Nečekaný rychlý nárust hmotnosti, krevního tlaku a otoků nohou u mého kamaráda

Ing. Zdeněk Rozehnal

Oslovil mě kamarád skoro šedesátník. Klasika, zdravý a najednou prudká změna. Jeho hmotnost stoupla během 2 měsíců o 10 kg, zvýšil se normální krevní tlak na 185 - 210/95, začaly otékat nohy. Došlo k mohutnému nárustu viscerálního (útrobního) tuku.

Takže jsme si sedli u piva a začali si povídat. S Mirka vyšlo, co mě zaujalo a následně vyvolalo něco, co nosím v hlavě delší dobu, popisuji to níže v dalších 2 odstavcích, že ho zaujala výroba zmrzliny z tzv. řeckého jogurtu. Je to jednoduchá záležitost. Řecký jogurt smícháte s medem, strouhaným kokosem, třeba i cukrem, vylepšíte to, když si koupíte kornouty a dáte to zmrazit. Lahoda. Z rozhovoru dále vyplynulo, že snědl i tři kornouty denně, což je cca 0,75 - 1 l.

Co mně dlouho leží v hlavě - nevyzpytatelné škroby v jogurtech

Geneticky modifikované typy škrobů mají velké molekuly. Chemici, kteří takové látky vyrábí, říkají, že je nemožné předpovědět, jak se budou tato molekulární monstra chovat v lidském těle. Nebezpečné škroby jsou obsaženy nejen v mléčných výrobcích, ale také v kečupech a majonézách. Vědci stále neví, jestli se tyto škroby během trávícího procesu rozkládají, a jak. Podle současných znalostí lze předpokládat, že takové škroby poškozují slinivku břišní. Lidské tělo očividně neví, jak rozštěpit tak nepřirozeně velké molekuly.

A s tím souvisí

Příběh jedné bývalé milovnice jogurtů, Radka Chalupová, 2012

"Díky jogurtům, které jsem  konzumovala ve větší míře mám opakované trombózy. Zjistili  to teď nedávno. Byla jsem na kontrole v Dačicích, tu sraženinu mi posílali až do Prahy do nukleární laboratoře a tam zjistili  bakterii Corinebacterium, která se používá k zrání v jogurtech. V žíle nemá co dělat, zkrátka tyto  nekvalitní jogurty, jako jsou Danone, Florián apod. - víceméně  umělé, organizmus nevstřebá a tím způsobí ucpávání cév. Bohužel to zjistili u 27 lidí z  90, což je 30% a já jsem, bohužel, mezi nimi. Ostatní procenta tvoří např. nehýbání se - tzv. cestovatelská tromboza, různé záněty atd.

Poslední roky přibyl značný počet trombóz v celé republice. Zatím se tím nikdo nezabýval než Dr. Čepl v Dačicích, ke kterému jezdím. Má tam cévní centrum pro Jižní Čechy a Vysočinu, moderní ultrazvuky, které nemají ani v  Pelhřimově. Jezdí tam i z Jihlavy.

O těch jogurtech už bylo psáno i v některém časopise nějakým docentem z Prahy a ten tam psal také o možném ucpávání cév z mléčných výrobků. Já teď 14 dní nejím jogurty, tavené sýry, mléko, které mám teď zakázané. Můžu ze sýrů jen tvrdé, z jogurtů ty drahé ve skleničce - naše České. Cítím se lépe a snad už budu mít konečně pokoj. Všechna vyšetření mám dobrá, krev také, aspoň vím, že jsem zdravá a nemusím brát žádný Warfarin. Povrchové cévy mám sice špatné, ale hluboké dobré. I tak se mohla sraženina utrhnout a způsobit embolii, proto to vysátí sraženiny. Jsem ráda, že se zjistilo, od čeho to je, a od té doby ani na jogurty chuť nemám."

Vyšetření Mirka

Kamaráda jsem požádal, aby zašel na cévní. Výsledek překvapil - na svůj věk v normálu. A to byl i na ultrazvuku. Nicméně mu změřili "jen" krkavice a pánev. A tím jsem se dostal k ucpání cév pravděpodobně někde jinde v těle. Pro tuto diagnozu vypovídalo zablokované stehenní svalstvo u Mirka, ale to prý lékaře vůbec nezajímalo. Jeho dotazy směřovaly na to kolik ujde km bez zastavení a na případné bolesti lýtek. Prostě klasika - ortodoxní medicína, bez kreativního přístupu. A docela to sedí, protože ortodoxní chronická medicína podle MUDr.Hnízdila nezjistí ve 40% příčinu zdravotních potíží.

Alternativní léčba

Nejsem přítel drahých postupů, metod a přípravků, klientům se snažím doporučit, co nejméně produktů a jejich množství. Jsem dosti vyškolen francouzskými společnostmi  - dovozem a prodejem špičkových francouzských produktů v Česku a na Slovensku, abych věděl, že i vyšší (zbytečné) množství potravinových doplňků je pro tělo zbytečná zátěž, protože musí vynakládat energii na jejich odbourání.

A také nejsem přítelem pouze odstraňovat následek, ale řešit hlavně příčinu. Chemické léky v tomto případě sníží krevní tlak, otoky - to je pravda, ale spolehlivě vyvolají další nemoci.

Takže jsme nasadili jako hlavní přípravek, který komplexně čistí tělo - Yuccu shidigeru a k tomu česnekový extrakt v kapslích. V případě Yuccy jsem trochu váhal jakou zvolit, protože na trhu je také zlatá Yucca (před 12 lety jsem ji zkusil - 7 balení), nicméně její cena je značně přehnaná, i díky započítání částky pro přeprodejce. Nakonec jsme zvolil podstatně levnější Yuccu Vivantisu, jakož i česnekový extrakt.

Dávkování: Yuccu jsem nasadili 2x2 kapsle denně, jak si vzpomene, nejlépe na lačno + 1-1-1 česnekové kapsle pří jídle

Stav po 2 měsících

Průběžně jsem sledovali výsledky na tlakoměru. Yucca a česnek podle všeho plní svojí roli. Krevní tlak se dostal skoro do normálu, někdy je horní hranice ještě na 140. Ale třeba 30. května ve 23 hodin 127/76, tep 72. Překvapivé je, že se to povedlo, i když hmotnost poklesla jen o 4 kg. Tento malý pokles viscerálního tuku podle mého názoru má i vliv na nižší pokles otoku nohou. Odhadl bych pokles otoků nohou na 50%.

Zajímavá je také skutečnost, že Mirek přestal jíst jogurty, údajně na ně nemá chuť - tu informaci výše uvedenou o velkých molekulách... dodnes pravděpodobně neví. Jeho mozek pravděpodobně nevědomě vnímá problém.

Závěr

Přírodní produkty z Yuccy a česneku velice doporučuji i pro prevenci krevního tlaku.

Yucca shidigera - odstranění usazenin z těla

Yucca je vysoká, stále zelená palma z čeledi liliovitých, která roste v extrémních pouštních podmínkách. Kmen pouštních indiánů na hranicích USA a Mexika používá Yuccu jako potravu a k léčení prakticky všech chorob a tito lidé se dožívají výrazně vyššího věku než ostatní populace. To byl důvod, proč se o Yuccu začali zajímat vědci. Yucca obsahuje hlavně vysoké množství saponinů - až 90%. Asi ze 40% jsou to terpenové, ve vodě nerozpustné saponiny, ostatní tzv. stearanové jsou ve vodě rozpustné. Tyto látky působí v organismu jako účinný přírodní čistící prostředek. Oba typy saponinů odstraňují z těla patologické usazeniny. Kromě cholesterolu Yucca s ničím v těle nereaguje, tudíž je bezproblémové užívání i dalších potravinových doplňků. Proces očisty těla začíná v trávícím traktu, pokračuje krevním oběhem, kde klesá hladina cholesterolu a tuků. Yucca působí například i ve žlučových cestách a žlučníku, brání rozvoji infekcí a urychluje hojení ran.

Stearanové saponiny jsou ve všech výrobcích z Yuccy zastoupeny vysokým procentem a čistí především žaludek a střeva. Terpenové saponiny snižují povrchové napětí vody v tělních tekutinách a tím umožňují smáčení i povrchů patologických úsad, do této doby dostatečně nesmáčitelných a tím pádem neodstraňovatelných. Terpenové saponiny napomáhají "odmýt" patogenní viry, mikroby, plísně, cholesterol, kyseliny mléčnou a močovou, organické soli, nepřirostlé metastázující buňky a další nejrůznější balast.

Celý článek

 

BORELIÓZA, CHLAMYDIE... ÚNAVOVÝ SYNDROM

PŘÍRODNÍ POSTUP K UZDRAVENÍ

zde

REISHI

extrakt

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!

 

REISHI

spór

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

REISHI

triterpen max

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

 

CORDYCEPS

extrakt

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

AŠVAGANDA

extrakt

Nejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

 

  

 

ETICKÝ KODEX

 České lékařské komory,  

který především zdůrazňuje etické principy lékařského povolání vůči pacientovi

 

Každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření. Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty

Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v roce 2014

 

Nevěřte něčemu jen proto, že to řekl nějaký mudrc

Buddha

 
 

Představa je příčinou mnoha nemocí, ale víra je možnost léčení nemocí všech

Paracelsus

 
 

Nechte své léky ležet v chemické misce, jestliže dokážete léčit svého pacienta prostřednictvím stravy

Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci

Hippocrates 460 - 377 př.n.l. - Hippokratova přísaha

 
 

Jsme tak živí a zdraví, jako je živá a zdravá strava, kterou se živíme a uzdravujeme

Dr.Vladimír Domen

 

 

Zdraví se nedá získat pasivně u lékaře, nebo v drogérii na rohu. Zdraví lze získat jen ukázněným způsobem života

Dr.René Dubos

 

 

Sami jsme tím nejlepším lékem

To, co den co den děláte, určuje, jakým způsobem a jak dlouho budete žít

Prof.dr.Kurt Tepperwein

základy odkyselení organismu

 

 

Nemoc není nic jiného, než pokus těla zbavit se morbidních látek

Thomas Sydenham, nesoucí předzdívku "anglický Hippocrates"

 

 

Nemoc je vyléčena jen pomocí Přírody, neutralizací a vyloučením smrtonosných látek

Prof.Dr.Hermann Boerhaave

 

JAREK NOHAVICA

v 02 Aréně

Pánbůh ztratil vliv...

 

 

Trojúhelník rozřežeme na kusy, které přeskládáme. Kampak nám ale zmizel jeden čtvereček?

 

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!
 

220+ zkušeností

s DUANWOOD REISHI ZDE

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

127+ ZKUŠENOSTÍ

ZDE

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

Jak platné v roce 2020