Vyčpělá oranžovomodrá soudruha Zemana

Privatizace farmaceutického průmyslu (SEVAC/SEVAPHARMA)

Zemanova vláda v roce 1999 rozhodla, že při privatizaci SEVAC musí být jako strategický zájem státu udržena výroba sér a vakcín pro domácí trh. Stejným usnesením umožnila prodej SEVAC i s pozemky na pražských Vinohradech za 50(!) milionů korun, - na návrh Miroslava Šloufa napřímo jeho kamarádovi a fotbalovému „podnikateli“, později souzenému, Janu Gottwaldovi. Ten sice vyráběl pouze veterinární séra, a tak pro jistotu onu strategickou a vládou nařízenou výrobu sér a vakcín rychle ukončil, a parcelu i s budovami obratem ruky prodal za 300 milionů Luďku Sekyrovi (Sekyra Group). Ten postavil na stejném místě developerský projekt několika set bytů v ceně nejméně 1,3 miliardy korun. No, nekupte to...

..A pokud chcete někdy být na Českou republiku hrdí, tak Miloše Zemana nevolte a nechte jej na zemanství odpočívat, aby také navíc nezcizil nějakou psací potřebu. A třeba jej navštíví orgány činné v trestním řízení.

Jeho nejbližší spolupracovníci, pod jeho ochranou, otevřeli stavidla nejhorším korupčním zvěrstvům polistopadové doby, samozřejmě se nabízí otázka, jak z toho osobně profitoval.

Více: https://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-urban.php?itemid=18135

Becherovka vytvořila novou virózu s označením Zemond,

která při požití vytváří v těle alkohol. Prvním, komu umožnila tento nový produkt vyzkoušet, byl s.p. Miloš Zeman.

Za co, pane Bože, za co?

Otevřený dopis Miloši Zemanovi, čestnému předsedovi SPOZ

Vážený Miloši,

tak jsem se stala vyvrhelem SPOZu. Od předsedy Zdeňka Štengla se přes media dozvídám, že „čistí“ SPOZ od lidí spojených s Mirkem Šloufem. SPOZ Ti, dle jeho slov, pomáhal zakládat člověk, kterého přirovnává k Rittigovi, Jurečkovi a dalším odesáckým kmotrům.

Dovolila jsem si Mirkovi Šloufovi poděkovat a byla jsem odsunuta na čtvrté místo kandidátky. Dovolila jsem si dbát na dodržování stanov, hájit práva našich členů a zmizela jsem z kandidátky úplně. Není mi to jedno, ale prioritně nejde o mou osobu. Chci se Tě, jako čestného předsedy, zeptat.

Za co zmizela z plzeňské kandidátky doktorka Pavlíčková, která ve SPOZu pomáhá už čtvrtý rok? Tvojí kartonovou podobu měla, po čas prezidentské kampaně, statečně ve své ordinaci. Je to známá sportovní lékařka a vždy získávala nejvíce preferenčních hlasů. Za co byl vygumován pan Vágner? Ano, je to ten člověk, který organizoval setkání se členy Agrární komory v rámci Tvé kampaně a se kterým jsi strávil příjemné chvíle s příkosickými zemědělci. Za co byli škrtnuti učitelé, soc. pracovnice a vadí nám snad už i dělníci, Petr Král byl také vyškrtnut.

Rozum mi zůstává stát nad vyškrtnutím Andrey Brzobohaté, jednatelky občanského sdružení No foot, no stress, která je těžce invalidní. Před třemi lety přišla v boji s meningokokem o obě nohy. Od stehen dolů se pohybuje na průhledných plastových protézách. Chtěla kandidovat, protože nám věřila. Věřila, že nám jde i o lidi opravdu zkoušené osudem. Vnímá velmi citlivě, že se vdůsledku předchozích vlád potkává stále častěji s lidmi, kteří se zázračně uzdravují po rozhodnutí sociálních úřadů odebírají se jim průkazky ZTP, nepřiznávají se jim příspěvky na péči, prostě katastrofa. Byla vyškrtnuta, v rozporu se stanovami naší radou moudrých. Jde opravdu ještě o radu moudrých?

Nechci hodnotit kvalitu lidí, kteří byli dopsáni na naší kandidátku, jen vím, že v prezidentské kampani mi ani jeden z nich nepomáhal. Ti, kteří byli vyškrtnuti (mimochodem ti nejpracovitější), byli vyškrtnuti v rozporu se stanovami strany, v nichž Ty sám jsi osobně trval na demokratických principech.

Ani jeden z těch 14 vyškrtnutých lidí nemá s Mirkem Šloufem nic společného. Většina z nich ho nikdy v životě ani neviděla. Proč „čistíme“ SPOZ od těchto lidí? Proč ho čistíme způsobem zcela nedemokratickým?

Nevím, jestli po těchto událostech, ještě někoho dokáži přesvědčit, že na Hradě sedí prezident deseti miliónů. Jsi stále čestným předsedou strany, která má v názvu kromě Tvého jména i slova o právech občanů. Strany, kde se dnes pár lidí, žel bohu Tvých náhle nejbližších, Mynáře a Nejedlého, chová jako v eseróčku. Mlčení to nespraví. Přicházíme o důvěru lidí, kterým určitě nešlo o „ posty“, většina z nich vůbec neměla šanci uspět a skončit v parlamentu. Oni jen věřili a chtěli pomáhat straně svého prezidenta. Rada moudrých je škrtla. Za co, pane Bože, za co?

Dita Portová
místopředsedkyně SPOZ

Otevřený dopis Miloši Zemanovi
Předsedkyně České ženské lobby adresovala kandidátovi na prezidenta ČR Miloši Zemanovi otevřený dopis, ve kterém ho vyzývá k omluvě za výrok o znásilnění jako evoluční výhodě.


Praha, 22. ledna 2013

Vážený pane Zemane,

Váš výrok o znásilnění jako evoluční výhodě, který navíc zazněl v přímém přenosu v televizní debatě, je zcela nepřípustný a neomluvitelný. Při vší úctě k Vaší oblibě bonmotů byste jakožto soudný člověk měl rozpoznat, že tohle už bylo daleko za hranicí dobrého vkusu. A že jste hrubě urazil mnoho žen, ať už samotných obětí sexuálního násilí, nebo těch ostatních. Slyšet taková slova z úst prezidentského kandidáta je smutné a šokující.

Znevažování obětí znásilnění a dalších forem násilí na ženách, které je v naší společnosti bohužel běžné, přežívá právě díky takovýmto rádoby vtipným výrokům, jako byl ten Váš. Pokud zazní v televizní debatě, má dopad na spousty diváků a divaček. Nejsem si jistá, jestli si vůbec následky svého chování uvědomujete, což však Vaše selhání nijak neomlouvá.

Vyzývám Vás proto, abyste se za svůj nešťastný výrok omluvil. Je urážkou pro všechny ženy, a nejen pro ně. Vy sám jste přece také otcem a manželem, a tak by úcta k ženám měla být i ve Vašem zájmu.

Pevně věřím, že svá slova přehodnotíte. Že se jednalo o omyl, a nikoliv o promyšlený výrok, za kterým si i nadále stojíte.

S pozdravem,

Jana Smiggels Kavková
Předsedkyně České ženské lobby

Otevřený dopis admina : Miloši Zemane, jste politický póvl a stydím se za vás
Nejnovější články, Osobní, Politické zamyšlení | Admin | 22.05.2013 16:20

Miloši Zemane jste politickým póvlem, který na Hrad nepatří ani omylem. Nebýt hrátek na nacionalismus a šovinismus, nikdy byste se nedostal do míst, ze kterých nyní pošlapáváte veškerou čest České republiky. S bezúhonným Putnou zacházíte, jako kdyby se jednalo o nějakého zločince, se kterým se alkohol milující prezident nemůže ani na malý okamžik setkat. Velmi dobře víte, že porušujete zákon a zkoušíte sílu mantinelů, které by vám dovolily přelézt do další sekce trapností.

Jako prezident si osvojujete pravomoci, které vám jako prezidentu republiky nepatří. Zkoušíte hru na nového Klause, zkoušíte porušování právního rámce České republiky. Upřednostňujete Zemanovy zájmy před zájmy České republiky. Dělíte občany na dva základní druhy. Na ty, kdo mají šálu a vyvolávají slávu novému bojovníkovi  za moc týmu Nejedlého a na ty, kteří s vámi nesouhlasí. Kde vidíte dolních deset milionů? Možná tam, kde sídlí pobočky SPOZ.

Při inauguraci jste si hrál na bojovníka proti nacistickým bojůvkám, aníž byste veřejnosti prozradil, kdo těmi bojůvkami je. Vandas se mohl přetrhnout, aby zlanařil neonacisty pro vhození volebních lístků se jménem Miloše Zemana. Určitě tyto své volební fanoušky za nacistické bojůvky pokládat nebudete. Budou snad členy nacistických bojůvek ti, kdo veřejně nesouhlasí s názorem nelidového prezidenta Miloše Zemana?

Jste lhář a sám to dobře víte. Jste manipulátor a sám to dobře víte. Jste demagog a také to sám o sobě dobře víte. Máte všechny rysy diktátora, pro kterého je každý prvek demokracie na obtíž. Miloši Zemane, tentokrát jste ve věci jmenování profesora selhal. Tady ani tak nejde o pana Putnu jako takového. Tady jde především o princip, ve kterém vyrábíte z jednoho kandidáta na profesora nevhodného, poníženého žadatele, kdežto ti ostatní budou považováni vaší osobou za prezidentem vyvolené.

Nezvládáte svou činnost prezidenta republiky, a proto nyní politici přemýšlí nad dalšími úpravami zákonů, ze kterých byste vy jako neschopný packal vypadl. Nedemokraticky jste napadl občanské postoje. Nedemokraticky jste zaútočil na akademické svobody univerzit. Jako prezident nemáte právo posuzovat druhé podle toho, jestli si jich vážíte nebo nevážíte. Jste prezidentem všech a jako takový byste měl jednat. Především byste měl mít úctu k zákonu. Především byste měl obhajovat  zásady humanity a lidských práv.

Jako občan si vás nevážím a lituji dne, kdy jste za pomocí lží a článků antisemity Bartoše dostal do prezidentského křesla. Miloši Zemane, jste ostudou českého národa. Raději byste se měl vrátit zpátky na Vysočinu, kde jste nedělal nikomu žádnou ostudu.

Miloši Zemane, nejste mým prezidentem. Jste jen dalším vrávorajícím omylem zneužívajícím Českou republiku k propagaci svých zájmů.

Miloši Zemane, jste politický póvl a stydím se za vás

Jiří Hrebenar
admin a vlastník serveru Hrebenar.eu

 

BORELIÓZA, CHLAMYDIE... ÚNAVOVÝ SYNDROM

PŘÍRODNÍ POSTUP K UZDRAVENÍ

zde

REISHI

extrakt

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!

 

REISHI

spór

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

REISHI

triterpen max

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

 

CORDYCEPS

extrakt

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

AŠVAGANDA

extrakt

Nejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

 

HERICIUM

extrakt

k

 

ETICKÝ KODEX

 České lékařské komory,  

který především zdůrazňuje etické principy lékařského povolání vůči pacientovi

 

Každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření. Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty

Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v roce 2014

 

Nevěřte něčemu jen proto, že to řekl nějaký mudrc

Buddha

 
 

Představa je příčinou mnoha nemocí, ale víra je možnost léčení nemocí všech

Paracelsus

 
 

Nechte své léky ležet v chemické misce, jestliže dokážete léčit svého pacienta prostřednictvím stravy

Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci

Hippocrates 460 - 377 př.n.l. - Hippokratova přísaha

 
 

Jsme tak živí a zdraví, jako je živá a zdravá strava, kterou se živíme a uzdravujeme

Dr.Vladimír Domen

 

 

Zdraví se nedá získat pasivně u lékaře, nebo v drogérii na rohu. Zdraví lze získat jen ukázněným způsobem života

Dr.René Dubos

 

 

Sami jsme tím nejlepším lékem

To, co den co den děláte, určuje, jakým způsobem a jak dlouho budete žít

Prof.dr.Kurt Tepperwein

základy odkyselení organismu

 

 

Nemoc není nic jiného, než pokus těla zbavit se morbidních látek

Thomas Sydenham, nesoucí předzdívku "anglický Hippocrates"

 

 

Nemoc je vyléčena jen pomocí Přírody, neutralizací a vyloučením smrtonosných látek

Prof.Dr.Hermann Boerhaave

 

JAREK NOHAVICA

v 02 Aréně

Pánbůh ztratil vliv...

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL, DRŽME SE.

 

Trojúhelník rozřežeme na kusy, které přeskládáme. Kampak nám ale zmizel jeden čtvereček?

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky