Slovenská obec Dvory nad Žitavou odvážně vypověděla poslušnost premiérovi Matovičovi

Nezávislý starosta Branislav Becík 5tisícové obce Dvory nad Žitavou na jihu Slovenska vypověděl poslušnost vládě Matoviče.

Samospráva obce odmítá především další plošné testování.

Namísto posluhování slovenské vládě chce lidem především distribuovat respirátory a vitamín D.

VYPOVEDÁM "POSLUŠNOSŤ" SÚČASNEJ VLÁDE / BRANISLAV BECÍK

Video YouTube - 4:33

Video - Novinky.cz (zkrácené vystoupení) - 0:47

„Naše samospráva začíná pracovat tak, jak to bylo před šílenstvím, které Matovič a spol. na nás vymysleli,“ uvedl starosta.

Plošné testování označil starosta Branislav Becík za nesmyslné, protože podle něj vystavuje riziku zdravé obyvatele. „Přikláním se k názoru odborníků, že by se měla testovat ohniska nákazy. Poslední dva měsíce byli naši zaměstnanci vytíženi řešením příkazů a nařízení, které se měnily z hodiny na hodinu. Dva měsíce jsme byli jen přitakávači a posluhovači,“ uvedl starosta.

V obci zůstává nadále otevřené jedno mobilní odběrové místo, které může využít každý, kdo má zájem se testovat na covid-19.

Starosta Branislav Becík mj. uvádí:

Je čas, aby nás začali informovat odborníci a ti se věnovali pandémii. Dnes je jasné, že všechno mohlo být v současnosti jinak, kdyby byla dodržovaná opatření, které skuteční odborníci navrhovali koncem roku.

Dnes musím lidi chránit před psychopatickou vládou neodborníků. Doufám, že mě budou následovat další starostové, protože tímto krokem otevřeme oči lidem, aby si uvědomili, co si zvolili za poloblázny a blázny, co řídí náš stát.

Proč dnes málokdo se selským rozumem věří "oficiálním (poslušným...) odborníkům" na viry. Výsledek 1. klinické studie, hladina vitamínu D v krvi vs. hospitalizace s Covid-19

Tyler Durden                                                                     Úterý, 19. ledna 2021 13:55

Authored by John Rubino via DollarCollapse.com,

Na začátku pandemie se věta „Věřte vědě!“ dala opravdu použít v debatě, aniž by vyvolala posměšný smích. Ale jak se hromadily přehmaty, chyby a, ano i lži těmi preferovanými "odborníky" sluníčkovými médii, tak se důvěra vytratila a důvěra se dostala na úroveň neschopných politiků.

Jako důkaz může posloužit vitamín D, který snižuje závažnost koronavirových infekcí. Jak ukazuje níže uvedená tabulka, lidé s vyššími hladinami vitamínu D v krvi mají vysokou pravděpodobnost "prožít" Covid-19 bez nebo s minimálními zdravotními obtížemi, zatímco lidé s nízkými hodnotami vitamínu D se dostávají i do život ohrožujícího stavu.

Výsledek klinické studie

COVID-19, závažnost podle hladiny vitamínu D

Levý sloupec ukazuje strukturu pacientů s velmi závažnými příznaky (život ohrožující) nemoci spojené s COVID-19. Naprosto převažují pacienti s nízkými hladinami vitamínu D v krvi (červená a oranžová barva - 52 a 44%), podíl pacientů v tomto sloupci s optimálním množstvím vitamínu D (zelená barva) jsou pouze 4%.

Sloupec druhý zleva - závažné projevy s hospitalizací - 55, 41 a 4%. Také zde je podíl pacientů v tomto sloupci s optimálním množstvím vitamínu D (zelená barva) jsou pouze 4%.

Sloupec třetí zleva - běžné projevy nevyžadující hospitalizaci - 34, 59 a 7% (min. 21 ng/ml).

Pravý sloupec ukazuje strukturu pacientů s velmi mírnými až mizivými příznaky spojené s Covid-19. Naprosto převažují - 98% - pacienti s optimálním množstvím vitamínu D v krvi (min 30 ng/ml). Zbývá 1 a 1%.

Podle klinické studie Marka Alipia, kterou financoval dr. Joseph Mercola, by se hospitalizace v souvislosti s Covidem-19 snížila cca na 4% oproti stávajícímu stavu a bylo by po pandemii!

Výše uvedený graf vychází z nové studie, zveřejněné 9. dubna 2020 a dr. Joseph Mercola k tomu uvedl:

Jsem nadšený, že mohu oznámit novou průkopnickou studii organizace, kterou podporujeme již 13 let, GrassRootsHealth.

Mnoho z vás si v minulosti objednalo test na vitamín D a získané finanční prostředky z jeho prodeje byly použity k provedení této (první na světě) klinické studie, která by

MOHLA ZMĚNIT CELOU STRATEGII LÉČBY COVID-19.

Informace o této proběhlé klinické studii zkoumající účinnost vitamínu D proti COVID-19 byla zveřejněna 3. dubna 2020. O 2 dny později Mark Alipio - který na svou práci nedostal žádné finanční prostředky - zveřejnil v předstihu dokument, ve kterém uvedl údaje z analýzy 212 lidí s laboratorně potvrzeným COVID-19 a pro které byly k dispozici hladiny 25(OH)D v séru.

Od farmaceutických korporací nic takového nelze očekávat, protože nechtějí, aby byli lidé zdraví.

Mějte správné hodnoty vitamínu D a hořčíku

a na....... farmaceutické korporace, potažmo Bidena, Babiše, Blatného, Merkelovou, Euroführera - Ursulu von der Leyenov... ! Nejde totiž jen o Covid-19 - níže je seznam běžných chronických onemocnění, které vědci spojují s nedostatkem vitamínu D.

Chcete větší poslanecké zastání?

Chcete víc pravdy?

Volte "Šlachtu, Okamuru nebo Klause - ŠOK" - šok pro zkorumpované strany

Kompletní studii Marka Alipia ze dne 9. dubna 2020 si můžete přečíst zde.

Pomocí klasifikace příznaků na základě předchozího výzkumu použil statistickou analýzu k porovnání rozdílů v klinických výsledcích s hladinami vitamínu D. Z 212 lidí mělo 49 mírné onemocnění; 59 mělo obyčejnou nemoc; 56 mělo těžký průběh a 48 bylo v kritickém stavu.

A politici "pod vlivem..." stále zavádějí i v lednu 2021 lockdowny..., které by už nemusely být

Očividně to vyvolává otázky o příčinné souvislosti, ale nazývat vitamín D "léčbou" nelze, ale dobrou prevencí, protože údaje zhlediska prevence ukazují na velký potenciál vitamínu D, řekli byste si, že rozumná vláda bude rozdávat vitamín D, jako předseda české vlády Babiš koblihy.

Ve skutečnosti bychom očekávali, že by byla vyžadována konzumace vitamínu D spolu s respirátory a společenskou distancí

Dokonce i americký kovidový car Anthony Fauci nedávno řekl:

 

"Pokud máte nedostatek vitaminu D, má to dopad na vaši náchylnost k infekci." Nevadilo by mi tedy doporučit - a dělám to sám - užívání doplňků stravy s vitamínem D.

Proč tedy nepřicházejí poštou od státu rodinná balení vitaminu D? Cynika by mohlo napadnout, jestli skutečnost, že farmakorporace nevydělávají mnoho peněz z levných, široce dostupných doplňků stravy, hraje roli ve zjevném nezájmu vlád.

Podobně se to týká hydroxychlorochinu (Plaquenil) se zinkem a Isopronosinu (do 1 000,- Kč). Naopak "pozlátko Remdesivir" za 55 000,- Kč je vynášen některými "zkorumpovanými odborníky" a mainstreamem do nebes.

Nyní k Lockdownům

Tom Woods vytvořil grafy, které zřejmě nevykazují prakticky žádný rozdíl ve výsledcích šíření virů mezi státy USA s agresivní politikou uzamčení a těmi bez. Například Kalifornie zavřela většinu svých malých podniků a zavedla rozšířené zákazy vycházení, zatímco Florida ne., resp. k 24. říjnu většinu omezení zrušila. Výsledek:

Na grafu vidíte počty hospitalizací na milión obyvatel. Florida (oranžová křivka) je na tom podstatně lépe než Kalifornie (černá křivka).

Florida

 • 24 / 26 října, většina omezení odstraněna / Fauci říká „koledujete si o potíže“

Kalifornie 

 • 16. listopadu, uzavřeny vnitřní prostory restaurací
 • 20. listopadu, celostátní zákaz vycházení a za pár dní dohání v počtu hospitalizovaných Floridu
 • 6. prosince, uzavřeny vnější prostory restaurací

Pokud jde o zbytek světa - tam, kde si údajně vedou lépe než USA -, potvrzuje se, že se drží vzor nulové korelace mezi uzamčením a šířením virů. Francie v březnu zavedla úplný Lockdown - poté virus prudce vzrostl - přidali povinné nošení roušek (uvnitř i venku) spolu se zavedením pokut.

Počet denních případů COVID-19 na milión obyvatel ve Francii

Přísná opatření - lockdowny, postupné zavedení roušek a pokut za nedodržování opatření - nevedla k poklesu nově nakažených

Pak samozřejmě existují lži

Dr. Fauci nejprve tvrdil, že roušky nepomáhají - i když věřil, že pomáhají - protože se obával nedostatku roušek pro zdravotnické pracovníky. Připouští také změnu oficiální linie týkající se kolektivní imunity podle toho, co jsme připraveni slyšet.

A co zní spíš jako nekompetentnost než nečestnost, zjevně vydíme v odpovědi dr. Fauciho na otázku „kdy se život vrátí do normálu?“. Očividně odpovídá podle toho, co ho právě napadne. Na začátku roku 2020 to bylo na podzim. V červenci to byl „zhruba rok“. V poslední době je to „do konce roku 2021“.

Ale největším a zdaleka nejhorším důvodem této rostoucí nedůvěry k "odborníkům" je určitě Světová zdravotnická organizace (WHO), fakta si přečtěte sami:

Představitel WHO naléhá na světové vůdce, aby přestali používat Lockdown jako primární metodu kontroly nad Covid-19

 • Zvláštní vyslanec Světové zdravotnické organizace pro COVID-19 tento týden vyzval světové vůdce, aby přestali „používat uzamčení jako primární metodu kontroly“.
 • "My ve Světové zdravotnické organizaci neobhajujeme uzamčení jako primární prostředek kontroly tohoto viru," řekl Dr. David Nabarro Andrew Neilovi z časopisu The Spectator. "Jediný případ, kdy věříme, že uzamčení je oprávněné, je poskytnout vám čas na reorganizaci, přeskupení, vyvážení vašich zdrojů, ochranu vašich zdravotnických pracovníků, kteří jsou vyčerpaní, ale obecně to nedoporučujeme."
 • Dr. Nabarro dále poukázal na několik negativních důsledků, které odstávky způsobily po celém světě, včetně devastace odvětví cestovního ruchu a růstu hladu a chudoby.
 • "Stačí se podívat na to, co se stalo například s turistickým průmyslem v Karibiku nebo v Pacifiku, protože lidé si neberou dovolenou," řekl. "Podívejte se, co se stalo drobným zemědělcům po celém světě." … Podívejte se, co se děje s úrovněmi chudoby. Předpokládá se, že se v roce 2021 můžeme dočkat zdvojnásobení světové chudoby. Očekáváme minimálně zdvojnásobení dětské podvýživy.“
 • Ve Spojených státech byly výluky spojeny s častějšími myšlenkami na sebevraždy dětí, nárůstem předávkování drogami, nárůstem domácího násilí a studie provedená v květnu 2020 dospěla k závěru, že stres a úzkost pramenící z výluk by mohly mít 7x větší úmrtnost, než kdyby se společnosti neuzavíraly.

Medicínský establishment by mohl ušetřit spoustu času - a hanby - kdyby se zeptal na tuto záležitost obyčejných lidí. Ale to by pak s farmakorporacemi vydělal mnohem méně peněz

Zdroj: zerohedge.com

Vitamín D je vitamín rozpustný v tucích, který hraje ve vašem těle řadu důležitých rolí

- necenzurované informace o vitamínu D odeslány na maily fanoušků "Úspěšné léčby": duben, květen a říjen 2020

 

Ing. Zdeněk Rozehnal

Tato živina je obzvláště důležitá pro zdravý imunitní systém, takže mnoho lidí si klade otázku, zda doplnění vitamínem D může pomoci snížit riziko onemocnění, které způsobuje COVID-19. I když v současné době neexistuje žádný lék na COVID-19, preventivní opatření, jako je fyzické distancování a správná hygiena, vás mohou ochránit před nakažením tímto virem.

Některé výzkumy také ukazují, že zdravé hladiny vitaminu D mohou pomoci udržet váš imunitní systém zdravý a mohou obecně chránit před respiračními chorobami.

Nedávná studie (25.9.2020) potvrdila, že pacienti hospitalizovaní s COVID-19, kteří měli dostatečné hladiny vitaminu D, měli snížené riziko nežádoucích účinků a úmrtí (1).

Tento článek vysvětluje, jak vitamin D ovlivňuje imunitní zdraví a jak doplnění této živiny může pomoci chránit před dýchacími potížemi.

Jak vitamin D ovlivňuje imunitní zdraví?

Vitamin D je nezbytný pro správné fungování imunitního systému - což je první linie obrany vašeho těla před infekcí a chorobami.

Tento vitamin hraje rozhodující roli při podpoře imunitní odpovědi. Má protizánětlivé i imunoregulační vlastnosti a je zásadní pro aktivaci obrany imunitního systému (2).

Je známo, že vitamin D zvyšuje funkci imunitních buněk, včetně T buněk a makrofágů, které chrání vaše tělo před patogeny (3).

Ve skutečnosti je vitamin tak důležitý pro imunitní funkci, že nízké hladiny vitaminu D byly spojeny se zvýšenou náchylností k infekcím, chorobám a poruchám souvisejícím s imunitou (4).

Například nízké hladiny vitaminu D jsou spojeny se zvýšeným rizikem respiračních onemocnění, včetně tuberkulózy, astmatu a chronické obstrukční plicní nemoci (CHOPN), jakož i virových a bakteriálních respiračních infekcí (5, 6, 7, 8).

A co víc, nedostatek vitamínu D souvisí se sníženou funkcí plic, což může ovlivnit schopnost vašeho těla bojovat s infekcemi dýchacích cest (9, 10).

Shrnutí:

 • Vitamín D je rozhodující pro imunitní funkci. Nedostatek této živiny může narušit imunitní odpověď a zvýšit riziko infekce a nemoci.

Může užívání vitaminu D chránit před virem COVID-19?

V současné době neexistuje léčba nebo léčba COVID-19 a jen málo studií zkoumalo účinek doplňků stravy s vitaminem D nebo nedostatku vitamínu D na riziko vzniku nového koronaviru, SARS-CoV-2.

Nedávná studie však zjistila, že hladina 25-hydroxyvitamínu D v krvi alespoň 30 ng/ml pomáhá snížit pravděpodobnost nežádoucích klinických výsledků a úmrtí u hospitalizovaných pacientů s COVID-19.

Byly analyzovány nemocniční údaje 236 pacientů s COVID-19. U pacientů starších 40 let byla u pacientů, kteří měli adekvátní hladiny vitamínu D, o 51,5% nižší pravděpodobnost nežádoucích účinků, včetně bezvědomí, hypoxie a úmrtí, ve srovnání s pacienty s nedostatkem vitaminu D. (1).

Další studie nicméně ukázaly, že nedostatek vitamínu D může poškodit imunitní funkce a zvýšit riziko vzniku respiračních onemocnění (11).

Některé studie navíc ukázaly, že doplňky vitamínu D mohou celkově zvýšit imunitní odpověď a chránit před respiračními infekcemi.

Nedávný přehled, který zahrnoval přes 11 300 lidí ze 14 zemí, prokázal, že suplementace vitamínem D snížila riziko akutních respiračních infekcí (ARI) u těch, kteří měli nedostatek a adekvátní hladinu vitaminu D.

Studie celkově ukázala, že doplňky stravy s vitamínem D snížily riziko vzniku alespoň jedné ARI o 12%. Ochranný účinek byl nejsilnější u pacientů s nízkou hladinou vitamínu D (12).

Přezkoumání navíc zjistilo, že doplňky stravy s vitamínem D byly nejúčinnější při ochraně před ARI, pokud se užívají denně nebo týdně v malých dávkách, a méně účinné, když se užívají ve větších, široce rozložených dávkách (13).

Ukázalo se také, že doplňky stravy s vitamínem D snižují úmrtnost u starších dospělých, kteří jsou nejvíce ohroženi rozvojem respiračních onemocnění, jako je COVID-19 (14).

Navíc je známo, že nedostatek vitamínu D zvyšuje proces známý jako „cytokinová bouře“ (15).

Cytokiny jsou proteiny, které jsou nedílnou součástí imunitního systému. Mohou mít jak prozánětlivé, tak protizánětlivé účinky a hrát důležitou roli, pomáhají chránit před infekcí a chorobami (16, 17).

Cytokinová bouře znamená nekontrolované uvolňování prozánětlivých cytokinů, které trvá místo v reakci na infekci nebo jiné faktory. Toto dysregulované a nadměrné uvolňování cytokinů vede k vážnému poškození tkáně a zvyšuje progresi a závažnost onemocnění (18).

Ve skutečnosti je to hlavní příčina selhání více orgánů a syndromu akutní respirační tísně (ARDS), stejně jako důležitý faktor v progresi a závažnosti COVID-19 (18).

Například bylo prokázáno, že pacienti se závažnými případy COVID-19 uvolňují velké množství cytokinů, zejména interleukin-1 (IL-1) a interleukin-6 (IL-6) (19).

Nedostatek vitamínu D je spojován se sníženou imunitní funkcí a může zvýšit cytokinovou bouři.

Vědci proto předpokládají, že nedostatek vitamínu D může zvýšit riziko závažných komplikací COVID-19 a že doplnění vitaminu D může snížit komplikace spojené s cytokinovými bouřemi a nekontrolovaným zánětem u lidí s COVID-19 (20, 21).

V současné době více klinických studií zkoumá účinky doplňování vitaminu D (v dávkách až 200 000 IU) u lidí s COVID-19 (20, 22).

Ačkoli výzkum v této oblasti stále probíhá, je důležité si uvědomit, že samotné užívání doplňkového vitamínu D vás nemůže 100% ochránit před COVID-19.

Nedostatek vitaminu D však může zvýšit vaši náchylnost k celkové infekci a nemoci tím, že poškodí imunitní funkci.

To je obzvláště znepokojivé vzhledem k tomu, že mnoho lidí má nedostatek vitamínu D, zejména starší osoby, které jsou nejvíce vystaveny riziku závažných komplikací souvisejících s COVID-19 (23).

Z těchto důvodů je dobré nechat svého poskytovatele zdravotní péče otestovat hladinu vitamínu D a zjistit, zda máte nedostatek této důležité živiny. To je zvláště důležité během zimních měsíců.

V závislosti na hladinách v krvi je pro většinu lidí obvykle dostatečné doplnění 1 000–4 000 IU vitamínu D denně. Ti, kteří mají nízkou hladinu v krvi, však často potřebují mnohem vyšší dávky, aby zvýšili hladinu na optimální rozmezí (24).

Ačkoli se doporučení ohledně toho, co představuje optimální hladinu vitaminu D, liší, většina odborníků souhlasí s tím, že optimální hladiny vitamínu D se pohybují mezi 30–60 ng/ml (75–150 nmol/l) (25, 26).

Shrnutí:

I když výzkum stále pokračuje,  lze konstatovat, že zdravé hladiny vitamínu D mohou zlepšit imunitní zdraví a mohou být užitečné u lidí s onemocněním COVID-19.

Seznam běžných chronických onemocnění, které vědci spojují s nedostatkem vitamínu D

Rakovina, hypertenze, srdeční onemocnění, autismus, obezita, revmatoidní arthritida, diabetes 1 a 2, roztroušená skleróza, Crohnova nemoc, nachlazení a chřipka, zánět močového měchýře, tuberkulóza, otrava krve, příznaky stárnutí, demence, ekzém, psoriáza, nespavost, ztráta sluchu, svalové bolesti, zubní kaz, paradentóza, osteoporéza, makulární degenerace, pre-eklampsie, riziko císařského řezu, záchvaty, neplodnost, astma, cystická fibróza, migrény, deprese, Alzheimerova nemoc, schizofrenie.

 A to není ještě vše. 

18 kontrolních testů již z roku 2008 ukazuje, že dostatek vitamínu D významně redukuje úmrtnost ze všech příčin!

Je jasné, že široká škála zdravotních problémů a potenciálně smrtelných nemocí je přímo či nepřímo způsobena chronickými záněty ve vašem těle, což  znamená, že s optimalizací přísunu vitamínu D byste neměli příliš váhat.

MÁM DOSTATEK VITAMÍNU D?

Nejlepší způsob je otestovat vaši krev. Nicméně, pokud máte jakékoliv z následujících onemocnění, potřebujete vyrovnat hladinu vitamínu D.

 • CHŘIPKA - nedostatek vitamínu D vede k respiračním onemocněním. Studium prokázalo, že dostatek vitamínu D snižuje infekce dýchacích cest
 • SVALOVÁ SLABOST - podle Michaela F. Holicka, je slabost svalů způsobena nedostatkem vitamínu D, protože jejich receptory musí být trvale udržovány vitamínem D
 • LUPÉNKA - i syntetický vitamín D prokázal vliv na zlepšení lupénky
 • CHRONICKÉ ONEMOCNĚNÍ LEDVIN - lidé s pokročilými chronickými nemocemi ledvin nejsou schopni si vytvořit aktivní formu vitamínu D
 • DIABETES - Podle jedné studie na 10.366 dětech, dostalo 2000 z nich první den po narození 2000 jednotek vitamínu D3. Pak byly sledované po dobu 31 let a skupina, která obdržela první den svého života vitamín D3 měla snížené riziko onemocnění diabetem typu I o 80%
 • ASTMA - výzkum vedený v Japonsku prokázal velké snížení astmatických záchvatů při denní konzumaci 1200 jednotek vitamínu D
 • PERIODONTÁLNÍ ONEMOCĚNÍ - je to chronické onemocnění dásní které způsobuje otekliny a krvácení. Vitamín D významně snižuje počet bakterií v ústech
 • KARDIOVASKULÁRNÍ NEMOCI - městnavé srdeční selhání je přidružené s nedostatkem vitamínu D. Při jedné studii bylo zjištěno, že ženy s nízkou hladinou vitamínu D (42 mmol/l) měly o 67% zvýšené riziko vysokého tlaku
 • SCHYZOFRENIE A DEPRESE - tyto poruchy jsou spojené s nedostatkem vitamínu D. Studie zjistila, že těhotné ženy s nedostatečnou úrovní vitamínu D měli děti, jež bylo nezbytné léčit pro dostatečný mozkový vývoj a poskytnout jim duševní podporu v pozdějších letech
 • RAKOVINA - Existuje vědecká studie, která výslovně spojuje nedostatek vitamínu D s rakovinou prsu. Vyšší dávky vit. D ze slunečního svitu snižují o 75% rakovinný růst a o 50% zmenší nádory

Podnebné (klimatické) pásy

V našem klimatickém pásmu je doporučeno užívání doplňků stravy s vitamínem D od září do dubna. Doporučená hodnota vitamínu D v krvi je 30-60 ng/ml (75-150 nmol/l).

Vitamín D potřebuje hořčík: Můžete užívat doplňky stravy s vitamínem D, ale jeho hladina bude v těle nedostatečná, pokud máte nedostatek hořčíku

 • to také sluníčková média trvale dlouhodě zamlčují
 

Zoey Sky

I když užíváte denně doplňky stravy, nezapomeňte, že vaše hladina vitamínu D a hořčíku je úzce spojená.

Podle nedávné studie nejméně  50 procent Američanů neukládá v organismu aktivní vitamin D. Je to způsobeno tím, že vitamín D nemůže být metabolizován z důvodu nízké hladiny hořčíku.

Dr. Mohammed S. Razzaque, profesor patologie v Lake Erie College of Osteopathic Medicine a spoluautor studie, vysvětlil, že většina lidí, kteří užívají doplňky stravy s vitamínem D, neví, jak je metabolizován. Upozorňuje, že pokud neužíváte také doplňky stravy obsahující hořčík (případně stravu bohatou na hořčík), "vitamín D není opravdu užitečný".

Článek, který byl publikován v časopise Journal of the American Osteopathic Association, konstatoval, že pokud jednotlivec užívá doplňky stravy s vitamínem D, může si zvýšit hladinu vápníku a fosforu bez ohledu na to, zda je to potřebné. Znamená to však, že se mohou vyskytnout cévní kalcifikace (ukládání vápníku v cévách), pokud hladina hořčíku není dostatečně vysoká, aby se zabránilo nebezpečným komplikacím.

Podle odborných recenzí lidé s vysokým obsahem hořčíku potřebují pouze nižší dávku doplňků stravy s vitamínem D, aby dosáhli potřebné úrovně vitamínu D. Dr. Razzaque upozornil na skutečnost, že hořčík také snižuje možnost vzniku osteoporózy, což pomáhá snížit riziko zlomenin kostí, které jsou následkem nedostatku vitaminu D.

Nízká hladina hořčíku v těle je navíc spojována s dalšími zdravotními obtížemi, jako jsou kardiovaskulární nemoci, metabolický syndrom a kosterní deformace.

Doporučená denní dávka pro hořčík je 420 miligramů u mužů a 320 miligramů u žen. Standardní výživa v USA  zabezpečuje však méně než 50% doporučených hodnot. Přibližně polovina Američanů z celkové populace země konzumuje stravu s méně než ideálním množstvím hořčíku.

Vědci dlouhodobě poukazují na skutečnost, že spotřeba hořčíku klesla v posledních několika desetiletích kvůli "industrializovanému zemědělství a změnám ve stravovacích návycích". Hladiny hořčíku jsou nízké především u populací, které pravidelně konzumují zpracované potraviny s vysokým obsahem škodlivých tuků, fosfátů, rafinovaného cukru a obilovin.

Doktor Razzaque dospěl k závěru, že "konzumací optimálního množství hořčíku může člověk snížit riziko nedostatku vitaminu D a snížit závislost na doplňcích stravy s vitamínem D."

Prospěšné zdroje hořčíku

Abyste zajistili, že vaše hladina hořčíku bude dostatečně vysoká a tím, aby se zabránilo zdravotním komplikacím, konzumujte více potravin bohatých na hořčík:

 • Avokádo - výživné ovoce obsahující hořčík. Je také bohaté na vitamíny skupiny B, draslík a vitamín K. Je přítomen také vysoký obsah vlákniny a  pro zdravé srdce - mononenasycené tuky
 • Černá čokoláda je plná hořčíku a obsahuje také měď, železo a mangan. Navíc obsahuje prebiotickou vlákninu, která bude vyživovat dobré bakterie ve vašem střevě. Černá čokoláda také obsahuje antioxidanty, které neutralizují volné radikály (škodlivé molekuly, které mohou poškodit vaše buňky a způsobit onemocnění)
 • Luštěniny zahrnují rostliny bohaté na živiny jako fazole, cizrna, čočka, hrášek a sójové boby. Obsahují také železo, hořčík, draslík a bílkoviny
 • Ořechy jako mandle, kešu a para ořechy jsou plné hořčíku. Jsou bohaté na vlákninu a mononenasycené tuky, které pomáhají zlepšit hladinu cukru v krvi i u lidí s diabetem
 • Semena jako je chia, lněné a dýňové obsahují hořčík. Tato semena jsou také plné antioxidantů, vlákniny, železa, mononenasycených tuků a omega-3 mastných kyselin.
 • Tofu bohaté na bílkoviny, které je vyrobeno ze sójového mléka. Obsahuje vápník, železo, hořčík, mangan, bílkovinu a selen

Originál: https://www.naturalnews.com/2018-03-20-vitamin-d-requires-magnesium-supplements-deficient.html

 

BORELIÓZA, CHLAMYDIE... ÚNAVOVÝ SYNDROM

PŘÍRODNÍ POSTUP K UZDRAVENÍ

zde

REISHI

extrakt

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!

 

REISHI

spór

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

REISHI

triterpen max

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

 

CORDYCEPS

extrakt

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

AŠVAGANDA

extrakt

Nejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

 

HERICIUM

extrakt

k

 

ETICKÝ KODEX

 České lékařské komory,  

který především zdůrazňuje etické principy lékařského povolání vůči pacientovi

 

Každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření. Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty

Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v roce 2014

 

Nevěřte něčemu jen proto, že to řekl nějaký mudrc

Buddha

 
 

Představa je příčinou mnoha nemocí, ale víra je možnost léčení nemocí všech

Paracelsus

 
 

Nechte své léky ležet v chemické misce, jestliže dokážete léčit svého pacienta prostřednictvím stravy

Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci

Hippocrates 460 - 377 př.n.l. - Hippokratova přísaha

 
 

Jsme tak živí a zdraví, jako je živá a zdravá strava, kterou se živíme a uzdravujeme

Dr.Vladimír Domen

 

 

Zdraví se nedá získat pasivně u lékaře, nebo v drogérii na rohu. Zdraví lze získat jen ukázněným způsobem života

Dr.René Dubos

 

 

Sami jsme tím nejlepším lékem

To, co den co den děláte, určuje, jakým způsobem a jak dlouho budete žít

Prof.dr.Kurt Tepperwein

základy odkyselení organismu

 

 

Nemoc není nic jiného, než pokus těla zbavit se morbidních látek

Thomas Sydenham, nesoucí předzdívku "anglický Hippocrates"

 

 

Nemoc je vyléčena jen pomocí Přírody, neutralizací a vyloučením smrtonosných látek

Prof.Dr.Hermann Boerhaave

 

JAREK NOHAVICA

v 02 Aréně

Pánbůh ztratil vliv...

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL, DRŽME SE.

 

Trojúhelník rozřežeme na kusy, které přeskládáme. Kampak nám ale zmizel jeden čtvereček?

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky