensku, kde se skoro všichni známe. Na Slovensku, kde jsme vyrostli, kde máme první lásky, hroby našich blízkých.

Na našem Slovensku to přece není možné! Může se to stát někde v Africe, v Asii, ale na našem Slovensku? Jsme sice někdy nepořádní, rozkrádali jsme eurofondy, ale toto? Kdo má tomuto uvěřit?

Ale kdo věřil Vrbovi a Wezlerovi? Nikdo! Ani samotní Židé ne! Neboť jim to zdravý rozum nebral. A přece se to dělo. (Vŕba a Wezler utekli v roce 1944 z Osvětimi a varovali svět, co se tam děje, ale nikdo jim nevěřil).

Jsme svědky největšího zločinu na občanech této země od 2. sv. války

Slovenskému štátu jsme vyčítali, že nechránil vlastní občany, selhal jako stát. Byla to nejsilnější výčitka vůči Slovenskému štátu. Nikdo tomu asi nikdy nevěřil, že je něco takového v budoucnosti znovu možné.

Ale zopakovalo se to. Opět jsme svědky toho, že Slovensko nechrání vlastní občany.

Nyní ne jménem ideologie, jakkoli zvrácené, ale jménem peněz. Ve jménu zisku. Jménem zisku klameme o počtu Covidových pacientů. Jménem zisku nutíme patology měnit příčinu smrti. Jménem zisku zadržujeme Ivermectin a

léčíme Remdesivirem, o kterém WHO, Gatesovo WHO řeklo, že je neúčinný proti Covidu

  • Ale jménem čehož nekonají členové vlády, když vidí, že se premiér dostal do jiné mentální a mimolucidnej sféry? Ve jménu čeho se stali spolupachateli největšího zločinu po r. 1945?
  • Ve jménu čeho se poslanci NR SR, minimálně koaliční, rovněž stali spolupachateli největšího zločinu po r. 1945?
  • Ve jménu čeho se ozdoba prezidentského paláce - a podotýkám, nic jiného, ​​než ozdoba, už dávno nepostavila před poslance a nevyzvala je, aby zastavili tuto genocidu?
  • Jménem čeho nešla pomoc OSVČ a dnes na Slovensku téměř vymizela střední třída?
  • Jménem čeho dramaticky stoupl počet sebevražd?
  • Jménem čeho přibývá lidí pod hranicí chudoby?
  • Co si teď říkají spolupachatelé největšího zločinu na Slovensku?

Když jsem brojil proti celoplošnému testování na podzim 2020, hejtovali mě. Dnes je jasné, že právě tohle byl spouštěč katastrofy, které jsme dnes svědky. Grafy Hopkinsovy univerzity, které to dokazují, jsem zveřejnil.

Kdo lhal o zadrženém ivermectinu na celnici? Já, nebo Finanční zpráva? Samotní lékaři, kteří ho objednali dokázali, že já jsem nelhal.

Kam toto celé má zajít? Dokdy to chcete snášet? Jak se díváte do oči svým dětem? Co jim řeknete, říkáte? "Víš, Miško, jsem zbabělý, ale máme hypotéku ..." Co se musí stát, abyste začali bojovat za své rodiny, za životy svých blízkých, kteří patří do ohrožených skupin?

Kde se poděli muži v této zemi? Kde jsou muži se ctí? Kde jsou otcové? Kde jsou dědové, kteří jdou chránit své rodiny? Spíte za pecí? Bojíte se? Vymlouváte se? Přijdete o práci?

No a co! Najdete si novou! Ale! Novou čest a hrdost nenajdete!!! Tu ztrácíte! Můžete si najít nové bydlení, novou práci, nové auto. Ale čest máte pouze jednu. Jednu na celý život. Když z ní odkrojíte, nikdy to už nenapravíte! Nikdy!

Co je důležitější, muži a dědové, jak vaše čest? Váš strach? Tak si oblečte sukně!

A vy, kteří jste tento zločin zapříčinili, budete se zodpovídat. Budete. Musíte!

Toto nejsou rozkradené eurofondy

Toto jsou ukradené životy a osudy

Musíte jít před spravedlnost

V tom Slovensku pomáhej Bůh

Z komentářů 23.2.2021 13:00 - 6,9 reakcí, 787 komentářů, 8,1 tis. sdílení

Zuzana Belicova

Vďaka, pán Jan Baranek,

za vaše názory a postoj. Presne takto si predstavujem, že majú vystupovať a konať kresťania. A nie tí kvázi kresťania, čo sa na nich hrajú, keď chcú namotať čo najviac ľudí, len aby boli zvolení do parlamentu.
842 reakcí

Anna Kabátová

Johny, až sa mi tisnú slzy do očí. Toto musíme zastaviť, aj keď to nebude ľahké.
256

Darina Mackova

Ak, maju lekari,ktori rozhoduju O ZIVOTE A SMRTI PACIENTOV v sebe posledne zvysky ludskosti, moralky , lekarskej etiky-nech sa postavia urychlene za kazdy jeden zivot tym, ze prestanu zhromazdovat svoje imanie na ukor smrti...Predsa-vsetci Ste prisahali na Hippokrataovu prisahu...DOVOLAVAJTE SA NEUSTALE IVERMECTINU, IGNORUJTE PHARMA FIRMY A ICH NENAZRATYCH ZASTUPCOV...LIECTE TYCH, KTORI SA VAM ZVERILI DO VASICH RUK.....TO JE VASE POSLANIE...
518

Ladislav Kiprich

Žiaľ veľa ľudí je zbabelych, no myslím si že podstatná časť je normálnych a zdravo rozmýšľajú ich Slovákov. 20.2 sa to ukázalo a ľudia sa začínajú stavať proti tejto genocide. Je smutné, že nás k tomu vyprovokoval čech Aleš, ale budiš. Youtube kanál zvukos. Ma to dve časti.
71

Marek Taraba

Začnime si dávať otázku. Čo s tým ideme urobiť? My, obyvatelia tohto štátu! Aké máme možnosti? Ako dať najavo, že sa určite nenecháme kynožiť? Musíme nájsť spôsob ako to zastaviť. Hneď!
190

Lubica Mizickova

Štyri roky odborne aj finančne pomáha Štátnemu ústavu kontroly liečiv Európska a Holandská lieková agentúra. S obidvoma majú podpísané memorandá o spolupráci. Fungujúce memorandá. Nie sú spôsobili posúdiť žiadnu vakcínu.. posudzujú lieky - vakcíny robia v eú priestore iní.. eú poslanec Uhrík, dáva dotaz na eú liekovú agentúra, že prečo je iná kvalita vakcín, čo vyrobili a podávajú sa občanom eú.. než tie, ktoré prešli klinickými skúškami? treba tlačiť zaradenie ivermectínu do zoznamu liečiv, pretože jeho používanie platí len do 26.7.2021.. a potom?
28

Ing Jozef Šurkala

Najviac ma mrzí, že v nedeľných debatách v televíziách opoziční predstavitelia tieto fakty tvdo, zdôrazňujem tvrdo na plné ústa, neprezentuju pred celým narodom. Zlo páchané na tomto národe sú títo ľudia povinný odhaľovať, inak aj opozícia stojí za nič. Pan Baranek, Vám ďakujem, že bojujete za nás. Hanba a opovrhnutie dnešným mocipanom.
109

Pavol Skorvanek

Tisíce otázok nám prichádza na jazyk, odpovede však žiadne. Možno je načase aby aby sme si odpovedali sami a na základe toho začali konať. Zaujala ma ešte jedna správa, vraj na Slovensko dorazí 9.tis.balení Ivermectínu .To si robia srandu? Na Slovensku pribúda 9.tis.chorých denne - teda ak niekto zámerne neklame. Čo chcú robiť s tou kvapkou v mori to teda netuším.
119

Ján Galan
pán Baránek, čo do obsahu plne súhlasím. Čo sa týka tých revolučných výziev, tak rady inšpirujú, ale príklady priťahujú. Je načase aby ste si obliekli brnenie, vysadli na koňa a s mečom v jednej ruke a štítom v druhej (cigaretu Vám niekto podrží) viedli národ. Inak Vás zahanbí Johanka z Arku.
38

Tibor Vnučko

.... a matovič sa liečil pred Vianocami, presne tým, čo lekári nevedeli zohnať....
73

Lukáš Bezmena

O tom nutenom zapisovani covid diagnózy sa hovorí zovšadiaľ - to je v mnohých nemocniciach. Zvláštne, vie o tom xy ľudí z tých nemocníc a každý to vykeca kade-tade aj tak sa nič nedeje a karavána ide ďalej...
51

Maria Selecka

Vážený pán Baranek, vďaka za to, ze otvárate oči Slovákom a nedovolite, aby ľudia rezignovali a vzdali to!!!
230

Aduš-ka Adriana Slobodová

Ale veď tu ide predsa o genocídu a legálne
48

Zdeno Lužbeťák

Je čas...
Svet sa rozdelil ,neni ina možnosť iba to oddeliť, bude to ťažké.
Boj dobra so zlom je nevyhnutný,opakujem ,,boj".
Treba oddeliť zdravé od chorého.
59


Vanda Truchlikova

Zaujímavé by bolo počuť čo na to dr. Kulkovsky.Ten tie vakcíny, za pozornosti obrovského tlieskajuceho publika, tlačí od apríla. Toľko marketingových príspevkov co dokáže vytvoriť aj viac krát za deň a tak detailne nakoncipovaych, zaujímavé že sa stíha pritom vôbec venovať chodu nemocnice pri tej vyťaženosti, ale nasledovateľov má desať tisíce s plackovymi emotikonmi a samými srdiečkami
75

Emilia Smatanova

No príde, i prísť musí ten bohatier boží, čo zákon pošliapaný na oltár vyloží. No príde, i prísť musí ten veľký deň súdu a za stôl si zásadne právo môjho ľudu. Ján Botto, Smrť Jánošíkova.
129

Juraj Zábojník

Ej Janík Janík, smutné čo sa deje a ľudia chodia bez nádeje...
Kým však bude národ driemať, bude sa vždy nad ním stmievať... Píšeš múdro, vecne a vieš, že musí prísť k rýchlym zmenám u nás tiež...Nech sa Ti darí a dávaj pozor na seba, hlavne na zdravie...
32

Miroslava Máliková

Celú vládu treba postaviť pred súd aj sudcov, prokurátorov a policajtov, ktori neochraňovali svoj národ v zmysle ústavy, ale ochraňovali vrahov a zlodejov
97

Všechny komentáře, případně napsat komentář: Facebook.com

Zdroj: Facebook.com

Léčivá látka ivermectin (k podání ústy) je registrována v indikaci léčby některých parazitárních onemocnění v několika zemích, včetně USA a EU (Francie, Nizozemí, Německo, Švédsko, Finsko, Norsko, Řecko). V ČR je ivermectin registrován pouze v podobě krému.

Proč chudý svět poráží ekonomické velmoci v šíření Covidu-19, ale hlavně v smrtnosti na něj

  • protože ekonomicky nemá na pozlátko Remdesivir za 55 000,- Kč pro jednoho pacienta na 5 dnů a podobné "vymoženosti" a možná má jiné politiky a neřídí je "BRUSEL" a nemá totálně zkorumpovaný mainstream

Sada na domácí léčbu Covidu

Indie vyvinula sadu na domácí léčbu Covidu Ivermectinem za cca 2,65 dolaru.

Koncem roku 2020 měl indický stát Uttarpradéš - který distribuoval Ivermektin k domácí léčbě zdarma - v prosinci 2020 druhou nejnižší míru úmrtností v Indii a to 0,26 na 100 000 obyvatel. To je 7-krát méně, než má dnes Slovensko, které ovládlo na světě 1. příčku!

Nižší míru úmrtností měl jen indický stát Bihár se 128 miliony obyvatel, který také doporučuje Ivermectin.

Při dalším srovnání,

s využitím včasné léčby hydroxychlorochinem (Plaquenil) a Ivermectinem,

má hustě obydlená Indie, která má čtyřikrát více obyvatel než USA, ani ne polovinu úmrtí v souvislosti s onemocněním na koronavirus - více než osminásobně méně v přepočtu na obyvatele. Přitom úroveň indického zdravotnictví s tím americkým je těžko srovnatelná - počet lůžek na JIP, plícní ventilátory...

A Indie neporáží jen slabě si počínající USA a EU. Vyšší míry úmrtností než Indie má celkově 98 zemí.

Bangladéš

Tytéž výsledky platí pro sousední Bangladéš, jeden z nejhustěji osídlených států světa, kde lékaři na domácí léčbu také používají Ivermectin a mají dokonce ještě nižší míru úmrtností, která je řadí na 128. místo na světě.

Celý článek

 

BORELIÓZA, CHLAMYDIE... ÚNAVOVÝ SYNDROM

PŘÍRODNÍ POSTUP K UZDRAVENÍ

zde

REISHI

extrakt

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!

 

REISHI

spór

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

REISHI

triterpen max

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

 

CORDYCEPS

extrakt

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

AŠVAGANDA

extrakt

Nejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

 

HERICIUM

extrakt

k

 

ETICKÝ KODEX

 České lékařské komory,  

který především zdůrazňuje etické principy lékařského povolání vůči pacientovi

 

Každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření. Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty

Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v roce 2014

 

Nevěřte něčemu jen proto, že to řekl nějaký mudrc

Buddha

 
 

Představa je příčinou mnoha nemocí, ale víra je možnost léčení nemocí všech

Paracelsus

 
 

Nechte své léky ležet v chemické misce, jestliže dokážete léčit svého pacienta prostřednictvím stravy

Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci

Hippocrates 460 - 377 př.n.l. - Hippokratova přísaha

 
 

Jsme tak živí a zdraví, jako je živá a zdravá strava, kterou se živíme a uzdravujeme

Dr.Vladimír Domen

 

 

Zdraví se nedá získat pasivně u lékaře, nebo v drogérii na rohu. Zdraví lze získat jen ukázněným způsobem života

Dr.René Dubos

 

 

Sami jsme tím nejlepším lékem

To, co den co den děláte, určuje, jakým způsobem a jak dlouho budete žít

Prof.dr.Kurt Tepperwein

základy odkyselení organismu

 

 

Nemoc není nic jiného, než pokus těla zbavit se morbidních látek

Thomas Sydenham, nesoucí předzdívku "anglický Hippocrates"

 

 

Nemoc je vyléčena jen pomocí Přírody, neutralizací a vyloučením smrtonosných látek

Prof.Dr.Hermann Boerhaave

 

JAREK NOHAVICA

v 02 Aréně

Pánbůh ztratil vliv...

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL, DRŽME SE.

 

Trojúhelník rozřežeme na kusy, které přeskládáme. Kampak nám ale zmizel jeden čtvereček?

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky